Įkraunama...
Įkraunama...

Kačių parodos X tema!

QUOTE(Tajka @ 2014 07 21, 12:06)
user posted image

Man tai jokios skirtumo nėra ar vežtis mažių ar didelį. Nuo tų zarazų, kurių prisigaudom parodose, skiepų nėra. Ir va čia jau prasideda ta tikroji veisėjo atsakomybė. Tada sąžinė gi leidžia vežtis sergantį gyvūną?  doh.gif O vat sveiko mažiuko jiems matai gaila.....  schmoll.gif


drinks_cheers.gif sergantys neturėtų būti vežami į parodas ir šitoj vietoj tikrai jokių bet negali būti.
Atsakyti
QUOTE(semlina @ 2014 07 21, 13:09)
drinks_cheers.gif  sergantys neturėtų būti vežami į parodas ir šitoj vietoj tikrai jokių bet negali būti.

Neturėtų, tai dar nereiškia, kad jų ten nebūna. Ar kas tikrina pas mus ar gyvūnas ne viduriuojantis? Sorry, bet su tokiu tikrinimu susidūriau parodoje Lenkijoje. Laaaabai retai pas mus susiduriu ir su sakykim burnos ertmės apžiūrėjimu. Ir vo, tik įsinešk vieną tokią katę ir problemų turės daugelis. Nes apie dezinfekciją tai jau geriau patylėt. doh.gif Nors iš kitos pusės aš puikiai suprantu, kad tiesiog neįmanoma kapitaliai visko dezinfekuot kai pas teisėją ant stalo ar ringe katė keičia katę. Todėl čia pirmiausia viskas priklauso nuo veisėjo sąžinės. Antroj vietoj mesiu akmenuką į klubų daržą. Gal tikrai niekas nesivežtų tų sergančių gyvūnų, jei būtų organizuojant parodą aiškiai nurodyta pinigų už parodą atgavimo galimybė kai gyvūnas suserga. tam gi įrodyti užtenka veto pažymos.
Ir išvis pasigendu info dėl pinigų grąžinimo kai atsitikus fors major tu negali dalyvaut parodoj. Nes kartais pagalvoji, kad registruojiesi ir prieš kelis mėnesius. g.gif
Atsakyti
KVIEČIAME DALYVAUTI TARPTAUTINĖJE KAČIŲ PARODOJE SPALIO 25-26D. VILNIUJE

Daugiau info: http://www.topmiau.l..._vilnius/11880/

thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal kas turi laisvą vietą automobilyje vienam žmogui su 1 katinu? Paroda 2014-09-13/14 dienomis Varšuvoje.
Labai laiksiu pasiūlymų.
zundeja@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(zundeja @ 2014 08 21, 01:55)
Sveiki,
Gal kas turi laisvą vietą automobilyje vienam žmogui su 1 katinu? Paroda 2014-09-13/14 dienomis Varšuvoje.
Labai laiksiu pasiūlymų.
zundeja@gmail.com

Iš Vilniaus 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Registracija: http://www.wildcat.l...AC/default.aspx

Sekančios parodos:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akuna matata: 28 rugpjūčio 2014 - 12:50
O nuo keliu iki keliu spalio 4d. vyksta paroda. Renkames seimos nari. noretume pasizvalgyti i gyvus grazuolius. O veislynai atsiveza kaciukus pardavimui kazin. Dukra nori devon rekso,o man labai peterbaldai prie sirdies. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2014 09 15, 10:54)
O nuo keliu iki keliu spalio 4d. vyksta paroda. Renkames seimos nari. noretume pasizvalgyti i gyvus grazuolius. O veislynai atsiveza kaciukus pardavimui kazin. Dukra nori devon rekso,o man labai peterbaldai prie sirdies. ax.gif



parodos atidarymas 10 val. uzdarymas 17:30 val. bet jei norit pabendrauti su veiejais, tai rekomenduoju ateiti apie pietus smile.gif

del kaciuku, tai kaip kada, jei turi pardaviminio amziaus, tai dazniausiai atsiveza, bet jei kaciukus galima tik rezervuoti, tai tokiu maziuku nesiveza, bet jau as maziukus visada namuose palieku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apgamele @ 2014 09 15, 11:40)
parodos atidarymas 10 val. uzdarymas 17:30 val. bet jei norit pabendrauti su veiejais, tai rekomenduoju ateiti apie pietus smile.gif

del kaciuku, tai kaip kada, jei turi pardaviminio amziaus, tai dazniausiai atsiveza, bet jei kaciukus galima tik rezervuoti, tai tokiu maziuku nesiveza, bet jau as maziukus visada namuose palieku smile.gif

Tai taip maziu nera ko ir tampyti. Mums apie pietus ir iseis atvaziuoti. Oj kaip laukiu. Norisi akis paganyti. Gal ir apsispresti lengviau bus. Beje turejom egzotuke. Bet ji iskeliavo i kaciuku roju. verysad.gif
Atsakyti
O čia dar viena kačių paroda bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Oho tą patį savaitgalį Kaune net dvi parodos bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Įsigijau kilmingą katytę ir norėčiau sudalyvauti parodoje. Esu visiškai "žalia" šiuo klausimu. Tad norėčiau paklausti - ar galiu dalyvauti pvz. Bubastės parodoje, jeigu aš nesu jokio klubo narė?
Dėkoju už atsakymą
Atsakyti