Įkraunama...
Įkraunama...

Čiužiniai 10

QUOTE(Sigitano @ 2010 11 06, 16:21)
O tai ant kokio miegat?  g.gif

Metzeler "Rufina".
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 11 06, 17:26)
Metzeler "Rufina".

Kokie jusu svoriai ir ugiai, ir kokio kietumo emet rufina?
Atsakyti
QUOTE(viltuse @ 2010 11 06, 20:30)
Kokie jusu svoriai ir ugiai, ir kokio kietumo emet rufina?

70/164 ir 85/194, abiem pagal lenteles tinka H3, bet paklausėm patarimo ir paėmėm H2+H3.

Pradedu intensyviai galvot apie pagalves. MB miega dabar ant Dormeo akcijinės, kur Maximoj buvo, man būtų nieko, bet baisiai suprakaituoju. Turiu kažkokią seną vilnonę su vilnos užpildu, bet paskutiniu metu vis "pagaunu" save miegant šalia pagalvės, tik nuosavą ranką po galva pasidėjus. Kai žiūrėjom čiužinius, mačiau, kad čiužinių gamintojai siūlo ir pagalves. Suprantu, kad čia ne pagalvių tema, todėl prašyčiau konsultacijos kad ir AŽ.
Papildyta:
QUOTE(Ernestas936 @ 2010 11 06, 15:28)
Ar Metzeler užvalkalai pelėja?

Viskas, kas turi savo paviršiuje ar viduje organinių medžiagų (šiuo atveju turiu omeny maisto likučius, odos likučius, kremus ir pan.), gali pelyti, ypač, jei sudaromos pelsiniams grybams tinkamos sąlygos. Kaip pavyzdį galiu pateikt savo seną auto, kuris keletą mėn. stovėjo lauke nejudinamas ir visas supelijo. Ypač storu pelėsių sluoksniu buvo pasidengę vairas ir sėdynės. Žodžiu, manau, kad ir čiužinių užvalkalai sėkmingai pelys, jei tik bus nevėdinami, neskalbiami ir t.t.. Ir neturi jokios reikšmės, kas gamintojas. Nes miega tai žmonės kuriems ir oda keičiasi, ir plaukai krenta, ir trupinių į lovą pribyra nuo pusryčių, į lovą pateiktų.
Atsakyti
Na tai dziugu, kad kaifuojat thumbup.gif o su tavo auto ziuriu geras nuotykis nutiko lotuliukas.gif
Papildyta:
Neramu tik, kad atsisedus minksta, nes as dizioji skaitove lovoj, nes dienos metu niekaip nerandu laiko paskaityt. Na bet gal neismegsiu as ten i ji sededama.
Atsakyti
[quote=AsWizijA,2010 11 06, 12:42]
[quote=bruonius,2010 11 05, 23:39]
nesuprantu as zmoniu, sumoka vadybininkams nerealias sumas, po to vakarais sala, nakti prakaitiuja, per penkis metus isguli "prabangu" ciuzini, po to vel klausia tu paciu vadybininku koki ciuzini pasirinkti. Patikek, vadybininkai tikrai pades tau issirinkti gera ciuzinuka, tik uz kokius 2000-3000Lt gelesi sisigyti dar viena SUPER ciuzinuka, ant kurio galesi prakaituoti dar penkis metus.
Normaliu ciuziniu yra du variantai:
1) spyruoklinis ciuzinys su kokosu ar be kokoso
2) vien tik porolono ciuzinys.
visi kiti variantai, kaip jau ne karta esu minejes, yra pinigu siurbimas is patikliu pilieciu kisenes.
Papildyta:

biggrin.gif tokių kvailų teiginių nesu senai skaičiusi lotuliukas.gif. Norėčiau paklausti ponas Broniau, kiek, Jums, metų? Žmonės renkasi komfortą, ortopediją, naujas technologijas. Pasak, Jūsų, galime miegoti, kaip prieštvaniniais laikais ant šiaudų krūvos? Dar ir su "gera erkučių kompanija". Tie, kurie sau gali leisti renkasi gerus čiužinius. Čia lygiai tas pats, kaip vietoje norimo turėti Ferario, sakytumėte, ką Jūs, neapsimoka pirkti, pirkite Zaporožietį vistiek nukeliausite, kur reikia thumbup.gif .
[/quote]
Tu paskaityk, kad zmones cia raso apie tavo TECHNOLOGIJAS!!! vienam kojos tirpsta, kitam prakaitas musa, kitas neiisimiega.. Ortopedija lotuliukas.gif Sau LEISTI rintis GERUS ciuzinius... skamba pizoniskai..
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2010 11 07, 14:55)
Tu paskaityk, kad zmones cia raso apie tavo TECHNOLOGIJAS!!! vienam kojos tirpsta, kitam prakaitas musa, kitas neiisimiega.. Ortopedija  lotuliukas.gif  Sau LEISTI rintis GERUS ciuzinius...  skamba pizoniskai..



O sau rinktis triperius skamba kvailai, nejauti?
Beje, pasiskaityk visa forumą ir suprasi kiek skundžiasi, o ne du paskutinius lapus.
Ir pasidomėk kokoso kokybe, išminčiau tu mūsų iš kanapių.
Atsakyti
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 11 07, 17:34)
O sau rinktis triperius skamba kvailai, nejauti?
Beje, pasiskaityk visa forumą ir suprasi kiek skundžiasi, o ne du paskutinius lapus.
Ir pasidomėk kokoso kokybe, išminčiau tu mūsų iš kanapių.

As suprantu, kad esi vadybininkas ir dirbi cia savo darba net sekmadieniais. Tu uz tai gauni pinigus. Bet sakyk tu ka nori, ismelsti is pirkejo uz ciuzini 2000Lt ir daugiau yra zmoniu apgavyste. Daryk sazininga versla, zmogau. Jei balta, sakyk balta, jei juoda - juoda..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruonius: 07 lapkričio 2010 - 19:05
QUOTE(bruonius @ 2010 11 07, 14:55)
Tu paskaityk, kad zmones cia raso apie tavo TECHNOLOGIJAS!!! vienam kojos tirpsta, kitam prakaitas musa, kitas neiisimiega.. Ortopedija  lotuliukas.gif  Sau LEISTI rintis GERUS ciuzinius...  skamba pizoniskai..

Supratau, ponas Broniau, kad esate kvailai užprogramuotas fanatikas. Su Jumis ginčytis tai, kaip su pliku pešiotis smile.gif. Man gaila savo laisvo laiko su Jumis diskutuoti. Namuose, darbe, kaimynams senai atsibodote, tai čia norėjote susirasti pašnekovų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2010 11 07, 20:00)
As suprantu, kad esi vadybininkas ir dirbi cia savo darba net sekmadieniais. Tu uz tai gauni pinigus. Bet sakyk tu ka nori, ismelsti is pirkejo uz ciuzini 2000Lt ir daugiau yra zmoniu apgavyste. Daryk sazininga versla, zmogau. Jei balta, sakyk balta, jei juoda - juoda..


Kadangi aš žinau čiužinių kainas pasaulyje, žinau medžiagų ir technologijų atsiperkamumo savikainas, bei kai kurių medžiagų aukštų kainų palaikymo politiką iš gamintojų pusės, o ne čiužinių kūrėjų ir galutinių surinkėjų, tai man kaina už gerą čiužinį 10000Lt ribose yra logiška.
Jeigu tu su tuo gyventi negali, tada ko dar išvis pariniesi, gal ir auto forume peiki Mercedes ir Subaru?
Atsakyti
Sveiki,

Vel griztu su klausimu, nes atsakymo ar patarimo taip ir negavau. sad.gif Ka panasaus i Tempur (t.y. su tokiu paciu viskoelasto tankiu) galite parekomenduoti?
Revaline mums netinka del labai ilgo pristatymo termino, Breckle Visko pur, jei teisingai supratau, yra per minkstas. Gal kokiu dar konkreciu modeliu ivardintumete?

Atsakyti
QUOTE(Montecristo-Sau @ 2010 11 08, 11:00)
Kadangi aš žinau čiužinių kainas pasaulyje, žinau medžiagų ir technologijų atsiperkamumo savikainas, bei kai kurių medžiagų aukštų kainų palaikymo politiką iš gamintojų pusės, o ne čiužinių kūrėjų ir galutinių surinkėjų, tai man kaina už gerą čiužinį 10000Lt ribose yra logiška.
Jeigu tu su tuo gyventi negali, tada ko dar išvis pariniesi, gal ir auto forume peiki Mercedes ir Subaru?

Matai, as ne vadybininkas, tuo mes ir skiriames smile.gif man nereikia cia ka nors prastumti, todel naturalu, kad mano komentarai vaduybininkams nepatinka. As juk nuimu jusu bizni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2010 11 08, 12:33)
Matai, as ne vadybininkas, tuo mes ir skiriames smile.gif man nereikia cia ka nors prastumti, todel naturalu, kad mano komentarai vaduybininkams nepatinka. As juk nuimu jusu bizni lotuliukas.gif

Zinok tavo komentarai ne tik vadybinkams nepatinka. jau truputį tema darosi užteršta pliurpalais. Parašei kelis syk savo nuomone, kas seka tema suprato, kad galima nusipirkti ir poliuretano gabala p[igiai, ir gana. Kiek galima čia tempti tom paistalynėm ir ginčais?
Atsakyti