Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 30

QUOTE(tomoshius @ 2011 01 10, 18:57)
Jo reiks pas zolininke nulekti kokiu nors arbatu paprasyti g.gif

Ne kartą lankiausi pas J.Balvočiūtę - tiek dėl mamytės, tiek dėl savęs. Jei vyksite be ligoniuko (ką aš visada darydavau), reikia kuo smulkiau viską apie jo situaciją žinoti - savijautą, kraujospūdį, ną, visokias ir smulkmenėles, apart pačios ligelės subtilybių... Tenka ilgokai palaukti, nes kaip Viti minėjo, ji labai dėmesinga - visko išsiklausinėja, užregistruoja, kad jei prireiktų dar kokiam kartui, kad nereiktų kartotis... Daromos individualios arbatėlės būtent tam ligoniukui, bet paskui jas ir gerti reikia sąžiningai.

QUOTE(robyte_ff @ 2011 01 10, 21:48)
Bukit sveikos visos!  4u.gif
Sia savaite pradedu docetakseli/gemcitabina. Ar kuri nors yra gavusi siuos vaistus? Kokia savijauta lasinantis sia chemo?

Ir tau sėkmingo gydymo. wub.gif Mano mamytė tokią chemiją buvo gavusi. Bet , kaip ir kiekvienm - gali skirtingai veikti. Be to mano mamytė jau ir metelių turėjo. Plaukiukų neliko greitai, tirpo galūnės. kauliukai skaudėjo (apie dvi paras ) , ir kraujukas krisdavo, bet gal krisdavo ir dėl to, kad jau daug tų gydymų buvo, spaudimas žemesnis patapo ir širdutė paplakdavo... g.gif Beveik nepykindavo... Šie pojūčiai prasidėdavo trečią dieną po lašinimo... Skonį visada turėjo, tik prieš paskutinį lašinimą buvo šiek tiek pakitęs. Tiesa dar truputi kai būdavo skausmeliai, temperatūra pakildavo... Bet viskas iškenčiama. Kalbėjau su palatos kaimyne, tai ji gaudavo tokią pat - tai jokių pašalinių nejuto, apart skausmelių, bet ji daug jaunesnė už mamytę buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 10 sausio 2011 - 21:25
QUOTE(ATA__ @ 2011 01 10, 20:29)
Sveikutes,

Turiu problema..itariamas veziukas.. o pati esu nescia.. siuncia konsultuotis i Kauna. Labai noreciau pakliuti pas D.Vaitkiene.. gal kas zinot ir galetumet parasyti ginekologes mobil.nr.. registraturoj talonu siai savaitei pas ja nebera, o is kito miesto su ja niekaip kitaip susisiekt neina..o laukti nebegalima..  verysad.gif


Jos buvo ant vieno laido su Nutautiete tel 327162, kelia Nutautienė, o paskui perduoda Vaitkienei.Jei kalbama apie Kauno Klinikas.
Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2011 01 10, 20:43)
Pas Bloznelytę mūsų forumietė a.a. adis bandė patekti, bet nepriėmė dėl skysčių.

Kas dėl Balvočiūtės, tai yra pas mus čia forume žmonių, jau pabuvojusių pas ją (gal Art. ar Rasų lanka?). Tikiuosi, kad parašys, ko ir kaip vizitui reikia. Kiek pamenu, o gal klystu, kad reikia ligos istorijos ir dar gebėjimo įsipiršti be eilės.

Teisingai Viti parašė- kaip pasakai kokia diagnoze, priima greitai. Aš vežiausi tyrimus, vartojamus vaistus. Ilgai dėliojo žoleles, nuoširdžiai bendravo.
Atsakyti
Pas Balvočiūtę buvome du kartus, tikrai gera ir maloni moteriškė. O vat su Bloznelyte kalbos neradau. labai negražiai pasišnekėjome, teisingiau mane išmetė pro duris... tad iki šiol liko nuoskauda. Tad man pasirodė kad jai labiau rūpi pinigai, konvejeris... ko nepasakysi apie Jadvygą Balvočiūtę.

Čia mano subjektyvi nuomonė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Art.: 11 sausio 2011 - 14:58
QUOTE(tomoshius @ 2011 01 10, 17:57)
<...>
Gal kas turite Griciutes kontaktus?
<...>

Šiandien darbe pasidomėjau, ar prof. L.Griciūtė dar užsiiminėja kokia praktika. Pasirodo, kad taip. Ir maloniai konsultuoja visus, kam reikia pagalbos. Telefono, deja, negavau, bet buvo patarta paskambinti į Onkologijos institutą ir ten pasiteirauti, nes ji ten visai šalia "pastatuose per kelią, kur mokslininkai sėdi" kažkur būna.


Atsakyti
QUOTE(Art. @ 2011 01 11, 14:51)
Pas Balvočiūtę buvome du kartus, tikrai gera ir maloni moteriškė. O vat su Bloznelyte kalbos neradau. labai negražiai pasišnekėjome, teisingiau mane išmetė pro duris... tad iki šiol liko nuoskauda. Tad man pasirodė kad jai labiau rūpi pinigai, konvejeris... ko nepasakysi apie Jadvygą Balvočiūtę.

Čia mano subjektyvi nuomonė.

Atsiprašau, kad įlindau, nors paskaitinėju dažnai...palaidojau tėvelį su šiomis ligomis...
Labai prašau, atsargiai, kaltinant žmones. Aš Jus labai gerbiu už Jūsų racionalias ir šiltas žinutes, bet dėl Laimos Bloznelytės labai apsirinkate...manyčiau, kad tiesiog pasielgėte ne pagal jos nustatytas taisykles (taisyklės griežtos, nes kitaip nieko nespėtų. Kompromisų ten nėr).
Jos privati praktika- racionalios pagalbos žmonėms konvejeris. Jokiu būdu ne pasipelnymo šaltinis (tokių įkainių niekur nėr-jie stulbinamai maži. Nuo II k. apžiūros nemokamos). Konvejeris todėl, kad būtų galima padėt kuo daugiau žmonių. OI jos vadovaujamame skyriuje NIEKAS neima kyšių. Toks paėmelis skristų toli toli...
Ši daktarė – išskirtinė asmenybė mūsų visuomenėje, neapsistojanti ties atrastomis tiesomis, nuolat ieškanti naujų išeičių savo specialybėje, sekanti pasaulio inovacijas ir jose aktyviai dalyvaujanti. Gaila, per vėlai apie ją sužinojome...informacijos neturėjimas šioje ligoje gali būti lemtingas.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2011 01 11, 17:04)
Atsiprašau, kad įlindau, nors paskaitinėju dažnai...palaidojau tėvelį su šiomis ligomis...
Labai prašau, atsargiai, kaltinant žmones. Aš Jus labai gerbiu už Jūsų racionalias ir šiltas žinutes, bet dėl Laimos Bloznelytės labai apsirinkate...manyčiau, kad tiesiog pasielgėte ne pagal jos nustatytas taisykles (taisyklės griežtos, nes kitaip nieko nespėtų. Kompromisų ten nėr).
Jos privati praktika- racionalios pagalbos žmonėms konvejeris. Jokiu būdu ne pasipelnymo šaltinis (tokių įkainių niekur nėr-jie stulbinamai maži. Nuo II k.  apžiūros nemokamos). Konvejeris todėl, kad būtų galima padėt kuo daugiau žmonių. OI jos vadovaujamame skyriuje NIEKAS neima kyšių. Toks paėmelis skristų toli toli...
Ši daktarė – išskirtinė asmenybė mūsų visuomenėje, neapsistojanti ties atrastomis tiesomis, nuolat ieškanti naujų išeičių savo specialybėje, sekanti pasaulio inovacijas ir jose aktyviai dalyvaujanti. Gaila, per vėlai apie ją sužinojome...informacijos neturėjimas šioje ligoje gali būti lemtingas.


Girdejau irgi tuos pacius grazius atsiliepimus. Del kysiu- tai jo. Irgi sake, kad tai tik ja izeistu.
Atsakyti
Atsiprašau, kad viešai paskelbiau savo nuoskaudą. Negerai padariau. Tiesiog tada buvau labai piktas, matyt nesutiko biolaukai. Gal būt tikrai pažeidžiau nustatytas taisykles. Nemėgstu taisyklių... nemėgstu ir viskas.

Atsiprašau, labai, nenorėjau.
Atsakyti
QUOTE(Viti17 @ 2011 01 11, 16:38)
Girdejau irgi tuos pacius grazius atsiliepimus. Del kysiu- tai jo. Irgi sake, kad tai tik ja izeistu.

skambinaus,sake atvaž.i santariskes antradieni konsultacijai,kiek ta konsultacija kainuoja gal zinot mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Art. @ 2011 01 11, 16:59)
Atsiprašau, kad viešai paskelbiau savo nuoskaudą. Negerai padariau. Tiesiog tada buvau labai piktas, matyt nesutiko biolaukai. Gal būt tikrai pažeidžiau nustatytas taisykles. Nemėgstu taisyklių... nemėgstu ir viskas.

Atsiprašau, labai, nenorėjau.

suprantu Jus, tikrai yra buvę, kad nekaltus norėjosi siųst toli toli ir jautrioje būsenoje nevisada išliekame racionalūs ir objektyvūs...
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif .gal esate ka girdeje apie gyd.Bagajeva is Klaipedos.zmogiukui itaria plauciu navika ir pagulde pas si dakatara.buciau begalo dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2011 01 11, 18:34)
skambinaus,sake atvaž.i santariskes antradieni konsultacijai,kiek ta konsultacija kainuoja gal zinot mirksiukas.gif  4u.gif


As nezinau, bet anksciau girdejau buvo 50 litu.. O gal ir ne.. Nezinau.
Atsakyti