Įkraunama...
Įkraunama...

BT matavimas

QUOTE(diukute @ 2010 11 11, 14:03)
sveikos mergaites..
uzuojauta AUXXE, laikykis mergyt...visakasbus gerai, pagranduka tikrai turesite  wub.gif
tikrai graziu grafikeliu daug pas Jus cia...sis men turetu buti labai vaisingas nestuke.gif
o man jau BP nubreze linija...sutinku su ja drinks_cheers.gif
zvilgtelkit http://www.babyplan.ru/profile/89970

tikrai ir as sutinku drinks_cheers.gif

o kur Sypsenele dingus g.gif ar as kazka praleidau g.gif
Atsakyti
QUOTE(diukute @ 2010 11 11, 15:03)
sveikos mergaites..
uzuojauta AUXXE, laikykis mergyt...visakasbus gerai, pagranduka tikrai turesite  wub.gif
tikrai graziu grafikeliu daug pas Jus cia...sis men turetu buti labai vaisingas nestuke.gif
o man jau BP nubreze linija...sutinku su ja drinks_cheers.gif
zvilgtelkit http://www.babyplan.ru/profile/89970



sutinku ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės,uzbėgu trumpam 4u.gif 4u.gif
QUOTE(neirida @ 2010 11 11, 00:05)
o negali buti jog tau vakar OT teigiamas buvo?  g.gif  nu ziuresim ka ryt rodys tavo BT ax.gif

Na,tikiuos kad ne,o ir snd E lb aiskios rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(westi @ 2010 11 11, 14:32)
Sveikutės,uzbėgu trumpam 4u.gif  4u.gif
Na,tikiuos kad ne,o ir snd E lb aiskios  rolleyes.gif

tada laukiam tavo O 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angel08 @ 2010 11 11, 10:50)
kolkas jokiu pozymiu apie mmm nera mirksiukas.gif


va tas ir svarbiausia wub.gif thumbup.gif wub.gif

QUOTE(auxxe @ 2010 11 11, 11:48)
mergytes, kas gaudet mano virusiukus, meskit juos salyn...  verysad.gif


console.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
Laba diena mergaites bigsmile.gif

NAUJI NAMUCIAI
Atsakyti
QUOTE(angel08 @ 2010 11 11, 08:55)
labas rytas,mergaites,  verysad.gif  verysad.gif  tai kad dribtelejau siandien  doh.gif  nu ir atsibudau is svajoniu...  nusimins mb ,geriau butu nemates to NT verysad.gif
ka gi belieka sulaukti mmm
ir tikriausiai reikia daugiau nepasilikineti tu NT,nes ne be reikalo raso kad nevertinti testo po 15min. zodziu labai liudna cray.gif
bet nesuprantu kodel atsiranda toks pakankamai aiskus vaiduoklis?


o tu nutraukei gerti dufa blink.gif nematau kad butum pazymejus jog geri blush2.gif tad jei nutraukei gali buti jog bande kabintis ir deja..... nors kol mmm nera viltis visada yra mirksiukas.gif

QUOTE(auxxe @ 2010 11 11, 12:48)
mergytes, kas gaudet mano virusiukus, meskit juos salyn...  verysad.gif


oi mergyt, laikykis ....... labai skaudu isgirsti tokias naujienas verysad.gif linkiu kuo greiciau pagauti pagranduka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(angel08 @ 2010 11 11, 08:55)
labas rytas,mergaites,  verysad.gif  verysad.gif  tai kad dribtelejau siandien  doh.gif  nu ir atsibudau is svajoniu...  nusimins mb ,geriau butu nemates to NT verysad.gif
ka gi belieka sulaukti mmm
ir tikriausiai reikia daugiau nepasilikineti tu NT,nes ne be reikalo raso kad nevertinti testo po 15min. zodziu labai liudna cray.gif
bet nesuprantu kodel atsiranda toks pakankamai aiskus vaiduoklis?

Linkiu, kad tos rupuzes neatsivilktu pas tave thumbup.gif 4u.gif Lauksim vakariniu rezultatu HCG 4u.gif

QUOTE(saulute85 @ 2010 11 11, 09:30)
Mano gimda tyčiojasi iš manęs, ne kitaip..  g.gif


nu cia tai suskelei doh.gif lotuliukas.gif
QUOTE(angel08 @ 2010 11 11, 10:03)
nu ziurim  su mb  sese i tuos testukus ir nieko nesuprantam doh.gif  tie vaiduokliai nera mano fantazijos vaisius...  kai jus manot ,ar abu NT brokuoti?  ar kazkas bande kabintis?

va va ir man jie abu vaiduokliavo, bet atsivaiduokliavo nelabosios lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, ateinu bartis - per anksti naujas temas kuriate nono.gif Šįkart dar paliksiu, bet kitą kartą trinsiu naujai sukurtą lauk.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 11 11, 16:14)
Mergaitės, ateinu bartis - per anksti naujas temas kuriate nono.gif Šįkart dar paliksiu, bet kitą kartą trinsiu naujai sukurtą lauk.

o rupuzke , pylos gavau, bet cia su jusu tempais gali ir be namu likti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuokute @ 2010 11 11, 15:18)
o rupuzke , pylos gavau, bet cia su jusu tempais gali ir be namu likti  lotuliukas.gif

Tai dabar greitai tą pripliurpiat ir aš apsimesiu, kad nemačiau viso to reikalo cool.gif

Beje, kad jau atėjau, tai labai norėčiau pasakyti auxxei, kaip liūdna, kad atsitiko, kaip atsitiko sad.gif 4u.gif ir angel08 - tikiu, kad viskas bus gerai, kils ta BT ir vaiduokliai ne be reikalo bus pasirodę NT wink.gif 4u.gif

Skaitau pas jus kiekvieną dieną - džiaugiuosi ir liūdžiu kartu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 11 11, 15:25)

Skaitau pas jus kiekvieną dieną - džiaugiuosi ir liūdžiu kartu 4u.gif


turim savo angela sarga wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti