Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-9

QUOTE(Olesta @ 2010 12 11, 11:09)
nu kas gi pjauna ką tik suteptą tortą  blush2.gif  lotuliukas.gif  ot nekantrybė... tai jis toks skystoka ir pakrypęs, nes nesubrendęs... o Jūs kai ragavot iš to klubo irgi toks skystokas jis ar paskui nebėga tie kremai??? gal čia želatinos kokios reikėtų dar dėti, nu užkabino mane tas receptas  lotuliukas.gif


Olesta, tas kremas ištikrųjų yra labai labai skanus, grietinė priduoda tokios rūkštelės nekartą tokį dariau mirksiukas.gif Aš manau pas braaskytea jis turbūt neteisingai paruoštas, kad toks skystas, nes šitoks kremas gaunasi tirštas, juo pertepinėju biskvitus be jokios formos schmoll.gif nieks niekur nebėga... šiam kremui reikia imti kuo riebesnę grietinę (aš naudoju naminę) ir ją reik išplakti iki standumo (pas mane išsiplaka beveik kaip kad plakta grietinėlė iki tokios konsistencijos), jei parduotuvinė grietinė neišsiplaktų - įberkit standiklio pokiuką, na ir paskui įplakt rududu (kambario temperatūros dedu). Braaskytea kreme man nesuvokiama, kam ten reikalinga 1 st. cukraus unsure.gif įsivaizduoju, kad nežmoniškai saldžiai gaunas, nes ir nuo rududu sočiai saldumo užtenka (jeigu jau kam mažoka būtų paragavus pabaigoj galima cukraus pudros dasidėt kokį šaukštą kitą... aš nededu).
Man regis su tokiu kremu pertepinėjamas visų ieškomas pyragas "Naktelė" mastau.gif nes pertepus šokoladinius biskvitus skonis viens prie vieno galima sakyt rolleyes.gif su riešutais, o čia vyšnių bandžiau įdėt - pasiteisino, labai skanu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 11 gruodžio 2010 - 13:50
RiMami, nu, pagimdyk nauja receptuka torto su situo kremu, ka? smile.gif Atrodo labai apetitingai..
Atsakyti
Sveikos,
o pagal kurį receptą kepate snicersą? radau kelis receptus, bet atsidarius nėra jokio recepto parašyta g.gif
Atsakyti
Siandien tortukas visai ne su skystu kremuku wink.gif Viskas sukietejo. Ir kepiau ne pati prigalvojusi,o taip kaip man uzrase visa receptuka ir labai skanus man to saldumo ne per daug ir vyras mano kuris saldumo nemegsta ir nevalgytu nieko kas per saldu sio torto neatsisake dar ir dabar paklausiau ar nesaldus buvo mirksiukas.gif Kaip ir sakiau kiekvienam skirtingai 4u.gif O tam susitikime torciuko pjuvis atrodo taip kaip dabar atrodo ir manasis mirksiukas.gif
Jei norit galiu ideti foto kaip siandiena atrodo pjuvis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braaskytea: 11 gruodžio 2010 - 16:08
RiMami , jau pjūviai tokie skanūs mmmm... rolleyes.gif Aš ką tik varškės pyrago pavalgius, bet tokio tortogabalą dar valgyčiau rolleyes.gif Gal galėtumėte biskvito receptuką ar nuorodą atskleist 4u.gif ? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Bet tikrai butu idomu pameginti ir su jusu biskvitu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braaskytea @ 2010 12 11, 15:46)
Jei norit galiu ideti foto kaip siandiena atrodo pjuvis wink.gif

įmeskit. Pažiūrėsim, aptyrinėsim. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienatvėje: 11 gruodžio 2010 - 17:11
Mane ir sugunde sis tortukas mirksiukas.gif
Atsakyti
vat tas ir yra, pjūvis tai taip imk ir kabliuok per monitorių, ale norisi nebėgančio torto, gal klaida, kad iš karto prapjautas buvo, tai RiMami, reikia ar nereikia ten cukraus, arba imsiu ir ragausiu tada, nes man labai įdomus šis receptas pasirodė ir kai tokia maža karamelinių tortų receptūra, tai šis būtų kaip alternatyva karamelinių tortų asortimentui pasipildyti ax.gif 4u.gif ačiū už kantrybę 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi sudomino tas tortas, tik norisi konkretumo... bet jei nesulauksiu, tai kiba as ji vaiko gimtadieniui kepsiu biggrin.gif
Ten man itarima kelia kepimo milteliu kiekis, as deciau kokius 3 saukstelius ant 3 stikliniu miltu. Beje, nebus per saldu ir kondensuotas pienas ir cukrus.. reik turet omeny, kad dedasi kiek miltu... grietines...
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 12 10, 16:33)
Braaskytea, turėtų būti žiauriai saldus biskvitas  g.gif  kondensuoto pieno ir dar papildomai stiklinė cukraus  blink.gif ir iš kur ten recepte atsirado grietinėlė, kiek jos reikia??? nu labai įdomus receptas, o čia per kartą biskvitas kepamas, ar atskirai lakštais, jei atskirais, tai kiek jų??? ir kokio skersmens svarbiausia???  4u.gif  4u.gif  4u.gif laukiam  Tavo vaizdelių  bigsmile.gif


QUOTE(Olesta @ 2010 12 10, 18:29)
skersmuo??? 4u.gif  ot pikta dvasia ane  lotuliukas.gif


QUOTE(Olesta @ 2010 12 10, 18:57)
tai reiškiasi 5 biskbitukai su 2 grietinėm, 1 rududu ir kiek grietinėlės vis dėl to??? rolleyes.gif

neišnaudotas kvotėjos, tardytojos talentas wub.gif
Atsakyti
Tik nuotraukos kokybe..Deja tam reiketu geresnio fotoaparato kurio mes neturim:) O tortukas netgi sakyciau labai sukietejo. user posted image i visus klausimus kiek galejau tiek atsakiau sakau pati dariau taip kaip parasyta taip dariau net neisivaizdavau ar gausis blogai ar negerai koks tas ten skermuo,ilgis isvis torta gaminau pirma karta tik esu dirbusi prie konditerijos tik sausainius kepdavau tik sekancioj patalpoj matydavau motereles darancias tortus.. mirksiukas.gif ir grietinele vietoj grietines pavadinau nes grietine jau buvo isplakta su cukrumi nezinau kaip jus vadinat isplakta grietine as vadinu grietinele 4u.gif ir tikrai nesaldus pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braaskytea: 11 gruodžio 2010 - 19:57