Įkraunama...
Įkraunama...

Escapelle

QUOTE(Monika9292 @ 2014 12 28, 11:59)
Sveikos panelės,

Ilgai svarščiau ar verta dar kart to paties paklausti, bet tas būdas, kad kiti nuramins geriau paėmė viršų.
Gruodžio pradžioje su vaikinu turėjome avariją. Vakara prieš įvykį dar patepliojo "paskutinį kartą". Ryte nubudus šiek tiek prisižaidėme, vaikinas baigė manyje. Nepraėjus 2h. išgėriau Escapelle tabletę.
Šalutiniai požymiai kaip ir daugumai. Pirmą dieną praleidau visą lovoje: silpnumas, mieguistumas, nuovargis.
Po kelių dienų 3-4d. pakraujavau. Dabar laukiu savo menstruacijų, nes ankščiau budavo ir krūtų tempimas, pilvo skausmai. Šį kartą dieno. Pastarosios menstruacijos buvo 26d., šios vėluoja 2d.

Prisiskaičiau labau daug ir visokių komentarų, straipsnių ir pan., tačiau norisi, kad gaučiau pati atsakymą. Rytoj ryte planuoju atlikti NT.

Bet neramu ir smalsu. Kaip yra su ta pirma diena po mėnesinių. Ar didesnė tikimybė pastoti? Ar man taip ir nutiko?

kraujavot 3-4 dienas. Tai požymis, kad nesat nėščia. Aišku, būna, kad ir nėštumo pradžioj kraujuoja, beeeet, manau, galit būt rami. Tuo labiau, kad ir dienos nebuvo pavojingos, ta prasme nevaisingos.
O mėnesinės po tabletės tiesiog išsiderino ir tiek
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 12 28, 13:21)
kraujavot 3-4 dienas. Tai požymis, kad nesat nėščia. Aišku, būna, kad ir nėštumo pradžioj kraujuoja, beeeet, manau, galit būt rami. Tuo labiau, kad ir dienos nebuvo pavojingos, ta prasme nevaisingos.
O mėnesinės po tabletės tiesiog išsiderino ir tiek



Ačiū jums, Vitulka.

Na pasidariau vakarinį NT ir neigiamas. Dabar laukiam rytojaus.

Tiesa, gal kokį ginekologijos kliniką Vilniuje kas nors gera gali parekomentuodi? g.gif
Atsakyti
O as pastebejau, kad cia daugumai po 4-5 dienu buna kraujo, o jei nebuvo, cia blogas zenklas?
Atsakyti
QUOTE(Krupis123 @ 2015 01 01, 17:30)
O as pastebejau, kad cia daugumai po 4-5 dienu buna kraujo, o jei nebuvo, cia blogas zenklas?

turbūt jau neaktualu, bet rašo prie pašalinių poveikių kraujavimą.
Savijauta košmariška visą sav. man. unsure.gif Negalvojau, kad TAIP gali būti. Išgėriau prieš gal 8d, šiandien pateplioja ir jausmelis, kaip prieš menstruacijas, su galvos, pilvo skausmais, pykinimu. O sav. prieš tai atrodė, kad net pajudėti sunku. unsure.gif Vartoju kitų medikamentų, todėl galvojau, kad nuo jų. Tik šitą temą pasiskaitinėjus supratau, kad čia TAI. doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Turiu dar toki viena durnesni klausima, jeigu panelei buvo menesnines, bet labai trumpos tik 3 dienas, dar yra imanoma pastoti?
Atsakyti
QUOTE(Krupis123 @ 2015 01 14, 15:58)
Turiu dar toki viena durnesni klausima, jeigu panelei buvo menesnines, bet labai trumpos tik 3  dienas, dar yra imanoma pastoti?

