Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

QUOTE(kirbe @ 2010 11 20, 18:24)
na nežinau...dariau viska taip kaip tu...ir atšaldžiau gerai,o plakiau plakiau ir niekai......skystas liko ir viskas.....bijau antra syk ir bandyt..... doh.gif

Na turi gautis tau 4u.gif Pasibandyk dar karta. (Viena karta dejau standiklio, tai susiplake greiciau nei be jo)
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 11 20, 18:24)
na nežinau...dariau viska taip kaip tu...ir atšaldžiau gerai,o plakiau plakiau ir niekai......skystas liko ir viskas.....bijau antra syk ir bandyt..... doh.gif

man irgi gavosi, ir iškart. Aš dėjau indelį grietinėlės ir suverčiqau visą indelį rududu, be problemų išsiplakė (ir netgi kur buvo likę gumuliukai). Net neįsivaizduoju kodėl gali nesigauti unsure.gif
Atsakyti
Klausimas del SNYKERSO torto. Kremai viskas tvarkoj, gaunas, bet kaip su biskvitu g.gif . Ar jis turi but toks sunkus ir pokietis ? Net sulaiscius jis man toks kaip meduolis pastovejes, kietesnis, koretas - purumo nerasta. Nepatiko ziauriai, gal as ka primakliavojau ar jo kietumas ir sunkumas yra normalu g.gif
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 11 22, 11:24)
Klausimas del SNYKERSO torto. Kremai viskas tvarkoj, gaunas, bet kaip su biskvitu  g.gif . Ar jis turi but toks sunkus ir pokietis ? Net sulaiscius jis man toks kaip meduolis pastovejes, kietesnis, koretas - purumo nerasta. Nepatiko ziauriai, gal as ka primakliavojau ar jo kietumas ir sunkumas yra normalu  g.gif

nu sumakalavai kažką g.gif visai ne kietas biskvitas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 11 22, 11:29)
nu sumakalavai kažką  g.gif  visai ne kietas biskvitas  schmoll.gif

Vat idomu kur cia klaida padariau. Siaip man labai nepatiko soda det (padal recepta ieina). Gal cia ir buvo priezastis g.gif .
Atsakyti
Sveikos kepejeles, ruosiuosi ir as snikeri kepti, vis psihologiskai kaupiuosi biggrin.gif renku info.Bus sunaus pirmas gimtadienis, noreciau meskiuka padaryt, va ir iskyla klausimas, meskucio kaili ar imanoma padaryt is ganaso kremo?
Atsakyti
QUOTE(rivera @ 2010 11 22, 12:33)
Vat idomu kur cia klaida padariau. Siaip man labai nepatiko soda det (padal recepta ieina). Gal cia ir buvo priezastis  g.gif .


o tai nedejai sodos......?jeigu nedejai,tai todel ir kietas,nes neiškilo.....

šiam biskvitui butina soda...jis nera iš tu paprastu kur tik kiaušiniai cukrus ir miltai dedasi.....
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 11 22, 14:39)
o tai nedejai sodos......?jeigu nedejai,tai todel ir kietas,nes neiškilo.....

šiam biskvitui butina soda...jis nera iš tu paprastu kur tik kiaušiniai cukrus ir miltai dedasi.....

Ne ne, det tai dejau , bet gal mazai ar ta soda kokia nudusus buvo. Na nezinau bet gavos kaip ir sakiau toks sunkus, kaip meduolis koks parduotuvinis, pastovejes. A ir kai iskepe man jo kvapas nepatiko, nesupratau, kazkoks toks ne labai. Gerai kad sau ant pabandymo, tai sukaposim su arbata, bet jei kam i svecius tai doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Kepejeles ar nesurugs man snikersas sutepiau as ji sestadieni velai vakare o torta valgys ketvirtadieni,sumaisiau dienas kada turi pasiimti blush2.gif ir bijau kad nesurugtu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 11 22, 22:16)
Kepejeles ar nesurugs man snikersas sutepiau as ji sestadieni velai vakare o torta valgys ketvirtadieni,sumaisiau dienas kada turi pasiimti  blush2.gif ir bijau kad nesurugtu  doh.gif

o kaip produktų garantija g.gif Jei iki to laiko tinkami, tai maž nieko neatsitiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 11 22, 22:16)
Kepejeles ar nesurugs man snikersas sutepiau as ji sestadieni velai vakare o torta valgys ketvirtadieni,sumaisiau dienas kada turi pasiimti  blush2.gif ir bijau kad nesurugtu  doh.gif

Nemanau, kiek is kitu girdejau kuo ilgiau stovi tuo skanesnis mirksiukas.gif . Tik saldytuve laikyk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eiwile @ 2010 11 22, 23:16)
Kepejeles ar nesurugs man snikersas sutepiau as ji sestadieni velai vakare o torta valgys ketvirtadieni,sumaisiau dienas kada turi pasiimti  blush2.gif ir bijau kad nesurugtu  doh.gif

pasikviesk draugų kavos skaniai pagert, o užsakymui naują padaryk mirksiukas.gif jis gal ir nesurugs g.gif bet kam "markę" gadinti cool.gif
Atsakyti