Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

ir as skubu i naujus namucius wub.gif
tikiuosi jie bus tokie pat vaisingi ir dziuginantys kaip anie wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu uz nauja tema 4u.gif Taip pat tikiuosi, kad ji bus vaisinga, kaip ir anoji thumbup.gif
O man ziauriai skauda krutine, bet ne spenelius.. Kartais pamaudzia pilva, panasiai kaip per memes.. Galvoju gal ryt apsysint NT, 9PDO g.gif
Atsakyti
QUOTE(Švytinti @ 2010 11 03, 20:34)
Aciu uz nauja tema 4u.gif Taip pat tikiuosi, kad ji bus vaisinga, kaip ir anoji thumbup.gif
O man ziauriai skauda krutine, bet ne spenelius.. Kartais pamaudzia pilva, panasiai kaip per memes.. Galvoju gal ryt apsysint NT, 9PDO g.gif

dar ankstoka bus,pakentek iki kokios 11 DPO mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Švytinti @ 2010 11 03, 19:34)
Aciu uz nauja tema 4u.gif Taip pat tikiuosi, kad ji bus vaisinga, kaip ir anoji thumbup.gif
O man ziauriai skauda krutine, bet ne spenelius.. Kartais pamaudzia pilva, panasiai kaip per memes.. Galvoju gal ryt apsysint NT, 9PDO g.gif


man jau gera savaite vos juntami pilvo pamaudimai, siandien man 10DPO, dariau NT, bet buvo riebus I pagaliukas bigsmile.gif tai siulyciau tau ir dar palaukti bigsmile.gif
QUOTE(ssandraM @ 2010 11 03, 19:42)
dar ankstoka bus,pakentek iki kokios 11 DPO  mirksiukas.gif

as dar tikiuosi pirmadienio rezultatus teigiamus isvysti, bet jei ne tai tada lauksme pasiklydusiu mmm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2010 11 03, 20:51)
man jau gera savaite vos juntami pilvo pamaudimai, siandien man 10DPO, dariau NT, bet buvo riebus I pagaliukas  bigsmile.gif tai siulyciau tau ir dar palaukti  bigsmile.gif

as dar tikiuosi pirmadienio rezultatus teigiamus isvysti, bet jei ne tai tada lauksme pasiklydusiu mmm  mirksiukas.gif

linkiu,kad jos neparsirastu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes:)
ir as registruojuosi siuose namuciuose tongue.gif
manau jie bus vaisingi, o ir greit skatinima pradesiu, tai gal tikrai kaledu stebuklu kvepes tongue.gif
man pilvo maudimas irgi po O nepraeina, bet apie NT dar net anskti galvoti, beto ir BT ne stebuklus rodo.
rytoj einu priduoti progesterona ir labai nekantrauju isgirsti ka Klima man pasakys siandien gavau pas ji siuntima bigsmile.gif

http://www.babyplan.ru/profile/80051
Atsakyti
QUOTE(ssandraM @ 2010 11 03, 19:42)
dar ankstoka bus,pakentek iki kokios 11 DPO  mirksiukas.gif



QUOTE(Ziuokute @ 2010 11 03, 19:51)
tai siulyciau tau ir dar palaukti  bigsmile.gif


ok, tada palauksiu 4u.gif aciu merginos mirksiukas.gif

QUOTE(*Silver* @ 2010 11 03, 19:55)


o kodel sakai, kad ne stebuklus rodo? per zema temp? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Silver* @ 2010 11 03, 19:55)
man pilvo maudimas irgi po O nepraeina, bet apie NT dar net anskti galvoti, beto ir BT ne stebuklus rodo.

pas mane ir neperauksciausia lotuliukas.gif pas kitas gerokai virs 37.0 pakyla bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2010 11 03, 21:12)
pas mane ir neperauksciausia  lotuliukas.gif pas kitas gerokai virs 37.0 pakyla  bigsmile.gif

bet nebutinai turi but virs 37,kad butai nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ssandraM @ 2010 11 03, 20:13)
bet nebutinai turi but virs 37,kad butai  nestuke.gif

nu taip, svarbiausiai aukstesne, nei pirmoje fazeje thumbup.gif kiek perziurejau pastojusiu grafikelius tai ivairiu ju ten yra bigsmile.gif
Atsakyti
uzbegau pasilabinti i sia, sirdziai miela, temute wub.gif
manau, sis menuo bus ne ka nevaisingesnis nei praeitas... thumbup.gif
sekmes merginoms dideliausios, uzsuksiu dar kartais uzmesiu aki, ar ka pokomentuosiu, nebijokit, dar nedingstu visai is eterio tongue.gif biggrin.gif
ikiukas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Iete @ 2010 11 03, 19:06)
Sveikos merginos  4u.gif  Nauji namai naujos viltys - tikekimas, kad Kaledos stebuklu metas ir visos galesim dziaugtis  nestuke.gif



QUOTE(angel08 @ 2010 11 03, 19:43)
ir as skubu i naujus namucius wub.gif
tikiuosi jie bus tokie pat vaisingi ir dziuginantys kaip anie wub.gif  wub.gif

apakus as nuo jusu graziu grafikeliu, idomu,kaip cia baigsis jums. dar mazu spetumet i liepinukus wub.gif
Atsakyti
sveikites mergikės. as tai darausi kazkaip tingine matuoti ta BT (aisku jau kaip ir nereikia) bet vis karts nuo karto pasimatuoju.

aciu uz naujus namucius. nors manau kad as cia busiu retas svecias biggrin.gif

Atsakyti