Įkraunama...
Įkraunama...

Drugeliai

smile.gif Aciu uz patarimus. Pries savaite drugelis uzsimane paskraidyti. Atsitupe ant keliu man, o as tuo tarpu kalbejau su draugu telefonu... Ir ka jus galvojate, jis staiga apvirto aukstyn pilvu. Dar su draugu pajuokavom, kad gal mirsta... verysad.gif O taip ir buvo, suskleide sparnus, dar minute pajudejo ir numire verysad.gif Ant mano keliu verysad.gif Zinau, kad negalima labai liudeti del gyvunu, bet as niekad neauginau jokio gyvuno ir sis drugelis buvo tarsi atgaiva smile.gif Gaila pasidare, bet ka jau padarysi...Dabar guli sau ramus ant komodos...Toks grozis.. ax.gif Gal ir keista, bet jis man suteike vilties ir parode, kad viskas kazkada baigiasi, pvz. blogi dalykai.
P.s. mirdamas senelis sake atskrises drugeliu. Kiekviena pavasari negaledavau ramiai praeiti pro drugeli. Manau jis nors trumpam, bet siemet mane aplanke, kai to man labiausiai reikejo. O dabar pasakykit, kas vis dar netikit stebuklais? smile.gif
Atsakyti
zinau, kad maitinti reikia TIK vandeny istirpintu RUDUOJU CUKRUMI

gaila, kar patarimas per velus
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2006 01 30, 00:08)
Kai rodo apie drugelius, tai sake, kad cukraus sirupu reikia maitinti  lyg lasa per diena. Bet reikia jo tai snapeli susisukusi istiesti i lasiuka.



Informacijos galite rasti www.drugeliai.dar.lt smile.gif
Atsakyti
o aš manau , kad drugelį auginti per žiauru blink.gif , nejau jus neturit širdies , juk jie laisvės nori blink.gif
Atsakyti
g.gif Sute o jūs nenorit visos temos perskaityt atidžiau?? Čia žmonės dalijasi patarimais kaip per žiema slaptai užsilikusi (savo noru) drugeli sekmingai išaugint iki pavasario, kada galima bus paleist i gamta.
Atsakyti
jei jis netyčia užsilieka namuose tai taip , bet ir tai neužsiliktų , manau , kad numirtų
Atsakyti
g.gif asmeniskai pas mane ,kadangi nuosavas namas, tai tokiu nuomininku kiekviena ziema atsiranda.. unsure.gif
Atsakyti
kažkaip nesitiki , nu bet gal blink.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Kaip idomu ! Niekada nepagalvojau kad galima ir namuose auginti ir veisti drugelius! bigsmile.gif
Reiketu tuo labiau pasidometi 4u.gif
Atsakyti
Namuose auginti ir veisti drugelius man atrodo žiauru. Juk jie sukurti skraidyti laisvai lauke, džiaugtis saulės spinduliais....tačiau jei drugelis užklysta žiemą, čia jau kita kalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule.horses @ 2007 10 07, 18:06)
Namuose auginti ir veisti drugelius man atrodo žiauru. Juk jie sukurti skraidyti laisvai lauke, džiaugtis saulės spinduliais....tačiau jei drugelis užklysta žiemą, čia jau kita kalba  ax.gif


Daugelis namuose auginamu gyvuneliu, yra prijaukinti is laukines gamtos, kazkada jie buvo laisvi, o dabar vieni ju prijaukinti, ir savo gyvenimo neisivaizduoja kitaip, o kiti tos pacios rusies gyvena laisvi. Taip kad turbut jei jau drugelius laikyti ziauru, tai ir papugeles, pelytes, sinsilus visokius, kiskiukus, roplius, zuveles, turetu buti irgi labai ziauru laikyti doh.gif
Nematau cia nieko isskirtinio tarp drugeliu laikymo namuose ir kitu gyvuneliu , o ka laikyti tai jau kiekvieno pasirinkimas, charakteris, poziuris ir norai , kas arciau sirdies:4u:
Tik siek tiek neiprasta, nes turbut tai Lietuvoje yra mazai paplite, nors parduotuvese jau teko matyti pardavinejamu drugeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grazus Vardas: 08 spalio 2007 - 13:30
Pries kelias dienas pas mane namuose pradejo skraidyti drugelis. Kazkaip buvo keista, vistik spalio men., bet matyt jis sureagavo i patalpu sildyma, nes ta pacia diena kai pajunge sildyma jis pabudo is ziemos miego biggrin.gif dabar suku galva kuo pamaitinti g.gif
Atsakyti