Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 30

Labukas, 4u.gif

QUOTE(Edmė @ 2010 11 02, 17:11)
O kažin kaip su tais markeriais, gal kas daugiau žino ir  man paaiškins. Man jo niekas nedarė ir nedarys. Aš galvojau pati pasidaryti kas kokius tris mėnesius. Bet šiand mano daktarė sako, kad jis bus neinformatyvus, jei pradžioje nebuvo darytas ir, kad jis informatyvus, kai Her būna, o maniškis jautrus hormonams. Tai kažin kaip čia yra? g.gif

O mano mamytei markeris buvo informatyvus ir tik pagal jį apie ligelės plitimą galėjome spręsti. Darėme taip pat ne nuo pat pradžių - jau prasidėjus chemijoms pirmosioms, bet paskui visą laiką galėjome lyginti, kaip veikia vaistukai ir po chemijų taip pat. Darydavomės pačios už savus pinigėlius. Mmytei jautrus hormonams taip pat buvo.

***

Tai, va... Ačiū mergaitėms už diskusijas apie "mano dienas". Šiandien perskambinau gydytojui - operuoti negalima (gal jis per užimtumą savo apie tai užmiršo paklausti...). Nutarėm kartu per telefoną, kad jei nusikels vėliau, bus vėliau, o ir tos mano dienos gali patrikti - pasisakiau, kad stresuoju šiek tiek ir jis pats sutiko, kad verčiau būtų pagreitinti - prieš mmm...
Taigi, operuos mane šį penktadienį (vis tiek penktadienį ax.gif ) Lapkričio 5 d .

Visoms sveikatytės. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Art. @ 2010 11 02, 17:26)
Ačiū, kad prisimenat. Neberašau dažnai pas jus bet perskaitau viską ką rašot.

NBA ar vaistus jums iš Šiaulių atvežė?




Sveiki,
Ačiū labai labai už vaistukus. Žinau, kad perdavėt, tačiau man parveš lapkričio 10 d., nes susirgo tų žmonių, kurie turėjo važiuoti į Šiaulius, vaikučiai, todėl teko kelionę atidėti.
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2010 11 02, 21:48)
... Vaikus užaugint reikia. Ech, viskas bus gerai.

thumbup.gif Tik taip ir tegalvok. wub.gif

Samta 4u.gif Labai labai ačiū už pasiųlymą aplankyti po operacijos, bet tikrai nenoriu tavęs varginti. Be to bus šalia vyras - kaip visada friends.gif Bet norėčiau paprašyti gal tavo telefono numerio į a.ž. - ką čia gali žinoti ... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 02 lapkričio 2010 - 21:42
QUOTE(rasų lanka @ 2010 11 02, 22:12)
Labukas,  4u.gif
Taigi, operuos mane šį penktadienį (vis tiek penktadienį  ax.gif ) Lapkričio 5 d .

Visoms sveikatytės.  wub.gif

Gal ir gerai, vis mažiau laiko nerimui.
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 11 03, 00:01)
Gal ir gerai, vis mažiau laiko nerimui.

Tai jau taip... rolleyes.gif

***

Vis pagalvoju - kaip tati 4u.gif laikosi, kokia jos sveikatytė, ar buvo operacija? g.gif

Ir kaip vi 4u.gif laikosi ir jos vyras ??? g.gif Gal rašė ką nors, gal praleidau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 02 lapkričio 2010 - 22:30
QUOTE(rasų lanka @ 2010 11 02, 22:12)
Taigi, operuos mane šį penktadienį (vis tiek penktadienį  ax.gif ) Lapkričio 5 d .

Kaip gerai, Rasyt, kad taip greit... Atliksi - neberūpės. Ir dar labai džiaugiuos, kad turi labai gerą žmogų šalia - dviese lengviau per visas negandas 4u.gif
Atsakyti
rasu lanka, sekmingos Tau operacijos. Man irgi pagreitino operacija del mmm.

Edme, labai jau dabar taupo neigaliuju saskaita. Anksciau po tokiu operaciju ir gydymo tikrai duodavo tik 40 % darbingumo...

Geros dienos.
Atsakyti
Laba rytą visiem,
jamam daug kavos, nes spaudžia ko tai prie žemės mane, prastai miegot pradėjau, rankelę vis dar skauda unsure.gif
Edmė minėjo, kad mezgimas negerai, tai gal čia šuo pakastas, nu bet kad negaliu nemegzt, čia mano raminamieji g.gif reiks ieškotis kitų, jaučiu smile.gif

QUOTE(Edmė @ 2010 11 02, 16:11)
O kažin kaip su tais markeriais, gal kas daugiau žino ir  man paaiškins. Man jo niekas nedarė ir nedarys. Aš galvojau pati pasidaryti kas kokius tris mėnesius. Bet šiand mano daktarė sako, kad jis bus neinformatyvus, jei pradžioje nebuvo darytas ir, kad jis informatyvus, kai Her būna, o maniškis jautrus hormonams. Tai kažin kaip čia yra? g.gif

nebūtinai, Edme, mano her, o markeris neinformatyvus. Dabar galvoju, kaži, jei pakartočiau g.gif
Dėl nedarbingumo, man gegužį skyrė 40 proc. darbingumo, bet kai alga nedidelė buvo, tai ir gaunu tik ašaras.

