Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis

Sveikos,

Mes mielai priglaustume maximos lipdukus smile.gif Turiu keletą rimi ir iki lipučkių smile.gif
Atsakyti
Rytas labas 4u.gif

Pradedame rinktis indaplovę (pagaliau clap.gif ). Gal kas nesenai pirkote ir turite patarimų į ką atkreipti dėmesį? Dzidzelis ačiū iš anksto notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(birule @ 2010 11 03, 09:46)
Rytas labas  4u.gif

Pradedame rinktis indaplovę (pagaliau  clap.gif ). Gal kas nesenai pirkote ir turite patarimų į ką atkreipti dėmesį? Dzidzelis ačiū iš anksto  notworthy.gif

greiausiai tau song patars, ji seniai turi, o aš va nežinau kur pas mane galima gelį pilt, stalčiukų nėr, yra tik kietom, biriom priemonėm talpos... neišsiaiškinu vis, gali į tai dėmesį atkreit, ir dar patarčiaus rinktis tokią, kurios valdymo skyrelis briaunoje, na, kad Stepas neprimaigytų mygtukų tau

sveikos

nebuvau ilgai, internetas striginėjo labai... superinės fotkės thumbup.gif
Atsakyti
Laba smile.gif Gal kuriai reikia 4 rimi lipdukų? Turiu atliekamų mirksiukas.gif
Atsakyti
Birule sen niekaip iki taves negalesiu daeiti. unsure.gif
Atsakyti
turiu maximos, gal kam reik
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 11 04, 17:34)
Birule sen niekaip iki taves negalesiu daeiti.  unsure.gif


Šiandien tik nuo 20 val namuose normaliai jau būsim, šiaip su parlėkimais išlėkimais.
Savaitgalis plius minus namuose, skambink.
Kaip suprantu kita savaitė ten paskutinė? Nes jei matai, kad nepaimsi, sakyk, yra dar norinčių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(birule @ 2010 11 05, 09:08)
Šiandien tik nuo 20 val namuose normaliai jau būsim, šiaip su parlėkimais išlėkimais.
Savaitgalis plius minus namuose, skambink.
Kaip suprantu kita savaitė ten paskutinė? Nes jei matai, kad nepaimsi, sakyk, yra dar norinčių  mirksiukas.gif


Paimsiu, tik reik suderinti laika. Vakar Tiomkinui auksta temperatura buvo tai negalejau iseiti....
Atsakyti
Sveikos,

Seniai buvau cia smile.gif
Gi kaip vaikai isaugo - neatpazinsi smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snieg: 05 lapkričio 2010 - 11:45
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 11 05, 09:06)
Paimsiu, tik reik suderinti laika. Vakar Tiomkinui auksta temperatura buvo tai negalejau iseiti....


Skambink ar rašyk man sms savaitgalio metu, nes forumo namuose dažniausiai neskaitau
Atsakyti
Kieme stovi keltuvas, ant jo iškeltas prožektorius su vaikinuku, jį reguliuojančiu, plieskia i mano 4 aukšto svetaines langus. Išlendu i balkona ir pasiklausiu bičiuko tam keltuve kas gi čia vyksta... Sako filmuojam... Bute žemiau musu. Įdomu ka??? Bet įrangos maciau prisiveže. Kol kas triukšmo nera, tik cigareciu dūmai iš balkono apačioje į mūsų balkoną intensyviai kyla unsure.gif
Gerai, kad miegamieji kitoje pusėje ir panašu ten judėjimo nevyks

Bet darbar namuose vaikščiodama kaip parodoje tam bičiukui jaučiuosi biggrin.gif Pas mus gi užuolaidų nėra, o jam viskas kaip ant delno... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(birule @ 2010 11 08, 21:45)
Kieme stovi keltuvas, ant jo iškeltas prožektorius su vaikinuku, jį reguliuojančiu, plieskia i mano 4 aukšto svetaines langus. Išlendu i balkona ir pasiklausiu bičiuko tam keltuve kas gi čia vyksta... Sako filmuojam... Bute žemiau musu. Įdomu ka??? Bet įrangos maciau prisiveže. Kol kas triukšmo nera, tik cigareciu dūmai iš balkono apačioje į mūsų balkoną intensyviai kyla  unsure.gif
Gerai, kad miegamieji kitoje pusėje ir panašu ten judėjimo nevyks

Bet darbar namuose vaikščiodama kaip parodoje tam bičiukui jaučiuosi  biggrin.gif  Pas mus gi užuolaidų nėra, o jam viskas kaip ant delno...  biggrin.gif

a vyras namie? biggrin.gif

o gal kam lukoilo lipduku reik? ten dormeo flip galima nusipirkt
Atsakyti