Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai

QUOTE(Amiala @ 2011 05 29, 19:03)
Mano stilius, reiks atsisiųsti g.gif

Nu tai va-aš ir dabar "kremtu" tokius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 05 29, 19:05)
Nu tai va-aš ir dabar "kremtu" tokius  ax.gif

Paviliojau į savo chebrą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2011 05 29, 18:27)
Земский доктор

maciau si filma. Nepasakyciau, kad ipatingai geras ir itraukiantis. Yra daug geresniu filmu.
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2011 05 29, 19:14)
Paviliojau į savo chebrą biggrin.gif

Acha mirksiukas.gif

QUOTE(Faustina2000 @ 2011 05 29, 19:38)
maciau si filma. Nepasakyciau, kad ipatingai geras ir itraukiantis. Yra daug geresniu filmu.

Nu tai prašom konkrečiau mirksiukas.gif Ka tik "sukrimtau' Диши со мной. Visai dar kažko tokio norėčiau ax.gif
Atsakyti
Filmas apie daktare, kuri dirba mieste, turi vyra, kuris ja labai myli, jinai ji taip pat. Grazi, mylinti seima. Vyra vaidina aktorius is Peterburgo banditu. Ir staiga jis zusta avarijoje. Sugriuna visas jos gyvenimas, uzsidaro savy....Veliau isvyksta i kaima pas mama ir ten pradeda dirbti kaimo daktare. Vyras jai istisai sapnuojasi, mato jinai ji istisai.
Taigi kaimo gyvenimas. Tikras rusu kaimas.
Tame kaime gyvena vyras su maza dukrele. Nebepamenu, lyg naslys. Issivysto meile, tik viskas laaaaabai letai. Tiesiog simpatijos, ejimas vieno i kita ir istisai rodomas kaimo gyvenimas.
Man tai nieko ipatingo. Kazkaip norejosi man daugiau jausmo, daugiau tos meiles. Nenubraukiau asaru, kaip Rojaus obuoliukuose, kur blioviau net balsu biggrin.gif , kaip Kvepuok su manimi.....Na daug rusu paskutiniu filmu man labai jausmingu, o sitas man toks eilinis.
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 05 29, 19:42)

Ka tik "sukrimtau'  Диши со мной. Visai dar kažko tokio norėčiau  ax.gif

Šitą net MB žiūrėjo, sakėdavė dar kolegai, kuriam taip pat patiko bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Faustina2000 @ 2011 05 29, 19:52)

Man tai nieko ipatingo. Kazkaip norejosi man daugiau jausmo, daugiau tos meiles. Nenubraukiau asaru, kaip Rojaus obuoliukuose, kur blioviau net balsu  biggrin.gif , kaip Kvepuok su manimi.....Na daug rusu paskutiniu filmu man labai jausmingu, o sitas man toks eilinis.

Na tai parekomenduok kokių jausmingų dar, gal bus nematytas ir mielai "sukrimsiu"
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2011 05 29, 19:53)
Šitą net MB žiūrėjo, sakėdavė dar kolegai, kuriam taip pat patiko bigsmile.gif

sita tai blioviau kaip mazas vaikas blush2.gif blush2.gif ui kaip verkiau per ji blush2.gif
Atsakyti
Nu man gal dar tiem Rojaus obuoliukam reik pasirįžt,bet,kiek suprantu iš atsiliepimų,ten pabaiga ne kokia.. Nors man nepasakyčiau,kad labai patiko ta "skani" Kvėpuok su manimi pabaiga.Jau tooooookia pasakiška,bet paskui pagalvojau,kad būt pasibaigę ne taip-vėl susinervinus būčiau smile.gif ai-kada gi gerai tam žmogui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Leblon @ 2011 05 29, 18:27)
Земский доктор


šiaip man jis patiko, nes pagrindinė aktorė lb patinka.
jei ne ji, tai gal ir nežiūrėčiau
Atsakyti
Su Makarskiu " и падает снег " , man labai patiko thumbup.gif

dar "всегда говори всегда", jau senesnis, gal daug kas mate.
O daugiau, kad visi gerieji surasyti visai nesenai buvo : Vera, Nadezda, Liubov - labai patiko, Rojaus obuoliukai- nerealus, Kvepuok su manim- ziurejau gal 3 kartus ir visus blioviau.

dar yra toks" остановка по требованию", man jis siaip eilinis, bet gal kam patiks, kaip komedija sakyciau net. Su Pevcovu ( Peterburgo banditai).

pabandziau perziuret ka turiu, kazkaip kietam diske nlabai ka belaikau, o perziuret diskelius, ui kiek ju biggrin.gif


Papildyta:
[quote=ReNcYtEa,2011 05 29, 20:05]
Nu man gal dar tiem Rojaus obuoliukam reik pasirįžt,bet,kiek suprantu iš atsiliepimų,ten pabaiga ne kokia.. Nors man nepasakyčiau,kad labai patiko ta "skani" Kvėpuok su manimi pabaiga.Jau tooooookia pasakiška,bet paskui pagalvojau,kad būt pasibaigę ne taip-vėl susinervinus būčiau smile.gif ai-kada gi gerai tam žmogui blush2.gif
[/quote

Rojaus obuoliukai tikrai geras wub.gif


dar toks linksmas "Turtuole ir vargse". Gera komedija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2011 05 29, 20:32)
Su Makarskiu " и падает снег " , man labai patiko  thumbup.gif

dar "всегда говори всегда", jau senesnis, gal daug kas mate.
O daugiau, kad visi gerieji surasyti visai nesenai buvo : Vera, Nadezda, Liubov - labai patiko, Rojaus obuoliukai- nerealus, Kvepuok su manim- ziurejau gal 3 kartus ir visus blioviau.

dar yra toks" остановка по требованию", man jis siaip eilinis, bet gal kam patiks, kaip komedija sakyciau net. Su Pevcovu ( Peterburgo banditai).


Nu labai ačiū.Šiai savaitei turėtų užtekt lotuliukas.gif
Atsakyti
"и падает снег" turetu uztekt savaitei, seriju lyg 8 yra smile.gif
Atsakyti