Įkraunama...
Įkraunama...

NeoStrata

QUOTE(lauryna @ 2012 02 16, 09:40)
Reikia tureti berods medaus kortele. 4u.gif

Akropolio Eurovaistinej tai taip, o Sugiharoj savaitgaliais nuolaidos ar kazka ne taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 02 17, 22:53)
Akropolio Eurovaistinej tai taip, o Sugiharoj savaitgaliais nuolaidos ar kazka ne taip supratau?


Nuolaidos tik savaitgali Eurovaistineje.
O pavasari, kuomet rugstines kosmetikos paklausa sumazeja, tam tikriems produktams Sugiharos centre buna nuolaidos.
Atsakyti
Ultra smoothing lotion" 10 procentu - jis labiau nuo rauksliu, bet padeda ir nuo inkstiru ir spuogu?

turiu prausikli 4 procentu, labai patinka. koki patartumet man naudoti krema, kad sumazint raudonas demes nuo spuogu ir pacius spuogus, inkstirus?

mano oda problemine misri, skruostai sausi. po spuogu lieka raudonos demes, ziema oda pasauseja, bet visvien t zona blizga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 18 vasario 2012 - 10:58
QUOTE(Ingėnas @ 2011 11 02, 12:19)
O koks odos tipas? Gal į sausumą? Mano mišri, tai aš niekuo ant viršaus nebetepu, net nesusimąsčiau, kad reikėtų g.gif


O jums nesausina odos šis losionas g.gif tepu tik nakčiai, dienai reikia daug drėkinančio doh.gif bet juk rašo, kad sausai odai, o mano oda mišri g.gif gal tik pradžioje toks poveikis, nes naudoju tik kelias dienas.
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2012 02 19, 12:05)
O jums nesausina odos šis losionas g.gif tepu tik nakčiai, dienai reikia daug drėkinančio doh.gif bet juk rašo, kad sausai odai, o mano oda mišri g.gif gal tik pradžioje toks poveikis, nes naudoju tik kelias dienas.


Man nesausina, bet as ji naudoju tik nakciai.
Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 02 18, 11:57)
Ultra smoothing lotion" 10 procentu - jis labiau nuo rauksliu, bet padeda ir nuo inkstiru ir spuogu?
mano oda problemine misri, skruostai sausi. po spuogu lieka raudonos demes, ziema oda pasauseja, bet visvien t zona blizga.


Naudokite drasiai 10% Ultra Smoothing ir spuogus apmazinsite ir demeles po spuogu pasviesinsite. Nepastebejau, kad sis losjonas sausintu oda g.gif . Aisku, tepti reikia nakciai, o ryte drekiklis su spf.
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 02 19, 15:51)
Naudokite drasiai 10% Ultra Smoothing ir spuogus apmazinsite ir demeles po spuogu pasviesinsite. Nepastebejau, kad sis losjonas sausintu oda g.gif . Aisku, tepti reikia nakciai, o ryte drekiklis su spf.

o ziema pagal mane galima si losjona naudoti ir diena
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 02 19, 14:51)
Naudokite drasiai 10% Ultra Smoothing ir spuogus apmazinsite ir demeles po spuogu pasviesinsite. Nepastebejau, kad sis losjonas sausintu oda g.gif . Aisku, tepti reikia nakciai, o ryte drekiklis su spf.



mane gasdina tas uzrasas - nuo odos senejimo g.gif man 22, rauksliu neturiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2012 02 19, 12:05)
O jums nesausina odos šis losionas g.gif tepu tik nakčiai, dienai reikia daug drėkinančio doh.gif bet juk rašo, kad sausai odai, o mano oda mišri g.gif gal tik pradžioje toks poveikis, nes naudoju tik kelias dienas.

Kai naudojau tik tą losjoną vakarais, o rytais jokio kremo, jaučiau, kad oda pradeda dehidratuoti. Bet kai pradėjau rytais teptis drėkinančiu (kai atšąlo, rytais perėjau prie riebesnio kremo kapiliarinei odai), labai greit susitvarkė.
Žodžiu su savo mišria, šaltuoju sezonu linkusia dehidratuoti oda vien su šiuo losjonu ryte vakare be drėkinimo tikrai nesišsiversčiau. Bet kita vertus žiemą mano odai drėkinimas bet kokiu atveju būtinas, ar su šiuo losjonu, ar be jo.


QUOTE(style18 @ 2012 02 19, 13:56)
mane gasdina tas uzrasas -  nuo odos senejimo g.gif man 22, rauksliu neturiu smile.gif


Tai kad jis tikrai ne vien nuo raukšlių biggrin.gif Jis lyginantis, o lyginimas apima plačiau. Man ir spuoguotumą gerokai aptvarkė, dabar iššoka spuogų tik prieš mmm ar ko nors netinkamo daugiau užvalgius blush2.gif . Geriausiai to losjono poveikis pasimatė panaudojus maždaug apie mėnesį laiko. Tikrai ne pirmąją savaitę.
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 02 19, 14:53)
o ziema pagal mane galima si losjona naudoti ir diena


Siaip tai galima ir diena, bet, manyciau, kad visiskai pakanka tik nakciai. O dienai galima is Neostratos koki drekikli su filtrais naudoti. Ten taip buna nedidele koncentracija rugsciu.
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2012 02 19, 16:00)
Geriausiai to losjono  poveikis pasimatė panaudojus maždaug apie mėnesį laiko. Tikrai ne pirmąją savaitę.


Na, jeigu naudoji pirma syki sia priemone, tai pirmaja savaite panaudojus galima ir nusivilti doh.gif . Odai valantis gali kilti spuogai, bet pamazu viskas susitvarko ir tikrai po menesio jau ima rodytis pirmieji dziuginantys rezultatai.
Papildyta:
QUOTE(style18 @ 2012 02 19, 14:56)
mane gasdina tas uzrasas -  nuo odos senejimo g.gif man 22, rauksliu neturiu smile.gif


Tiesiog visos rugstines priemones, skatina odos atsinaujinima, o tai reiskia, kad mazina ir rauksleles. Bet tikrai tai nera tik nuo odos senejimo.
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2012 02 19, 16:34)
Siaip tai galima ir diena, bet, manyciau, kad visiskai pakanka tik nakciai. O dienai galima is Neostratos koki drekikli su filtrais naudoti. Ten taip buna nedidele koncentracija rugsciu.
Papildyta:
Na, jeigu naudoji pirma syki sia priemone, tai pirmaja savaite panaudojus galima ir nusivilti doh.gif . Odai valantis gali kilti spuogai, bet pamazu viskas susitvarko ir tikrai po menesio jau ima rodytis pirmieji dziuginantys rezultatai.
Papildyta:
Tiesiog visos rugstines priemones, skatina odos atsinaujinima, o tai reiskia, kad mazina ir rauksleles. Bet tikrai tai nera tik nuo odos senejimo.



ji tiesiog uztepti reikia ant švarios odos? reikia palikti nakciai kaip vietoj kremo?

Atsakyti
QUOTE(style18 @ 2012 02 19, 16:33)
ji tiesiog uztepti reikia ant švarios odos? reikia palikti nakciai kaip vietoj kremo?


Taip. Kaip kremas juk ir yra tik daug skystesnis.
Atsakyti