QUOTE(rasų lanka @ 2010 11 02, 22:12)
Taigi, operuos mane šį penktadienį (vis tiek penktadienį  ax.gif ) Lapkričio 5 d .

gal ir gerai, tikrai, kad paankstino, nereiks nervintis ir laukt ilgai. Laikysiu vieną kumštį tik už tave, nes kiton rankon Herceptiną lašins mirksiukas.gif

Mergaitės, buvo malonu susipažint su visom, aplankius albumėlį wub.gif man patinka, spėliot apie žmones, kaip jie atrodo, kol nesi jų matęs. Tik vis neprisiruošiu savęs ten įkelt, bet prižadu tai padaryt kuo greičiau, nes paskui planuoju išlėkt į sanatoriją 3 savaitėm, tai vėl nebus kada.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

seniai pas jus lankiausi, tik labai gaila kad tiek blogu naujienu suzinojau verysad.gif , stiprybes visoms... ir sveikatos
Papildyta:
Norejau paklausti o kaip markeris atliekamas, nes mamytei niekada nedare ir ka jis parodo blush2.gif
Atsakyti
Tai tiriama is kraujo.
QUOTE(simona24 @ 2010 11 03, 17:14)
Sveikutes  smile.gif

seniai pas jus lankiausi, tik labai gaila kad tiek blogu naujienu suzinojau  verysad.gif , stiprybes visoms... ir sveikatos
Papildyta:
Norejau paklausti o kaip markeris atliekamas, nes mamytei niekada nedare ir ka jis parodo  blush2.gif



rasu lankele , Tau is visos sirdies linkiu, kad pirmadieni jau butum namuciuose. ZINOK, kad viskas labai priklauso nuo tavo nusiteikimo, minciu, pasamones. Buk tokia stipri, kaip ir laikeis islydejusi brangiausiaja savo Mamyte. Labai gerai, kad mazesnis laukimo laikas! Jei neramu, isgerk koki vaistuka, kad jaustumeis pailsejusi ir tvirta bei energinga. Gali dar C vitamino pagerti pries operacija gerai, geriau gyja. Mieloji, neliudek tik, penkt.man chemo. Galvosiu apie Tave!

Papildyta:

GREK
, gal geriau ne kavos, o vyno raudono reikia. Kava man jau nelabai, kelia rugstis ir skrandi dirgina. Jei megzti gali,tai viskas gerai su nervais. As nebegaliu dabar megzti, pradejau ir padejau. Negaliuuu. KURIAM MIESTE TAU LASINA?
QUOTE(GREK @ 2010 11 03, 12:55)
Laba rytą visiem,
jamam daug kavos, nes spaudžia ko tai prie žemės mane, prastai miegot pradėjau, rankelę vis dar skauda  unsure.gif
Edmė minėjo, kad mezgimas negerai, tai gal čia šuo pakastas, nu bet kad negaliu nemegzt, čia mano raminamieji  g.gif reiks ieškotis kitų, jaučiu  smile.gif
nebūtinai, Edme, mano her, o markeris neinformatyvus. Dabar galvoju, kaži, jei pakartočiau  g.gif
Dėl nedarbingumo, man gegužį skyrė 40 proc. darbingumo, bet kai alga nedidelė buvo, tai ir gaunu tik ašaras.
gal ir gerai, tikrai, kad paankstino, nereiks nervintis ir laukt ilgai. Laikysiu vieną kumštį tik už tave, nes kiton rankon Herceptiną lašins  mirksiukas.gif

Mergaitės, buvo malonu susipažint su visom, aplankius albumėlį  wub.gif man patinka, spėliot apie žmones, kaip jie atrodo, kol nesi jų matęs. Tik vis neprisiruošiu savęs ten įkelt, bet prižadu tai padaryt kuo greičiau, nes paskui planuoju išlėkt į sanatoriją 3 savaitėm, tai vėl nebus kada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 03 lapkričio 2010 - 21:28
Ačiū, Mergaitės už palaikymą. aciuks.gif Laikausi... rolleyes.gif Stengiuosi apskritai negalvoti - kartais pavyksta, bet net pati nepajuntu kaip pradeda kokia mintis atakuoti protelį... umn.gif

Ir jums gerų ir veiksmingų lašinimų ir sveikatėlės... wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(simona24 @ 2010 11 03, 17:14)
Norejau paklausti o kaip markeris atliekamas, nes mamytei niekada nedare ir ka jis parodo  blush2.gif

Paimamas kraujukas iš venos ir tiek. Jis parodo blogų ląstelių kiekį organizme. Jei yra informatyvus, tai nuolat darantis tyrimą galima sekti ligos ,vaistų veiksmingumo, sveikimo ar ligos atsinaujinimo eigą. Tik dažnai pasitaiko, kad jis būna neinformatyvus, ypatingai prie krūtų ligelių...
Atsakyti
Rasele stiprybės. Geriau, kad anksčiau, mažiau nervų. Aš tai vis medituoju prieš miegą-aš sveika, aš visiškai sveika. Taip ir nulūžtu, net nežinau, po kiek kartų. kažkurioj knygoj apie tai skaičiau. Turbūt Pasąmonės galia ar kažkaip ten panašiai vadinasi.
Grek aš nebemezgu kokią savaitę jau ir man pirštai lyg ir nebetirpsta. Bet siūlų turiu nusipirkus, nagai niežti, oi kaip niežti megzti.
Geros dienelės visoms 4u.gif
Atsakyti