Įkraunama...
Įkraunama...

Sėdmaišis

QUOTE(PILNATIS13 @ 2015 07 15, 09:27)
Na pasiskaiciau visa tema apie sedmaisiu siuvima, ir supratau kad vidini sedmaisi siuvate daugiausia is senos trikotazines paklodes, o negalima is medvilnines? Supratau kad trikotazine patogiau nes ji tamposi, o as ju neturiu, gal iseitu ir is medvilnines?

g.gif padevetuose galite rasti ir senu kokybisku paklodziu ir net kokiu uzuolaidiniu audiniu virsui. cia kazkas is mamu rase. as manau nesiusiu, arba prasysiu pazistamos siuvejos, arba bandysiu jieskoti padevetuose balduose, ten kartais buna.
Atsakyti
Na man irgi sedmaisis butu issukis pasisiuti, jei zinociau kas gali pasiuti toki sedmaisi gal irgi prasyciau.
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2015 07 17, 08:55)
Na man irgi sedmaisis butu issukis pasisiuti, jei zinociau kas gali pasiuti toki sedmaisi gal irgi prasyciau.


Nieko sudėtingo pasisiųti tokį sėdmaišį, tik reik pasidaryt iškarpas. Visada galit pasidaryt miniatiūrinį, jei viskas gerai - bandyt didelį
Atsakyti
Sveikos auksarankės 4u.gif

Na, svajojau svajojau ir pasiryžau aš pasisiųti smile.gif Tik ne sau, o kitam šeimos nariui ax.gif

Rodausi smile.gif

user posted image

Kiek vėliau, dar kitai mergaitei pasiuvau smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semike: 28 liepos 2015 - 16:46
Labai daug sulaukiu prašymų duoti savo sėdmaišiukų schemas, bet dar nė viena neįkėlė nuotraukos savo darbo.
Todėl visoms, kurios norėtų sėdmaišio, bet vis dar neprisiruošia jo pasisiūti TURIU PASIŪLYMĄ thumbup.gif
brūkštelkit man į a.ž
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

kas paskutiniu metu pirko granules- kur pigiausia?
Kokios kauno šilo kainos?
Dar randu čia:
http://gusttis.lt/gr...sedmaisiams.htm
Atsakyti
QUOTE(Semike @ 2015 07 28, 17:45)
Sveikos auksarankės  4u.gif

Na, svajojau svajojau ir pasiryžau aš pasisiųti smile.gif Tik ne sau, o kitam šeimos nariui  ax.gif

Rodausi smile.gif

user posted image

Kiek vėliau, dar kitai mergaitei pasiuvau smile.gif

user posted image

user posted image

Gal galima iškarpą pirmojo sėdmaišio. Turim irgi tokį šeimos narį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutikė @ 2015 08 22, 07:18)
Gal galima iškarpą pirmojo sėdmaišio. Turim irgi tokį šeimos narį smile.gif



Tik dabar pamačiau jūsų komentarą 4u.gif

Schema itin paprasta, naudojau paprasčiausiai stačiakampį:

http://www.keycompet...3/3_4_pic12.jpg

Ilgis 90 cm, plotis 70 cm ir aukštis ~25 cm. Žiūrint koks yra jūsų šuniukas. Išmatuokite šuns ilgį nuo ausyčių iki uodegos galo, tai ilgis ne trumpesnis turėtų būti manau smile.gif
Ir ne aukštas turėtų būti (~25 cm) , taip pat labiau pliurza, nes maniškis negulėjo iš pradžių, tik vėliau pripažino kai išsigulėjo savo vietą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semike: 18 rugsėjo 2015 - 11:32
ačiū 4u.gif
Atsakyti
Neskaiciau visos temos, bet ar buvo iskeltas klausimas del uzpildo t.y. polistireno granuliu keksmingo poveikio sveikatai?
Atsakyti
QUOTE(zonder @ 2016 03 02, 11:43)
Neskaiciau visos temos, bet ar buvo iskeltas klausimas del uzpildo t.y. polistireno granuliu keksmingo poveikio sveikatai?

4u.gif Visada yra alternatyva: imkite grikiu lukstu uzpilda 4u.gif ir busite rami del sveikatos 4u.gif

grike.lt pirkome maisais ciuziniams pagalvems 4u.gif


kol "siuvausi" sedmaisi, gavau 2 dovanu gimtadieniui is Dubingiu patduotuves Vilniuje.. wub.gif Kadangi mano vyrai auksti tai sedmaisiukai kaip ir mazoki, tinka vaikams ir man.
iskarto pagalvojau apie suniuku matavimus: nuo galvos iki uzpakalio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai dar pamastau koks turetu buti aukstiems vyrams sedmaisis? gal iskarpa kitokia g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, labai reikia pagalbos, nes jau nebezinau ka dar isbandyt galeciau. Bandant siuti dirbtine oda pasidaro tik keli dygsniai ir viskas, nebesiuna uzstringa. Kartais net adata audinyje uzstringa ir nei is vietos. Ten kur rite yra, virsutinis siulas buna susimaizges. Paskui ant audinio matosi kitoje puseje buna siulu raizginys. Naudojau ir kojele skirta siuti odai, dirbtinei odai. Adata taip pat naudojau skirta odai ir pasirinkau didziausio dydzio. Taip pat naudoju storesni siula. Bandziau ir itempima reguliuoti, taip pat reguliavau ir rites itempima, ten ant rites atlaisvinau varzteli. Pabandziau ant dirbtines odos siuti su paprastu poliesterio siulu, tai jokiu problemu nebuvo, siuvo normaliai. Bet realiai toks siulas yra per plonas, o su tuo storesniu niekaip nesiuva. Naudoju janome siuvimo masina. Masina visiskai nauja, vos kelis kartus naudojau. Su kitais audiniais siuva kuo puikiausiai. Gal kas zino kur cia beda galetu buti? g.gif verysad.gif
Atsakyti