Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

QUOTE(Ziuokute @ 2010 11 10, 17:04)
na nezinau kaip bus jei po kokio pusmecio nekibs, bet dabar dar optimiste  thumbup.gif


jooo pirmais menesiais ir as entuziazmu tryskau....o dabar net nezinau, pykstu vel susitaukau, vel pykstu, ir pastoviai klausimas stovi kodeeeeel? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(riberte @ 2010 11 10, 15:21)
nu va zinai kaip mastai, kad tada ar tada turi but tai ir kaip pamokos gaunas kiekviena diena  biggrin.gif



Tikrai, kad labai jau saziningi namu darbai. Turetum buti tarp pirminiu smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
Laba diena mergickos ax.gif
QUOTE(angel08 @ 2010 11 10, 10:42)
nu nieko nesuprantu,siandieninis nt vaiduokliauja kaip ir vakar  blink.gif  ka tik pasiziurejau,jau sausas

4u.gif 4u.gif 4u.gif linkiu kad parysketu vaiduokliukas 4u.gif
As nesuprantu kodel is mano bt lentos (27 d ciklo pasidare 32 ciklas )nustatymuose rodo 27 bet lenta 32.kazkokios pievos .mmm turetu 16 but(nu tikiuosi nebus blush2.gif bet)kodel taip pasikeite? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(arpaci @ 2010 11 10, 16:38)
Laba diena mergickos ax.gif

4u.gif  4u.gif  4u.gif linkiu kad parysketu vaiduokliukas 4u.gif
As nesuprantu kodel is mano bt lentos (27 d ciklo pasidare 32 ciklas )nustatymuose rodo 27 bet lenta 32.kazkokios pievos .mmm turetu 16 but(nu tikiuosi nebus blush2.gif bet)kodel taip pasikeite? blink.gif  blink.gif  blink.gif

Nes O ivyko 17CD , programa atskaiciuoja 14dienu, nes nera kitu grafikeliu. Kai bus daugiau ciklu, programa ims vidurki antros fazes. Antra faze buna 12-16dienu. Kolkas viskas pas tave grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Silver* @ 2010 11 10, 11:37)
O as nutraukiau gerima  mirksiukas.gif  jei jau 13 DPO nieko nerodo, tai ka jau ten ir ispesi......as cia apie savo situacija  ax.gif  nes viskas cia su manim aisku  tongue.gif

http://www.babyplan.ru/profile/80051

4u.gif verysad.gif

QUOTE(agiute @ 2010 11 10, 15:28)
jooo pirmais menesiais ir as entuziazmu tryskau....o dabar net nezinau, pykstu vel susitaukau, vel pykstu, ir pastoviai klausimas stovi kodeeeeel? unsure.gif

drinks_cheers.gif, jo entuziazmu tryskau pirmus 5 menesius biggrin.gif paskui vis bleso ir bleso, dabar net pyktis neima, tik kartais biggrin.gif o val klausimas Kodel neapleidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemil @ 2010 11 10, 18:28)
4u.gif  verysad.gif
drinks_cheers.gif, jo entuziazmu tryskau pirmus 5 menesius biggrin.gif paskui vis bleso ir bleso, dabar net pyktis neima, tik kartais biggrin.gif o val klausimas Kodel neapleidzia smile.gif


drinks_cheers.gif lygiai tiek ir as, o 6 menesi pradejom ieskot priezasciu.....
Atsakyti
QUOTE(neirida @ 2010 11 10, 15:21)
Nes O ivyko 17CD , programa atskaiciuoja 14dienu, nes nera kitu grafikeliu. Kai bus daugiau ciklu, programa ims vidurki antros fazes. Antra faze buna 12-16dienu. Kolkas viskas pas tave grazu mirksiukas.gif

ax.gif ax.gif ax.gif hmm na ziuresim ,tik mano ciklas regulerus labai ir ilgiau 27d maksimum 28d nebuna. ax.gif ax.gif kita savaite pirmadieni-antradieni bus baisiausia doh.gif doh.gif bijosiu mmm unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(arpaci @ 2010 11 10, 18:33)
ax.gif  ax.gif  ax.gif hmm na ziuresim ,tik mano ciklas regulerus labai ir ilgiau 27d maksimum 28d nebuna. ax.gif  ax.gif kita savaite pirmadieni-antradieni bus baisiausia doh.gif  doh.gif bijosiu mmm unsure.gif  unsure.gif


tu nebijok ju, imk ir isgasdink jas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, pasirodau su savo prakurusiu grafikeliu, sis ciklas buvo ilgiausias is visu, kaip keisa, ziuresim ka kitas atnes.
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2010 11 10, 15:28)
jooo pirmais menesiais ir as entuziazmu tryskau....o dabar net nezinau, pykstu vel susitaukau, vel pykstu, ir pastoviai klausimas stovi kodeeeeel? unsure.gif

man dar tik 4 ciklas kai planuoju, bet entuziazmu nepasižymėjau niekada... baisiausiai nuliudau kai pirmojo ciklo metu nepastojau, nes niekada nemaniau, kad pastoti gali buti sudetinga... atrodo aplink visi tik ir laukiasi ivairiausiu netyciuku, o man stai tyciuko nepavyksta pasigauti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2010 11 10, 15:34)
tu nebijok ju, imk ir isgasdink jas  lotuliukas.gif

triniti.gif tegu tik pabando ateiti bus krize joms triniti.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2010 11 10, 18:37)
man dar tik 4 ciklas kai planuoju, bet entuziazmu nepasižymėjau niekada... baisiausiai nuliudau kai pirmojo ciklo metu nepastojau, nes niekada nemaniau, kad pastoti gali buti sudetinga... atrodo aplink visi tik ir laukiasi ivairiausiu netyciuku, o man stai tyciuko nepavyksta pasigauti...  doh.gif


nepergyvenk taip, as irgi galvojau, kad vieno karto man tikrai uzteks..ir ka eina 11 ir....
Atsakyti