Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas (Tęsinys Nr.5)

Pas mus va darbe radau visai atsitiktinai mokymosi medžiagos aplanką su BT CT AT ir DT medžiaga, tai prie progos ištrauksiu ir sudėsiu į paštą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamute @ 2010 11 08, 19:39)
aš po egzo irgi maniau, jog teks dar kartelį... bet pasisekė thumbup.gif




QUOTE(aladija @ 2010 11 09, 08:31)
labas, na ir aš pasigirsiu- išlaikiau Romėnų teisę, uch, net akmuo nuo širdies nusirito biggrin.gif , nes jei būtų reikėję dar kartą eit laikyt, tai net nebežinau ką daugiau jau mokytis reiktų, nebent atmintinai lotyniškus testus, beje į bendrą paštą sudėjau klausimukus kuriuos atsiminiau..
sėkmės kas dar laikys...


Labas,

jungiuos ir as i laiminguju sarasa - islaikiauuuuuu romenu. thumbup.gif Ui, negaliu atsitoket is laimes.
Dabar dilema vel- ka cia pult perlaikinet. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2010 11 09, 15:49)
Labas,

jungiuos ir as i laiminguju sarasa - islaikiauuuuuu romenu. thumbup.gif Ui, negaliu atsitoket is laimes.
Dabar dilema vel- ka cia pult perlaikinet. ax.gif



sveikinuuuuu 4u.gif 4u.gif 4u.gif smagu girdėt...tai gal visi išlaikė kas laikė??
šaunu tuomet..
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2010 11 09, 15:49)
Labas,

jungiuos ir as i laiminguju sarasa - islaikiauuuuuu romenu. thumbup.gif Ui, negaliu atsitoket is laimes.
Dabar dilema vel- ka cia pult perlaikinet. ax.gif



sveikutės, sveikinu visas atsikračiusias Romėnų naštos thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos.gal galit pasakyti pas koki destytoja reikia laikyti ROMENU TEISE? mano grupe TEbn07-06... gal kazkas is sios ar "panasios" ejo perlaikyti...net nzn dabar kokia ten tvarka...seniau tai pas CYPIENE buvo...o dabar kaip ten?

dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos , gal kas jau zinot soc.saugos rezultatus ar tik man ju nera? ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2010 11 09, 15:49)
Labas,

jungiuos ir as i laiminguju sarasa - islaikiauuuuuu romenu. thumbup.gif Ui, negaliu atsitoket is laimes.
Dabar dilema vel- ka cia pult perlaikinet. ax.gif

nuoširdžiausi sveikinimai įveikus romėnus, didelė našta nukrito. Sveikinu dar syki visas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuciukas77 @ 2010 11 09, 16:03)
sveikos , gal kas jau zinot soc.saugos rezultatus ar tik man ju nera? ax.gif  ax.gif

nėra doh.gif
Atsakyti
Kas per betvarke doh.gif antro kurso kursinio neturiu pasirinkus, tikrinu kasdien po penktis kartus, o ten nieko neideda doh.gif dabar atsidarau yra 2! temos ir tos jau uzimtos doh.gif bus bajeris, kai del neparasyto kursinio mokslu siemet nebaigsiu bash.gif
Atsakyti
QUOTE(Besishypsanti @ 2010 11 09, 16:42)
Kas per betvarke  doh.gif  antro kurso kursinio neturiu pasirinkus, tikrinu kasdien po penktis kartus, o ten nieko neideda  doh.gif  dabar atsidarau yra 2! temos ir tos jau uzimtos  doh.gif  bus bajeris, kai del neparasyto kursinio mokslu siemet nebaigsiu  bash.gif

nesinervuok, man dar visus keturis kursinius reikia parašyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2010 11 09, 17:40)


Pas ka jus cia laiket? Pas Bitina gal?
Atsakyti
QUOTE(_Izidė_ @ 2010 11 09, 19:00)
nesinervuok, man dar visus keturis kursinius reikia parašyti  lotuliukas.gif

bet gal bent jau pasirinkus turi? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti