Įkraunama...
Įkraunama...

Escapelle

QUOTE(lauruncikas14 @ 2015 12 28, 22:08)
labas, merginos, labai reikia jusu pagalbos
viskas buvo puiku, lytinio akto metu keisdami pozas vis pasitikrindavom prezervatyva, taciau jis suplyso butent visko gale, tai supratome tik tada kai vaikinas jau baige. nusipirkom escapelle po 6 valandu po akto, isgeriau, buvom lyg ir nurime, bet vistiek stogas vaziuoja...  verysad.gif pasiskaiciavau kad butent siandien man ovuliacija, o blogiausia tai, kad internete perskaiciau baisu dalyka, sirdis nugarmejo.....
ten parasyta, kad ovuliacijos metu galima gerti saujas skubios kontracepcijos tableciu, vistiek jos nepades.
NU kas per velnias!!  unsure.gif 
nelabai tikiu, prasau atsiliepkit kazkas ir pasakykit ar jau amen, ar viskas bus gerai ir nepastosiu?

kur skaitėt?
Atsakyti
sveikos merginos/moterys
man iskilo tokia bedele, sirgau balandzio 5 diena , savaite laiko, po mm is kart pasimylejau bet nepasitikejau partneriu todel nusprendziau isgerti escapelle del viso pikto.. tada po savaites kraujavau atrode lyg mm gan gausios kaip iprastai, bet nutiko taip kad po ju buvo vel santykiai ir buvo saugotasi prezervatyvu bet jis PLYSO! draugas istraukes buvo bet pajutau kaip viskas nubego ant manes.. tai ir vel isgeriau escapelle.
tai klausimas toks: kokia tikimybe kad tai buvo mano antras ciklas? ir kokia tikimybe kad antra karta pavartota tablete suveiks? nes kiek zinau antra karta per ta pati cikla vartota tablete nebeturi poveikio.. uztad man idomu kaip manot ar man buvo prasidejas naujas ciklas? ir kokia tikimybe kad pastojau?
labai aciu uz atsakymus!!
Atsakyti
Taip jau atsitiko, kad besimylint plyso prezervatyvas, taciau baigiau jau isejes is jos, tad jei ir pateko kas i vidu tai labai nedaug. Tuo metu jai buvo menesiniu pabaiga, taciau kraujo dar buvo. Po 7 h isgere escapelle, po 3 d. siek pakraujavo. Iki kitu menesiniu dar nemazai liko. Ar galejo Ji pastoti ?
Atsakyti
Taip jau atsitiko, kad besimylint plyso prezervatyvas, taciau baigiau jau isejes is jos, tad jei ir pateko kas i vidu tai labai nedaug. Tuo metu jai buvo menesiniu pabaiga, taciau kraujo dar buvo. Po 7 h isgere escapelle, po 3 d. siek pakraujavo. Iki kitu menesiniu dar nemazai liko. Ar galejo Ji pastoti ?
Atsakyti
[quote=susirupines33,2016 07 19, 13:13]
Taip jau atsitiko, kad besimylint plyso prezervatyvas, taciau baigiau jau isejes is jos, tad jei ir pateko kas i vidu tai labai nedaug. Tuo metu jai buvo menesiniu pabaiga, taciau kraujo dar buvo. Po 7 h isgere escapelle, po 3 d. siek pakraujavo. Iki kitu menesiniu dar nemazai liko. Ar galejo Ji pastoti ?
[/quote

pastojama mazdaug ciklo viduryje, skaiciuojant nuo pirmos menesiniu dienos. pastoti negalejo, nebent siuo metu "vyksta pastojimas", kas labai sunkiai tiketina. bet gyvenime kartais stebuklu pasitaiko. biggrin.gif
Atsakyti
Esu skaites , kad per menesines mylintis ir taip maza tikimybe pastot, o dar plius tas nuodas tai isvis tikimybe sumazeja.
Atsakyti
Tiksliai niekas nepasakys, bet neturetu pastoti, kadangi isgere Escapelle ir siaip pirmosios ciklo dienos nevaisingos.
Atsakyti
QUOTE(geraiYRAgerai @ 2016 07 19, 22:43)


pastojama mazdaug ciklo viduryje, skaiciuojant nuo pirmos menesiniu dienos. pastoti negalejo, nebent siuo metu "vyksta pastojimas", kas labai sunkiai tiketina. bet gyvenime kartais stebuklu pasitaiko. biggrin.gif

spermatozoidai gyvybingi išlieka iki 9 dienų, jie gali patykot tų gerų vaisingų dienų ir padaryt savo darbą biggrin.gif Aš sakau, kad nėra saugių dienų biggrin.gif
Bet po Escapelle's, nemanau, jog pastojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 07 20, 18:25)
spermatozoidai gyvybingi išlieka iki 9 dienų, jie gali patykot tų gerų vaisingų dienų ir padaryt savo darbą biggrin.gif Aš sakau, kad nėra saugių dienų biggrin.gif
Bet po Escapelle's, nemanau, jog pastojo  smile.gif


sutinku, dar pridursiu, kaip kazkas sake apie neplanuotus nestumus: jei myliesi - vadinasi, planuoji nestuma.biggrin.gif
Atsakyti
Tiesiog manau , jog nieko nepateko, nebent labai mazai.. Ju kiekis irgi juk itakos daro ?
Atsakyti
QUOTE(susirupines33 @ 2016 07 20, 23:25)
Tiesiog manau , jog nieko nepateko, nebent labai mazai.. Ju kiekis irgi juk itakos daro ?


Pastojimui reikia 2 spermatozoidu. biggrin.gif Jusu atveju, sunkiai tiketina, kad drauge galejo pastoti.
Atsakyti
Sveikos merginos! Kadangi matau ši tema yra itin aktuali, pasidalinsiu savo patirtimi.

Pasibaigus lytiniui aktui, mes nepažiūrėjome ar prezervatyvas nesuplyšo, o tai į galvą atėjo tik kitą dieną. Bandžiau nurimti, kad viskas gerai ir man tapti mama tikrai dar negresia, bet žinoma, tokių minčių neatsikračiau, o jeigu jis vis dėlto suplyšo? O dar ir santykiavom per vaisingiausias mano dienas. Tai teko skubėti į vaistinę ir įsigyti escapelle tabletę.
Tabletę išgėriau praėjus 30 valandų po lytinio akto. Skaičiau daug atsiliepimų apie šį skubųjį kontraceptinį vaistą, bet kaip pati nustebau, neturėjau kuom skųstis. Nei kraujuot anksti pradėjau, nei galvą skaudėjo, nei pilvą. Nieko! Tik žinoma ramiai gyvent negalėjau, nes pastojimo rizika vistiek buvo ir mintys neramino vis. Tačiau mėnesinių sulaukiau laiku ir man ciklo neišreguliavo. Tai kaip suprantu, visa tai priklauso nuo pačios moters organizmo. Ir man labai pasisekė, kad tabletė nepridarė mano savijautai nesąmonių. smile.gif
Atsakyti