Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

QUOTE(akb @ 2010 11 07, 20:24)
Gal kas bande daryt snickers torta be formos? Ar neisbegs kremas jei be jos darysiu? Aciu uz pagalba  4u.gif

dariau ir as uzvakar, nieks neisbego, sekmes
Atsakyti
sakykit, kokio dydzio skardoj geriausia kept snikerso biskvitus? 26, ar 24? g.gif


tiesa,rafaelo tortas,keptas 26 cm skardoj, gavosi liuksiskai, nors tik is 3 sluoksniu, bet buvo liuks ax.gif
Atsakyti
man irgi rafaelas visad haunas 3 sluoksniu 26 cm skardoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonza: 08 lapkričio 2010 - 21:16
Receptas, jei gerai pamenu, 24 cm formai 4u.gif
Atsakyti
Del sampaninio torto- verta kepti gyvenime tik viena karta. Buciau nezinojus, kad viduj sampanas- buciau pasakius, kad suruges mirksiukas.gif bet per sarikus kala lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 11 08, 21:41)
Receptas, jei gerai pamenu, 24 cm formai 4u.gif

jei cia APIE snikers tai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorettta @ 2010 11 06, 16:02)
Oi ačiū, apie Rafaelo buvau visai pamiršusi 4u.gif

Super tortukas thumbup.gif Kepiau 26 cm formoje, isejo trys biskvitai.
Atsakyti
Sveikos,
Kepsiu pirmąjį gyvenime normalų tortą smile.gif Norėjau paklausti kokius miltus geriausia naudoti kepant biskvitą ir kokiais sirupais juos aplaistot (pirktiniais?) ar juos reikia praskiesti ? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Grazhke @ 2010 11 09, 12:23)
Sveikos,
Kepsiu pirmąjį gyvenime normalų tortą  smile.gif  Norėjau paklausti kokius miltus geriausia naudoti kepant biskvitą ir kokiais sirupais juos aplaistot (pirktiniais?) ar juos reikia praskiesti ? Ačiū

jokio skirtumo kokius miltus naudosi schmoll.gif aš naudoju malsenos karališkus, esu darius ir sukažkokiais latviškais, skonis nuo to nepasikeičia schmoll.gif
sirupas pats paprasčiausias: vanduo cukrus ir citrinos rūgštis. jei darai vaisinį tortą, gali sulaistyt, pvz nuo konservuotų persikų likusiu sirupu, arba jei su vyšniom, tai nuo jų likusiom sultim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazhke @ 2010 11 09, 12:23)
Sveikos,
Kepsiu pirmąjį gyvenime normalų tortą  smile.gif  Norėjau paklausti kokius miltus geriausia naudoti kepant biskvitą ir kokiais sirupais juos aplaistot (pirktiniais?) ar juos reikia praskiesti ? Ačiū

geriausia karališkus, jie spec skirti ir yra kepiniams mirksiukas.gif Ir skirtumas tikrai yra, pati patyriau.
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2010 11 09, 13:57)
geriausia karališkus, jie spec skirti ir yra kepiniams mirksiukas.gif Ir skirtumas tikrai yra, pati patyriau.

Ant šitų miltų yra lentelė, kurioje rasit kokiems gaminiams kokie miltai tinka (405D ir 550D). Nors man biskvitai puikūs ir su vienais, ir su kitais, bet gal kokiems kitiems kepiniams gal ir turi įtakos, jei taip rašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2010 11 09, 12:57)
geriausia karališkus, jie spec skirti ir yra kepiniams mirksiukas.gif Ir skirtumas tikrai yra, pati patyriau.


Jokio skirtumo schmoll.gif naudoju tiek malsenos zaliam pokely, tiek karaliskus bandziau, tie kauno grudu geltonam pokely, tiek visokiu kitokiu, ir viskas puikiai iskyla, skanu ir pan...
Atsakyti