Įkraunama...
Įkraunama...

BIOK kosmetika

Margaritos drėkinantis veido kremas su linų ekstraktu - labai tinka ir patinka mano odai thumbup.gif
Gaivinamasis tonikas su alavijais thumbup.gif
Drėkinantis veido kremas su nat.išrūgomis thumbup.gif
Vasarą naudojau šaldomąjį anticeliulitinį gelį - irgi tik geriausi atsiliepimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 10 31, 09:45)
Kaip ir dantų pastą...


dar tik kelis kartus bandžiau, bet kol kas patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilione @ 2011 10 31, 11:03)
Drėkinantis veido kremas su nat.išrūgomis thumbup.gif

Man šitas kažko nelabai malonus g.gif Drėkina labai gerai, bet pasitepus kol gerai nesusigeria toks yra nemalonus trupučiuka jausmas. Nežinau ar sunaudosiu visą unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilione @ 2011 10 31, 11:03)
Margaritos drėkinantis veido kremas su linų ekstraktu - labai tinka ir patinka mano odai thumbup.gif
Gaivinamasis tonikas su alavijais thumbup.gif
Drėkinantis veido kremas su nat.išrūgomis thumbup.gif
Vasarą naudojau šaldomąjį anticeliulitinį gelį - irgi tik geriausi atsiliepimai thumbup.gif



man tik pasirode, kad tas kremas nelabai ekonomiskai naudojasi. bet kol ismokau dozuot reikiama kieki,sunaudojau 2/3 pakuotes ax.gif
Atsakyti
Jau kelias savaites naudoju tą matinantį kremą Rasos, patinka, kad veido odą sulygina, drėkina šiek tiek, nu bet to matinančio efekto beveik nepastebėjau biggrin.gif Naudojant ant kremo birią ar kompaktinę pudrą oda matinė šiek tiek daugiau kaip pusę dienos išlieka, mano oda riebi. Žodžiu, pabaigus turbut kito ieškosiuos rolleyes.gif
Atsakyti
Naudoju prausiklį probleminei odai su siera. Kol kas pats geriausias man atrastas ir tikrai užprieinamą kainą. Labai gerai prausia, man labai skalsus, nežinau kiek laiko tiksliai jau naudoju, bet niekaip nesibaigia thumbup.gif

Turėjau tos pačios serijos veido gelį ir toniką.

Veido gelis bent jau man pasirodė dėmėsio vertas produktas, kol oda tikrai probleminė, vėliau pakeičiau į Biodermos sebium akn ir hydra. Šiuo metu juos ir naudoju kartu su prausikliu su siera. Jie tikrai geresni nei gelis, geresnis drėkinimas,geriau dengiasi makiažas.

Tonikas nepatiko, o tiksliau gal nelabai ir tiko.

Apskritai pastaruoju metu oda tikrai stebuklingai susitvarkė, nes matyt radau sau labai tinkančius produktus smile.gif
Atsakyti
Aš vis dar naudoju kremą-gelį probleminei odai, bet matyt jis man jau nebėra veiksmingas.
Kai atsiranda daugiau bėrimų panaudoju prausiklį iš tos pačios serijos. Toniką ketinu nusipirkti, nes pačiomis baisiausiomis dienomis, jis gana greit nuramina iškilusius spuogus. Žodžiu man šios priemonės tinka ne tiek nuolatiniam naudojimui, kiek esant reikalui ir kai jau mano akim žiūrint situacija "kritinė" smile.gif
Atsakyti
Ar tonikas probleminei odai nesausina odos? Seniai turėjau, nepamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 11 10, 16:48)
Ar tonikas probleminei odai nesausina odos? Seniai turėjau, nepamenu  g.gif

Na man nesausino lyg ir...bet kad padegina spuogelius tai joooo.... smile.gif Kažkaip vienintelis iš tonikų (aišku kiek jų tenaudojau) kuris taip "užkabina" tuos spuogus.
O šiaip aną žiemą berods kai panaudojau tas visas priemones be drėkinančios priemonės - pasausėjo manoji T zona g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 11 10, 15:48)
Ar tonikas probleminei odai nesausina odos? Seniai turėjau, nepamenu  g.gif


Man tai sausino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2011 09 25, 12:28)
Margaritos plaukų priemonės thumbup.gif Kokybė sakyčiau lenkia kainą ax.gif

drinks_cheers.gif ir šiaip, manau, kad BIOK yra tikrai puikus pavyzdys to, kad lietuviai gali sukurti gerą, kokybišką, akiai patrauklų produktą, nė kiek nenusileidžiantį užsienio prekėms thumbup.gif

Aš išbandžiau dantų pastą jautriems dantims- man patinka thumbup.gif nors norėtųsi daugiau, kad gaivumo paliktų burnoje blush2.gif bet iš esmės, tikrai geras dalykas.Tikrai nebepirksiu užsienietiško šlamšto, nes pas mus tokį tik ir veža doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukė: 11 lapkričio 2011 - 13:11
Kokį maitinamąjį kremą patartumėt rinktis mišriai odai šaltajam sezonui: RASOS maitinamąjį, RASOS maitinamąjį jautriai odai ar MARGARITOS maitinamąjį? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Märchen: 21 lapkričio 2011 - 13:40