Įkraunama...
Įkraunama...

toms, kurios deda nuotraukas i banga

Aš apskritai nesuprantu, kam reikia savo vaiką demonstruoti? Ir dar viešai! Iš tiesų buvau giliai nustebinta ir netgi sukrėsta, kai pamačiau, kad yra atskiras skyrelis. Ir mamos deda ne tik naujagimio (na tas dar suprantama, gi naujas, gražus, o ir nematai daugiau nieko be vaiko), bet ir paskui jau ir mokyklinio nuotraukas. Metai iš metų. Kažkas nesuvokiama. Netgi taip jau per gyvenimą nieko nenuveikia pačios, kad belieka tik vaiku girtis?
Atsakyti
QUOTE(saule#15 @ 2012 01 10, 19:40)
Aš apskritai nesuprantu, kam reikia savo vaiką demonstruoti? Ir dar viešai! Iš tiesų buvau giliai nustebinta ir netgi sukrėsta, kai pamačiau, kad yra atskiras skyrelis. Ir mamos deda ne tik naujagimio (na tas dar suprantama, gi naujas, gražus, o ir nematai daugiau nieko be vaiko), bet ir paskui jau ir mokyklinio nuotraukas. Metai iš metų. Kažkas nesuvokiama. Netgi taip jau per gyvenimą nieko nenuveikia pačios, kad belieka tik vaiku girtis?

+1
Atsakyti
O vaiko interesus kas apgins? Bangoj parašiau vienai mamai, kad gal vaikas nenorėtų būti viešinamas tai pasiūlė į snukį iškart biggrin.gif
Atsakyti
O tokiam facebooke nededat vaiku nuotrauku?
puse pasaulio mamu deda savo vaikiuku nuotraukas...
ir kas cia tokio?
Grazus vaikiukas, norisi, kad pamatytu draugai, gimines, kurie yra toli, galu gale pasidalinti savo dziaugsmu. biggrin.gif
O nuotrauku viesinimas, nera ligu priezastis. Pirma nuotrauka vaikuiko idejome vos valanda po gimimo, nei mes kada sirgome, nei turejome problem su dantukais, nei kitu rupesciu... cia jau bobuciu snekos doh.gif
Atsakyti
FB nuotraukas galima apsugoti nuo pašalinių vėpsojimo.
Šiaip ir aš nepritariu vaikų nuotraukų dėjimui į viešą erdvę. Jei yra toks noras- kraukit savo ir rodykitės. leiskit vaikams paties nuspręsti ar jie nori būt viešai apžiūrinėjami ir komentuojami doh.gif
Nu čia mano nuomonė.
Atsakyti