ne
Atsakyti
Sveikos, esu labai susirupinusi. Pries savaite turejau nesaugu lytini akta su draugu, kaip ir nebaige jis manyje, bet del sventos ramybes nuskubome nusipirkti Escapelle, ja isgereme mazdaug po 2 valanadu. Kaip ir viskas buvo gerai, taciau po isgerimo tos tabletes, praejo trys dienos ir pradejau kraujuoti. Kraujavau mazdaug pusantros dienos nestipriai ir nustojo. Nors turejau sirgti dar tik po savaites. Ne gana to dar kartais pykino. Tai cia suprasti jog tai yra tos tabletes salutyniai poveikiai kurie veliau man nebesirodys? ar toliau jaudintis?
Atsakyti
QUOTE(Adle @ 2015 01 31, 10:33)
Sveikos, esu labai susirupinusi. Pries savaite turejau nesaugu lytini akta su draugu, kaip ir nebaige jis manyje, bet del sventos ramybes nuskubome nusipirkti Escapelle, ja isgereme mazdaug po 2 valanadu. Kaip ir viskas buvo gerai, taciau po isgerimo tos tabletes, praejo trys dienos ir pradejau kraujuoti. Kraujavau mazdaug pusantros dienos nestipriai ir nustojo. Nors turejau sirgti dar tik po savaites. Ne gana to dar kartais pykino. Tai cia suprasti jog tai yra tos tabletes salutyniai poveikiai kurie veliau man nebesirodys? ar toliau jaudintis?

na, stebinat žmonės. Perkat ir geriat tokius vaistus, tai bent informacinį lapelį perskaitykit.
Čia ne šalutiniai požymiai, čia išgertos tabletės pasekmė. Išderino organizmą, juk arkliška dozė hormonų. Mėnesinės gali pasirodyt dabar bet kada
Atsakyti
Sveikos smile.gif Ana kartą mėnesinės prasidėjo 5d. vėliau nei ankščiau. Šį mėn vėl tenka jų laukti. Veluoja ( skaičiuojant aną kartą) 5 dienas. Realu, kad tai dar vis tabletės "poveikis"? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Monika9292 @ 2015 02 09, 17:35)
Sveikos smile.gif  Ana kartą mėnesinės prasidėjo 5d. vėliau nei ankščiau. Šį mėn vėl tenka jų laukti. Veluoja ( skaičiuojant aną kartą) 5 dienas. Realu, kad tai dar vis tabletės "poveikis"? verysad.gif

Taip smile.gif bet jei labai neramu, nes turėjote santykių, pasidarykit testą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 02 10, 08:57)
Taip smile.gif bet jei labai neramu, nes turėjote santykių, pasidarykit testą wink.gif



Na po ano karto neturėjome jokių santykiu su draugu. Todėl ir idomu ar tai dar vaistų poveikis.
Atsakyti
Sveikos, merginos.

Prisiskaičiau be gales straipsnių įvairiuose interneto užkampiuose, tačiau norisi aprašyti savo situaciją ir galbūt(tikiuosi) sulaukti atsakymo. Viskas įvyko sekmadienį, apie 16h. (02/08) Esu 19, man buvo pirmas kartas. Pagaliau emociškai pasiruošiau tam ir su vaikinu tuo norėjome užsiimti. Bet pradžioj, tarsi pabandymui, norėjome pažiūrėti, ar man labai skaudės. Jis porą kartų įėjo į mane, bet vėliau nustojo, kadangi buvo be apsaugos. Vaikinas sako, kad nenuleido, net nebuvo arti to. Aš taip pat manau, kad to nebuvo. Tačiau susirūpinau, ar negaliu pastoti nuo "pre-ejaculation". Nežinau, kaip tinkamai išversti, bet tai skystis, ištekantis iš vaikino lytinio organo, kai šis susijaudina(jame gali būti spermatozoidų tik tuo atveju, jei vaikinas nesišlapina po praeito akto arba masturbacijos) Mano vaikinas sakė, kad atliko gamtinius reikalus, todėl nėra ko baimintis, mat, visi spermatozoidai buvo išplauti. Vis tiek baiminausi ir po ~16h išgėriau Escapelle. Po to praėjo antra para ir per tą laiką man tik porą kartų patempliojo kelnaites krauju(pirmą kartą jame buvo kažkoks baltas tirštokas gumulėlis) ir viskas. Dabar labai panikuoju, nes nesinori, kad įvyktų tai, kam nesu visiškai pasiruošusi. P.S skaičiau informacinį lapelį, bet norisi išgirsti jūsų nuomone.
Atsakyti