Įkraunama...
Įkraunama...

kojinytės, batukai - vaikams ir suaugusiems

SAULELYDIS-tavo batukai labai grazus,ir dauilus thumbup.gif thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image mano batukai ratai biggrin.gif thumbup.gif
user posted image
ir maži kaubojiški batukai - aulinukai thumbup.gif , tik nelabai nuotraukėlė kokybiška, atsiprašau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamy 24: 04 gruodžio 2010 - 12:09
QUOTE(ersketroze @ 2010 12 04, 01:59)
Laba nakti smile.gif

O kiek akių reikėtų naujagimio vilnonėms kojinytėms? (vilna, 2,25 virbalai).
Radau, kad naujagimiui reikia dėti 28 - 32 akis, gali taip būti?

ačiū


Manau, kad gali smile.gif pamegzkite ir matysite maždaug iš akies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ersketroze @ 2010 12 04, 00:59)
Laba nakti smile.gif

O kiek akių reikėtų naujagimio vilnonėms kojinytėms? (vilna, 2,25 virbalai).
Radau, kad naujagimiui reikia dėti 28 - 32 akis, gali taip būti?

as dedavau po 32akis, super budavo.. poto dejosi ir ant kojinyciu kitu, tai tikdavo.
Atsakyti
MAMY 24-grazus darbeliai thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, galiu paklaust, kiek akių jūs dedat megzdamos paprastas kojinytes 3 mėnesių kūdikėliui? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 12 04, 19:03)
as dedavau po 32akis, super budavo.. poto dejosi ir ant kojinyciu kitu, tai tikdavo.


Ačiū už patarimus 4u.gif kojinytę numezgiau iš 28 akių - mažoka tokia, bet gal tiks (kol kas neįsivaizduoju kokio dydžio kūdikėlio kojytė, tai ir su pėdutės ilgiu neaišku)
Atsakyti
QUOTE(ersketroze @ 2010 12 05, 14:54)
Ačiū už patarimus  4u.gif  kojinytę numezgiau iš 28 akių - mažoka tokia, bet gal tiks (kol kas neįsivaizduoju kokio dydžio kūdikėlio kojytė, tai ir su pėdutės ilgiu neaišku)

pedutes as buvau padarius kojinyciu kazkur 7.5 cm ilgio - tai buvo mazokos is karto... Kitas buvau numezgus ~8cm, tai mazdaug gerai buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 05 gruodžio 2010 - 14:56
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 05, 14:56)
pedutes as buvau padarius kojinyciu kazkur 7.5 cm ilgio - tai buvo mazokos is karto... Kitas buvau numezgus ~8cm, tai mazdaug gerai buvo  mirksiukas.gif

8,5-9. tikrai tikdavo

3men tai dedavausi po 9akutes, jiai stori siulai po 8
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 12 05, 21:40)
8,5-9. tikrai tikdavo

3men tai dedavausi po 9akutes, jiai stori siulai po 8

Ačiū ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Oij kokie zavus bateliai good.gif kazka ir as pardejau daryti, vienas batukas jau baigtas, laukia dar antras mastau.gif
Atsakyti
Gal kas galit man paaiskinti kaip megzti situs riestanosiukus? blush-anim-cl.gif nesuprantu sitos kalbos doh.gif user posted image
user posted image
Arba tokius
user posted image
Atsakyti