Įkraunama...
Įkraunama...

Antakalnis

SU ŠVENTĖM, KAIMYNKOS 4u.gif
Atsakyti
Su artėjančiais Naujaisiais Metais !

user posted image
Atsakyti
Su Naujais thumbup.gif
Ech Ruste,ruste nebeuzsuki pas mus, zento neaplankai doh.gif
Atsakyti
Ar yra mamyciu, kuriu leliai panasaus amziaus +/- keleta menesiu ax.gif Ieskom mamyciu su kuriom butu galima kartu pastumti vezimelius ax.gif
Mes gyvename Antakalnio g. 4u.gif
Jei yra parasykit i AZ, vis smagiua bus, nes tiek matau vezimu ax.gif
Atsakyti
Dėmesio Mamytėms, auginančioms vaikučius, kuriems nėra 2 mėn., ar netrukus gimdysiančioms!
user posted image

Esu Vilniaus Pedagoginio universiteto psichologijos III kurso studentė – Indrė Saikavičiūtė. Šiuo metu ruošiuosi rašyti savo bakalaurinį darbą tema: "Vaikų ankstyvosios motorikos (judėjimo) raida". Šio darbo tyrimo tikslas – ištirti vaikų ankstyvąją motorikos (judėjimo) raidą pirmaisiais jų gyvenimo metais, todėl ieškau vilniečių mamyčių ir tėvelių, kuriems būtų įdomu kartu su vaikučiu sudalyvauti ilgalaikiame tyrime (trukmė apie 1 metus).

Žinau, kad vieneri metai yra labai ilgas laiko tarpas, tačiau metuose mes turėsime tik 8 susitikimus, kurių kiekvienas truks maždaug 20 - 50min. Šie susitikimai bus panašūs į gydytojo apžiūrą, nes jų metu bus naudojama „Bayley“ kūdikių raidos įvertinimo metodika, kuri seka po „Apgar“ kūdikių įvertinimo skalės, tad tyrime naudojami minkšti žaisliukai, barškučiai, kubeliai, ir pan. priemonės, kurios nekenkia vaikui ir nesukelia jam neigiamų emocijų. Dėl šios priežasties, ir pats tyrimas bus labiau panašus į smagų žaidimą, o ne rimtą mokslinį tyrimą, o ypač pačiam mažyliui.

Tyrimo aplinka – vaiko namai, tad Jums nereikės niekur važiuoti, nes aš pati atvažiuosiu pas Jus. Vaiko namų aplinka pasirinkta neatsitiktinai – ši aplinka vaikui jau šiek tiek pažįstama, todėl jis joje jaučiasi ramiau ir nekyla grėsmė sukelti vaikui žalos ar neigiamų emocijų. Dėl tos pačios priežasties, tyrimo metu, be manęs, dalyvauja vienas ar abu vaiko tėvai, kurie galės ne tik stebėti tyrimo eigą, bet ir patys patyrinėti savo vaiką.

Susitikimų metu vertinama:
a – kalbos raida, imlusis bendravimas,
b – kalbos raida, raiškusis bendravimas,
c – kognityvinė (pažintinė) raida,
d – motorikos raida, smulkioji motorika
e – motorikos raida, stambioji motorika

Susidomėjusioms mamytėms ir tėveliams dar kart palieku savo kontaktus, vildamasi, kad Jūsų atsiras: Indrė Saikavičiūtė, saikaviciute@gmail.com, +37060047504, arba +37068495424.

P.s. Tyrimas labai įdomus ir labai naudingas, tad kviečiu nepraleisti puikios progos apie savo mažylius sužinoti daugiau praktiškai nei skaitant knygutes, kurios dažnai teikia klaidingą informaciją...
Jau lankausi pas kelias forumietes, draugaujam gražiai ir maloniai, tad galite drąsiai manim pasitikėti.
Mano tyrimui dar trūksta 6 mažylių, tad labai labai nuoširdžiai kviečiu sudalyvauti. Juk niekur nereikės važiuoti, o per mėnesį tereikės skirti 20 – 50min., kurios prabėgs kaip viena... O man... Man tai reiškia labai labai daug – tai mano ateitis!


Pagarbiai, Indrė Saikavičiūtė
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vėl ieškom valandinės auklės doh.gif
Reikia pabūti visą dieną namuose, kai Steponas serga + trečiadienio vakarais ilgiau...
Gal kas nors ką nors kaip nors?
Atsakyti
Nuoširdžiai kviečiu prisijungti prie tyrimo, ir atsiprašau, jei ši informacija Jums buvo nenaudinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padauzhelia: 01 kovo 2012 - 19:12
sveikutes, norejau prisijungti, esam tarp keliu rajonu, tai kazkiek is vieno krasto priklausom ir antakalniui. Ieskom draugu pastumdyt vezimuka.. Mes kazkur prie vasaros, saules gatviu 4u.gif biskiuka toliau, bet butu galima kur susitikt pusiaukely ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
jungiuosi ir aš prie Jūsų... smile.gif Tiek mamų antakalnyje, o čia ramu, matyt visos džiaugiasi superiniu oru lauke... ir mes iškome draugijos pasivaikščiojimams... smile.gif
Gal atsiras norinčių kartų pastumdyti vežimėlius? 4u.gif
Atsakyti
joge, nesudeget?
Atsakyti
Sveikos!

Mano dukrytei 2 menesiai. Ieskau kompanijos pasivaiksciojimams ir vaiku bendravimui. Mes gyvenam netoli uzupio gimnazijos netoli Antakalnio g. Man 28 metai. Gal kuri noretu susipazinti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lenusiaa: 21 birželio 2012 - 11:07
Sveikos,

Dažnai einam pasivaikščioti/pažaisti į parką Saulės slėny (Šilo g.), junkitės, kam netoli wink.gif
Atsakyti