Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis

Sveikos, užsinorėjau ir aš sedmaišiuką pasisiūti. Bet pasiklydau tarp brėžinių ir informacijos gausos. Tad gal kuri pagelbėtų ir pasidalintų iškarpa,pagal kurią galima būtų pasisiūti tokio tipo sėdmaišį 4u.gif Ačiū labai smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Babyte Brone @ 2014 02 15, 17:42)
Sveikos, užsinorėjau ir aš sedmaišiuką pasisiūti. Bet pasiklydau tarp brėžinių ir informacijos gausos. Tad gal kuri pagelbėtų ir pasidalintų iškarpa,pagal kurią galima būtų pasisiūti tokio tipo sėdmaišį  4u.gif  Ačiū labai smile.gif
user posted image



Aš turiu išsisaugojus štai tokius lekalus:
user posted image

Pagal juos ir siuvau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjubė @ 2014 02 15, 18:42)
Aš turiu išsisaugojus štai tokius lekalus:
user posted image

Pagal juos ir siuvau smile.gif

Ir gaunasi toks sedmaisis kaip mano foto?o gal galima nuotrauka koks gaunasi is tu iskarpu?
Atsakyti
QUOTE(Babyte Brone @ 2014 02 15, 22:31)
Ir gaunasi toks sedmaisis kaip mano foto?o gal galima nuotrauka koks gaunasi is tu iskarpu?



user posted image

Tik jūsiškis panašu siūtas iš odos ir viduje daugiau granulių, kad toks standus smile.gif Ir mano darytas vaikui, pagal tą antrą iškarpų dydį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėjubė: 16 vasario 2014 - 14:24
Sveikos, planuoju pradėt siutis sėdmaišį, patarkit kokią medžiagą geriausiai jiems pasirinkti, kad greit nenusidevėtų ar neplyštų?
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2014 02 17, 13:29)
Sveikos, planuoju pradėt siutis sėdmaišį, patarkit kokią medžiagą geriausiai jiems pasirinkti, kad greit nenusidevėtų ar neplyštų?

baldinę medžiagą smile.gif
Atsakyti
O jos visuose medžiagų parduotuvėse būna ar specializuotose tik?
Atsakyti
QUOTE(a.gegužė @ 2014 01 31, 19:26)
Čia kitas reikalas

Sėdmaišių gamintojų manymu "kuo sėdmaišis didesnis, tuo jis patogesnis. Populiariausias modelis –klasikinis kriaušės tipo sėdmaišis. Jis lengvai keičia formą, prisitaiko prie kūno"
Iš fotelių tipo sėdmaišių rekomenduoja išbandyti Eger modelį, tai yra tarpinis variantas tarp klasikinio minkšto sėdmaišio ir griežto fotelio
user posted image
Man asmeniškai tie kriaušės tipo  schmoll.gif
kaip maišai atrodo ir tiek, mano sėdmaišiai atrodo štai taip
user posted image
du tokie ir du didesni, bet forma ta pati. Ir esam labai patenkinti, ir atrodo gerai ir be galo patogūs thumbup.gif
Dar labai svarbu, kad sėdmaišio audinys būtų nesintetinis, kitaip labai renka dulkes ir šiukšles


gal galite pasidalinti foteliuko tipo sedmaisiu schemute blush2.gif
buciau labia dekinga ax.gif
Atsakyti
Merginos niekaip nerandu kur galima isigyti smulkesniu eps granuliu 2mm dydzio, gal kuri žinote? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2014 02 18, 10:41)
Merginos niekaip nerandu kur galima isigyti smulkesniu eps granuliu 2mm dydzio, gal kuri žinote? smile.gif  4u.gif

o gal kuri pirkot grikiu lukstu?
Atsakyti
QUOTE(Visad.su.tavimi @ 2014 02 18, 08:41)
Merginos niekaip nerandu kur galima isigyti smulkesniu eps granuliu 2mm dydzio, gal kuri žinote? smile.gif  4u.gif

aš kažkada pirkau iš Kauno šilo, tada mes susikooperavom ir kelios pasiprašėm, kad atvežtų tų granulių. Jei būtų norinčių iš Klaipėdos, galim bandyt vėl užsisakyt.. man jau reikėtų papildymui smile.gif

vakar siuvau vidinį maišą sėdmaišiui, bent jau man tai labai patogu, kad gali išorinį išskalbt. tik bėda ta, kad senasis vidinis prakiuro, reik dabar tas granules kažkaip perpilt į naują biggrin.gif

tai va. iš tų dviejų sėdmaišių dabar galvoju granules supilt tik į vieną - taip susisėdėjo jos..
Papildyta:
QUOTE(Pamaiviuke @ 2014 02 17, 13:37)
O jos visuose medžiagų parduotuvėse būna ar specializuotose tik?

aš tai manau, kad specializuotose, bet čia jau reik vaikščiot, žiūrėt, arba skambint - klaust. nesu didelė audinių pirkėja, tad ir patart negaliu. aš kai pirkau - buvo speciali baldinių audinių parduotuvė.
Atsakyti
QUOTE(waiber @ 2014 02 17, 17:02)
gal galite pasidalinti foteliuko tipo sedmaisiu schemute  blush2.gif
buciau labia dekinga  ax.gif


Šiai akimirkai reik gerai pagalvot, kur schemas padidėjus, paieškosiu kurią dieną ir atsiųsiu jums 4u.gif
Atsakyti