Įkraunama...
Įkraunama...

Escapelle

QUOTE(eskimass @ 2012 01 02, 16:48)
Aš ir pats žinau, kad kraujavimą galėjo sukelti ta kontraceptinė tabletė. Šalutinius jos poveikius perskaičiau ne kartą. Tačiau nerimas tame, kad tas šalutinis poveikis prasidėjo ne iškarto, o po ~5 dienų.



Na mano draugei buvo,kad po tabletės išgėrimo pradėjo kraujuoti lygiai po 5 dienų.
Atsakyti
Ar normalu, kad 8 diena po išgėrimo dar jokio kraujavimo? Lyg jaučiu pagal viską, kad jau jau turi prasidėt, bet nieko... doh.gif varo į neviltį tas laukimas.
Atsakyti
QUOTE(eskimass @ 2012 01 01, 19:39)
Sveiki. Man ir mano merginai buvo pirmas kartas. Viską pradėjome be apsaugos. Buvau atsargus ir neskubėjau (visgi jai skaudėjo). Po neilgo laiko užsimoviau prezervatyvą. Tada reikalai pagyvėjo, bet jai toliau skaudėjo tad nusprendžiau nebetęsti. Prezervatyvas buvo kraujuotas, tad mergystės plevė kaip suprantu buvo praplešta. Viso to metu ejakuliacijos nepasiekiau. Net neteko jos pristabdyti ir pan (nes kiek esu skaitęs nuo tokių pristabdymų išsiskiria sekretas kuriame taip pat gali būti spermatozoidų). Tačiau mergina pradėjo labai bijoti, jog kol buvau be apsaugos ji galėjo pastoti. Tokia jos baimė ir mane išgąsdino, tad nusprendėm panaudoti kontraceptines priemones "po" dėl šventos ramybės. Po ~35h ji išgėrė Escapelle tabletę. Tačiau ramybė neatėjo. Visa tai vyko lygiai prieš savaitę ir dabar prieš kelias dienas jai pradėjo skaudėti krutis ir retkarčiais pilvą. Kartą truputi net kraujavo. Tad noriu paklausti. Ar visa tai yra pirmo karto, išgertos tabletės ir streso dėl galimo pastojimo pasekmės? Ar tikrai ji gali būti nėščia? (žinau, kad tikimybė yra).


Kiek teko naršyti po internetą, tai daug klausimų bet jokių atsakimų, arba atsakyta ne iki galo tokiomis temomis.. Tai jeigu, kam panaši situacija, būsiu geras ir jos pasekmėmis pasidalinsiu. "Susirgo" mergina, bet prieš sirgimą sakė, kad gan labai skaudėjo pilvą. Tačiau net ir po "sirgimo" nutarėm, pakartotį nėštumo testą, neigiamas (aišku ko gi daugiau tikėtis, kai mėnesinės pasirodė.... TIESA.. Jai jos pasirodydavo maždaug kas ~25, tačiau šį kartą užtruko ilgiau). Tai lyg ir laiminga pabaiga šia tema, tačiau nežinau.

Prieš savaitę kažkur ją kamavo dešinio šono skausmai, dingo, tačiau kartas labai trumpam sugrįžta, o dabar apie savaitę jai skauda krutinę, retkarčiais net kokiai valandai užeina it ir pykinimai vakarais.. Darosi neramu ir į galvą keisčiausios mintys lenda: "Nejaugi du nėštumo testai melavo?", "Nejaugi mėnesinės buvo tik apgaulė?", "o gal tai tos tabletės padarinys?" Galbūt kas turi įdėjų kas dedasi?
Atsakyti
QUOTE(eskimass @ 2012 02 07, 23:15)
Kiek teko naršyti po internetą, tai daug klausimų bet jokių atsakimų, arba atsakyta ne iki galo tokiomis temomis.. Tai jeigu, kam panaši situacija, būsiu geras ir jos pasekmėmis pasidalinsiu. "Susirgo" mergina, bet prieš sirgimą sakė, kad gan labai skaudėjo pilvą. Tačiau net ir po "sirgimo" nutarėm, pakartotį nėštumo testą, neigiamas (aišku ko gi daugiau tikėtis, kai mėnesinės pasirodė.... TIESA.. Jai jos pasirodydavo maždaug kas ~25, tačiau šį kartą užtruko ilgiau). Tai lyg ir laiminga pabaiga šia tema, tačiau nežinau.

Prieš savaitę kažkur ją kamavo dešinio šono skausmai, dingo, tačiau kartas labai trumpam sugrįžta, o dabar apie savaitę jai skauda krutinę, retkarčiais net kokiai valandai užeina it ir pykinimai vakarais.. Darosi neramu ir į galvą keisčiausios mintys lenda: "Nejaugi du nėštumo testai melavo?", "Nejaugi mėnesinės buvo tik apgaulė?", "o gal tai tos tabletės padarinys?" Galbūt kas turi įdėjų kas dedasi?


Manau reikėtų vis tik dar pasitikrint ir pas ginekologę 4u.gif maža kas gali būti...

Ir labai sutinku, kad šia tema informacijos tikrai nėra daug...
Mane pvz dabar labiausiai domina, kada galima bandyt pastot po šios tabletės???

