Įkraunama...
Įkraunama...

8-9 nėštumo mėnesiai :) 2tema

Pamenu su pirmaja patologiniam gulejau ir jauciau kad kazkas varva po truputeli. sakiausi daktarams, bet jie apziuredavo ir sake kad viskas kuo puikiausiai, jokie vandenys nebega. Poto kai prakirpo vandenis gimdykloj, pasake jog labai jau mazai vandenu yra. Vat, net bijau pagalvoti, kuom galejo baigtis blink.gif
Atsakyti
Sakyki, mamytes, o paskutini menesiukai kaip daznai lankydavotes pas gine? Man ternimas yra rugsejo 1d. Snd buvau, pamatavo pilvuka, spaudima ir sekanti vizita paskyre rugpjucio 30d. Bet iki tos dienos dar 3sav. ar ne per didelis skirtumas? Dar su tokia sypsena kreiva leptelejo: na gal dar ir susitiksim. schmoll.gif Jokiu papildomu kraujo ( nors pries tai buvo prastas), slapimo (sitas geras) tyrimu nebeskyre. Ai dar pati pasiprasiau del streptokoko tyrima. Tai israse siuntima i miest schmoll.gif o ligonine mokamai. Man panasiau kad gine kratosi savo darbo, ar name jau paranoja apima? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(volia* @ 2012 08 08, 17:41)
Sakyki, mamytes, o paskutini menesiukai kaip daznai lankydavotes pas gine? Man ternimas yra rugsejo 1d. Snd buvau, pamatavo pilvuka, spaudima ir sekanti vizita paskyre rugpjucio 30d. Bet iki tos dienos dar 3sav. ar ne per didelis skirtumas? Dar su tokia sypsena kreiva leptelejo: na gal dar ir susitiksim. schmoll.gif  Jokiu papildomu kraujo ( nors pries tai buvo prastas), slapimo (sitas geras) tyrimu nebeskyre. Ai dar pati pasiprasiau del streptokoko tyrima. Tai israse siuntima i miest schmoll.gif o ligonine mokamai. Man panasiau kad gine kratosi savo darbo, ar name jau paranoja apima? doh.gif

Musu terminai panasus, man paskyre ateiti po 2,5sav (ejau 35sav, eisiu 37,5sav.). O del strept. B privalo tirti..
Atsakyti
QUOTE(vai2te0528 @ 2012 08 09, 06:39)
Musu terminai panasus, man paskyre ateiti po 2,5sav (ejau 35sav, eisiu 37,5sav.). O del strept. B privalo tirti..

B gr. Streptokokas nėra privalomas, todėl jis ir yra mokamas, nebent patenki į rizikos grupę.

viola, man irgi dabar didelis tarpas, buvau 37,5 sav., sekantis vizitas 40,5 sav., jei nepagimdysiu.
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2012 08 10, 19:25)
B gr. Streptokokas nėra privalomas, todėl jis ir yra mokamas, nebent patenki į rizikos grupę.

viola, man irgi dabar didelis tarpas, buvau 37,5 sav., sekantis vizitas 40,5 sav., jei nepagimdysiu.


Vienose salyse privalomas, kitose - ne. Bet jis yra rekomenduojamas visoms nesciosioms, o del ko - pasiskaitykit googlej mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš kalbu apie Lietuvą, o rekomenduotina yra daug kas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2012 08 14, 12:35)
Aš kalbu apie Lietuvą, o rekomenduotina yra daug kas mirksiukas.gif


Lietuva taupymo sumetimais.kas kitose salyse yra norma ir butina..pas mus yra atvrksciai..bet klausimas..ar tikrai tai yra sutaupymas ir logiska zmogaus sveikatos saskaita. doh.gif
Atsakyti
nu vat kaip smagu,pabaiga arteja. esu geros nuotaikos,skaiciuoju judesiukus rytais,stebiu savo pilvuka kad butu viskas gerai. aisku jau tas laikas kaip lipti laiptais sunku,norisi daugiau pasedeti,patinginiauti. bet seip sveikata gera. vakar buvau darytis echo jau paskutini,tai leliukas pilvuki isivystes gerai,auga sparciai esam jau 33sav o sveriam net 1988g,diduke musu panele bus,jau garsei skelbiuosi nes ir pagal dakrate tai gims mergaite,todel pirma dukryte laukia seses 4u.gif ruosiuosi gimdymui,nusiteikiu gerai,jog istversiu,kad viskas vyks sklandziai. todel ir visom nestuke.gif linkiu to paties 4u.gif
Atsakyti
nestumas beveik 38sav, kazkaip keistai kapsiu kartais. Kaip atskirti ar tai vaisiaus vandenys ar gal slapimo nebelaikau? Ar gine be echo gali kazkaip patikrinti vaisiaus vandenu norma? Eisiu pas ja pirmadieni, bet kaip tik savaitgalis ant nosies taip ir baime sueme, nes pirmo gimdymo metu echo rode vandenu norma, o proceso metu paaiskejo, kad buvo mazai... Bet viskas baigesi gerai. O dabar pilvas nusileido, labai gerai jauciu galvyte isitaisiusia tarp klubu ir judesiukai kazkokie nerimastingi... Gal tikrai vandenu mazai????? Pasakykit ka nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oncee @ 2012 09 21, 15:47)
nestumas beveik 38sav, kazkaip keistai kapsiu kartais. Kaip atskirti ar tai vaisiaus vandenys ar gal slapimo nebelaikau? Ar gine be echo gali kazkaip patikrinti vaisiaus vandenu norma? Eisiu pas ja pirmadieni, bet kaip tik savaitgalis ant nosies taip ir baime sueme, nes pirmo gimdymo metu echo rode vandenu norma, o proceso metu paaiskejo, kad buvo mazai... Bet viskas baigesi gerai. O dabar pilvas nusileido, labai gerai jauciu galvyte isitaisiusia tarp klubu ir judesiukai kazkokie nerimastingi... Gal tikrai vandenu mazai????? Pasakykit ka nors smile.gif

kaip siandien pskaitos metu aiskino tai isidek koki merliuka ar dar ka paketas ir iklotas netinka ir ziurek ar aiskios ribos nes gal tai tik labai skystas gleiviu kamtis jai gleiviu kamstis tai neperslaps ir bus aiskios ribos jai vandenys perslaps ir nebus aiskiu ribu
Atsakyti
QUOTE(jovitukee @ 2012 09 21, 17:48)
kaip siandien pskaitos metu aiskino tai isidek koki merliuka ar dar ka paketas ir iklotas netinka ir ziurek ar aiskios ribos nes gal tai tik labai skystas gleiviu kamtis jai gleiviu kamstis tai neperslaps ir bus aiskios ribos jai vandenys perslaps ir nebus aiskiu ribu

ACIU 4u.gif
Jei kamstis, turbut neverta iskarto lekti i ligonine, o jeigu vandenys - tai turbut jau gresme? ane?
eh, taip nesinori anksciau termino... sad.gif Tikiuosi bus kamstis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oncee @ 2012 09 22, 14:38)
ACIU  4u.gif
Jei kamstis, turbut neverta iskarto lekti i ligonine, o jeigu vandenys - tai turbut jau gresme? ane?
eh, taip nesinori anksciau termino... sad.gif Tikiuosi bus kamstis smile.gif

jai kamstis nereik lekt i ligonine o jai vandenys tai jau labai ilgai nedelsk ir lek
Atsakyti