QUOTE(Leila Morphia @ 2011 03 18, 08:39)
UK ir EU siuos metu moka tik mokescius studentu
organizacijom , ir pan dalykams. o uz pati moksla (Tuition fees) nemoka. Taciau kiek girdejau ir skaiciau nuo 2012m mokes jau ir sita.
Kaip suprast studentu organizacijom?

Jei neklystu, tai valstybe padengia mokesti uz studijas (tuition fees) studentam, kurie patys to neisgali padaryti (tikrinama finansine padetis). Taip pat studentai gali gauti lengvatines paskolas kitoms su studijomis susijusioms islaidoms padengti (kaip kazkas jau rase). Ir dar studentam leidziama dirbti nuo studiju laisvu metu (nepamenu tikslaus valandu skaiciaus) bei maziau atskaiciuojama pajamu mokescio.
Kazkas berods minejo, kad paskaitu nedidelis valandu kiekis per savaite, nesidziaukit labai-cia studentai skatinami mokintis savarankiskai ir pacioj pradzioj isaiskinama, kad pvz per savaite turit mokslam skirti 35 val, jei paskaitose praleidziat 20 val, likes laikas bibliotekoj ir pan-mokantis
QUOTE(Aurinija @ 2011 03 18, 17:43)
Aš važiuosiu su drauge į tą patį miestą

abi imsim aberdeen firm
Aurinija, mano kelios koleges Aberdeen studijavo, tai labai gyre

Viena net is Glasgow uni persikele, sake Aberdeene fainiau, univeras mazesnis, bet atmosfera daug geresne. Ir pats miestas sake liux, del darbu neturetu but problemu. Vienintele beda, tik kad brangus jis, bet visa kita-super
Beje, jei kam reikia info apie finansus pabandykit paieskoti
cia gal rasit ka naudingo
Aciu fanfanei, kad primine, jog seniai temoj nerasiau (nors pasiskaitau nuolat!).
Laimės niekam nėra pažadėta. Gyvenimas kiekvienam skiria laiko ir erdvės. Pats žmogus turi pasirūpinti kuo juos užpildyti.