Išgėrus escapelle man nebuvo jokių tepliojimų, išankstinių mėnesinių ir pan. Prasidėjo mėnesinės kaip ir įprasta 26 ciklo dieną, bet prieš jas oj kiek visko buvo, kaip man skaudėjo strėnas, krūtinę, pilvo apačią maudė. Ko niekad nebūdavo...pasidariau per tą laiką 2 testus, abu neigiami ir aprimus tada sulaukiau mėnesinių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simsė: 08 vasario 2012 - 08:20
QUOTE(eskimass @ 2012 02 07, 22:15)
Prieš savaitę kažkur ją kamavo dešinio šono skausmai, dingo, tačiau kartas labai trumpam sugrįžta, o dabar apie savaitę jai skauda krutinę, retkarčiais net kokiai valandai užeina it ir pykinimai vakarais.. Darosi neramu ir į galvą keisčiausios mintys lenda: "Nejaugi du nėštumo testai melavo?", "Nejaugi mėnesinės buvo tik apgaulė?", "o gal tai tos tabletės padarinys?" Galbūt kas turi įdėjų kas dedasi?

negali būt nėščia, jei kraujavo. Nebent vėl prisidirbot smile.gif
dešinysis šonas, tai čia kur? gal kiaušidė? jei kiaušidė, galbūt tiesiog jaučia vaisingas dienas. Krūtinė skaudėt gali dėl PMS, galbūt netrukus mėnesinės?
gal pradėjo kokius papildus gert, dėl to pykina? man taip buvo. kaip tik po tabletės. pykina, silpna, pastovus mieguistumas, galvojau bus jau doh.gif mečiau gert papildus, baigės visi simptomai. Dar yra psichologinis dalykas. Įsijauti į nėščiosios vaidmenį, dėl tos didelės baimės pastot ir atrodo visi simptomai atsiranda doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Teko ir man pries 3 dienas isgerti ta tablete nes labai issigandau. Viska buvo taip. Mylejomes su vaikinu su prezervatyvu, viskas tvarkingai, jis baige patikrinom, niekas neisbego. Tada po kazkiek laiko dar pabandem be prezervatyvo bet iki galo nebuvo. Bet vis tiek issigandau , kad galiu pastoti, nes gal kas buvo like pas ji ant "draugo". Dar man ta diena baigesi menesines, tai kaip ir buvo nevaisingos dienos... Kaip galvojote, ar nepastojau?
Jau 3 diena po tabletes isgerimo sukasi galva, silpna ir skauda galva... kiek dar tai tesis? :/

Aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(ramune19 @ 2012 02 21, 19:47)

Jau 3 diena po tabletes isgerimo sukasi galva, silpna ir skauda galva... kiek dar tai tesis? :/

Aciu uz atsakyma

manau, bereikalo gėrėt tabletę smile.gif
kiek tęsis, manau priklauso nuo organizmo. Teko dukart gert sad.gif pirmą kartą jaučiaus nekaip iki tol, kol pradėjau kraujuot. Antrą kartą išvis nebuvo požymių
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 02 21, 23:10)
manau, bereikalo  gėrėt tabletę smile.gif
kiek tęsis, manau priklauso nuo organizmo. Teko dukart gert sad.gif pirmą kartą jaučiaus nekaip iki tol, kol pradėjau kraujuot. Antrą kartą išvis nebuvo požymių



Dėkui... na žiūrėsiu kaip man bus ... Tikiuosi tikrai be reikalo gėriau, bet žiauriai išsigandau ir dar dabar labaaai jau neramu :/
Atsakyti
QUOTE(ramune19 @ 2012 02 21, 23:32)
Dėkui... na žiūrėsiu kaip man bus ... Tikiuosi tikrai be reikalo gėriau, bet žiauriai išsigandau ir dar dabar labaaai jau neramu  :/



Na vat prasidėjo šiandien ir man kraujavimas.. kiek maždaug dienų tai trūks?
Atsakyti
QUOTE(ramune19 @ 2012 02 22, 21:52)
Na vat prasidėjo šiandien ir man kraujavimas.. kiek maždaug dienų tai trūks?

kaip mėnesinės smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Norejau pasiteirauti... Po to karto kai isgeriau escapelle tablete viskas lyg ir susitvarke. po tabletes isgerimo kraujavau 4 dienas, tada po 29 dienu normaliai prasidejo menesines... Dabar po menesiu as nesulaukiu menesiniu visa savaite... Nezinau kas darosi. Santykiai buvo saugus tikrai, po to ivykio viska tikriname, nebuvo galimybes pastoti tikrai. Dariausi testa neigiamas. Pilvo apacia maudzia, sonus ir paskausta, krutine irgi skauda... jau atrodo kad tuoj tuoj bus menesines bet ju kaip nebuvo taip nera... ar tai gali buti nuo tos tabletes dar? padekite man prasau :/ jau nebezinau ka daryti...
Atsakyti
QUOTE(ramune19 @ 2012 04 23, 10:48)
Sveikos smile.gif Norejau pasiteirauti... Po to karto kai isgeriau escapelle tablete viskas lyg ir susitvarke. po tabletes isgerimo kraujavau 4 dienas, tada po 29 dienu normaliai prasidejo menesines... Dabar po menesiu as nesulaukiu menesiniu visa savaite... Nezinau kas darosi. Santykiai buvo saugus tikrai, po to ivykio viska tikriname, nebuvo galimybes pastoti tikrai. Dariausi testa neigiamas. Pilvo apacia maudzia, sonus ir paskausta, krutine irgi skauda... jau atrodo kad tuoj tuoj bus menesines bet ju kaip nebuvo taip nera... ar tai gali buti nuo tos tabletes dar? padekite man prasau :/ jau nebezinau ka daryti...

tabletė organizmą galėjo išderint smile.gif nieko nuostabaus. Todėl apie tą brudo gėrimą baisu pagalvot doh.gif
Atsakyti