Įkraunama...
Įkraunama...

BIOK kosmetika

"Margaritos" ekologiškas šampūnas puikus thumbup.gif
Atsakyti
šiandien pabandžiau Rasos maitinamąjį plaukų balzamą su kašmyru ir D-pantenoliu - nesužavėjo.. schmoll.gif Patiko tik kvapas. Plaukai vos švelnesni nei tik išsiplovus šampūnu, o ir laikiau ilgiau nei rekomenduojama
Atsakyti
Gal jau yra išbandžiusių naujuosius lūpų balzamus?
http://www.biok.lt/lt/lupubalzamai
Atsakyti
Purškiamas veido drėkiklis,šampūnas ir balzamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 11 23, 20:45)
aš Ecodenta balinamąją naudoju. Man patinka, tikrai tai bus ne pirmas, ir ne paskutinis jos pirkimas. Labai švelnus mėtos skonis, gaivos galbūt šiek tiek trūksta, bet man nepatinka, kai mėta burną "ėda", dantys neapsineša apnašom kaip buvo su Dr. Organic balinamąja, slidūs iki pat vakaro. Apie balinimą nieko negaliu pasakyt, per trumpai naudoju. Bet šiaip good.gif

Man irgi šita patiko 4u.gif
Atsakyti
Kaip tylu.... unsure.gif

gal galit priminti su kuo naudojat rasos kremą-gelį, kad nesausintų odos? kiek atsimenu su kažkokiu kitu rasos kremuku? 4u.gif
Atsakyti
Atėjau pagirti rasos drėkinamąjį kremą veidui iš rožinės linijos wub.gif kolkas nieko geresnio nesu turėjusi rolleyes.gif dabar apie prausiklį veidui mastau, matyt užsikabinau biggrin.gif Visada privengdavau Rasos produktų veidui, nes buvau bandžiusi tik Margaritą ir man pasirodė labai prastos priemonės, bet Rasos drėkinamasis kremas verčia keisti nuomonę bigsmile.gif Plius pagiriamas žodis Rasos purumo suteikiančiam šampūnui, plaukai tikrai puresni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shineida: 24 sausio 2012 - 18:36
Man margaritos priemonės pusė velnio tokios, šampūnas su alaus mielėmis patiko, dar tas su linų aliejumi man rods irgi visai nieko. Dar tas kremas/gelis su agurkais toks gaivinantis pasirodė, bet čia šiltuoju metų laiku nebent tokį:> O rasa tai man, galiu pasakyt, labai patinka, du šampūnus esu turėjus, labai labai tiko plaukams, dabar atkuriamąjį turiu, tai irgi super kolkas:> Prausiklis probleminei odai tik nelabai gal, baisiai sutraukia, tačiau kremas,kur suteikia matinį efektą irgi labai patiko:> Norėčiau lūpų balzamą rasos išmėgint ir tas ecodenta pastas natūralias.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo illuminated: 24 sausio 2012 - 18:43
Ar prausiklis iš rožinės serijos nuvalytu akių makiažą? ar rinktis pienelį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(shineida @ 2012 01 24, 18:32)
Atėjau pagirti rasos drėkinamąjį kremą veidui iš rožinės linijos wub.gif 


kokia Jusu oda? 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti