Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Labas mergaites, norėčiau patarimo rolleyes.gif , noriu daryti šokolado tvorelę ir noriu ją nudažyti žydrai, išlydžiau baltą šokoladą, įdėjau sausų mėlynų dažų, bet spalva nesigavo, na dažai neištirpo. Gal kas bandė dažyti kitaip g.gif turiu tik sausus dažus.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 11 19, 21:11)
boružėlė  thumbup.gif  wub.gif
mintis jėgiška  thumbup.gif  išpildymas... na vietos tobulėjimui yra smile.gif bet man patiko.. aš visus padėklus traukiu celofanu floristiniu.. tai jį būtina prikliluoti iš kitos pusės gerai įtempus  4u.gif
kiek barbe svere??


mintis ne mano ax.gif iš interneto, plėvelė nesusiraukšlėjo (ji ta pati floristės kur naudoja ), susiraukšlėjo popierius po ja g.gif o dėl tobulėjimo.... gyveni, mokais ir miršti durnas lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=laurechka,2010 11 19, 15:25]
Puošta grietinėle, kiauliukai iš marcipano.
Peppa Pig tortukas draugės dukrytei 4u.gif
user posted image

Labai įspūdingai atrodo. O tai čia tas žalias dengimas yra iš grietinėlės? Kaip tokį kremą pasidaryti? Ir kaip taip padaryti, kad tokioj formoj ta grietinėlė būtų?
Atsakyti
QUOTE(Ingabi @ 2010 11 19, 22:31)
Labas mergaites, norėčiau patarimo rolleyes.gif , noriu daryti šokolado tvorelę ir noriu ją nudažyti žydrai, išlydžiau baltą šokoladą, įdėjau sausų mėlynų dažų, bet spalva nesigavo, na dažai neištirpo. Gal kas bandė dažyti kitaip g.gif  turiu tik sausus dažus.


nesugalvoju.. doh.gif
tikriausiai nedažoma šita tvorelė unsure.gif
QUOTE(Lotusas @ 2010 11 20, 00:43)
Labai įspūdingai atrodo. O tai čia tas žalias dengimas yra iš grietinėlės? Kaip tokį kremą pasidaryti? Ir kaip taip padaryti, kad tokioj formoj ta grietinėlė būtų?

aš bandysiu spėti, nors gal laurechka kažkur ir pasakė. Čia ko gero bus buttercream, nes labai jau ilga ta "žolė". Arba beze.. Jų receptus rasi viršuje, kai išeisi į "saldumynai", vienoje iš trijų temų, kuriose komentarai NERAŠOMI.

o daryta su antgaliuku Nr 233 arba 234. Kaip ir meškučių kailiukai. Matei? mirksiukas.gif Eglejk ir DONRA, Dianocka rodė wub.gif
Atsakyti
o daryta su antgaliuku Nr 233 arba 234. Kaip ir meškučių kailiukai. Matei? mirksiukas.gif Eglejk ir DONRA, Dianocka rodė wub.gif
[/quote]

Nemačiau dar - aš dar iš vis, tokia pradedančioji, kad džiaugiuos, jog savaitgalį iš vis nors kokį prietaisą dekoravimui nusipirkau (konditerinį maišelį smile.gif). Ten yra gal penki antgaliukai, bet kad jie dar ir numerius turi, tai nežinojau smile.gif.

Butercream receptą turiu, bet pagal jį kaip ir grietinėlė nesideda. Pasižiūrėsiu dar tuose puslapiuose, kur rekomendavai. Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Ingabi @ 2010 11 19, 21:31)
Labas mergaites, norėčiau patarimo rolleyes.gif , noriu daryti šokolado tvorelę ir noriu ją nudažyti žydrai, išlydžiau baltą šokoladą, įdėjau sausų mėlynų dažų, bet spalva nesigavo, na dažai neištirpo. Gal kas bandė dažyti kitaip g.gif  turiu tik sausus dažus.

Na aš irgi turiu tik miltelinius dažus, tvorelės nedariau, bet dariau bumbulus iš balto šokolado, tai dažus ištirpinau labai mažam kiekį vandenuko ir dėjau į tirpinamą šokoladą, tai burbulai sustingo, turėtų ir tvorelė sustingt.
Va čia tie bumbulai.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 19, 22:50)
nesugalvoju..  doh.gif
tikriausiai nedažoma šita tvorelė  unsure.gif


o jeigu sudziuvusia balto sokolado tvorele ant virsaus zydrais padazius kaip manai kas gautusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotusas @ 2010 11 19, 23:54)
dekoravimui nusipirkau (konditerinį maišelį smile.gif). Ten yra gal penki antgaliukai, bet kad jie dar ir numerius turi, tai nežinojau smile.gif.


Numeriukai Wilton antgaliukų, tie plastmasiniai, (juk plastmasiniai pas jus?) jokių numeriukų neturi. Žiūrėti ČIA
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2010 11 20, 00:56)
o jeigu sudziuvusia balto sokolado tvorele ant virsaus zydrais padazius kaip manai kas gautusi  ax.gif

topsecret.gif jaučiu ššš gautųsi.. gi riebus tas šokoladas, tai nubėgs tie dažai kaip nuo žasies vanduo... DAžai gi vandeniniu pagrindu padaryti.
Na nebent gal kažkaip apipurkšti aerografu.. smulkia dulksna.. ir tai kažin ar nusėstų ant šokolado lygiai .. nu bet klausykit, ar tiek darbo reik čia įdėt doh.gif

apie vandens labai mažą kiekį buvau pagalvojus, bet baisu, kad ta tvora nelinktų.. nu nežinau.. nepabandęs nesužinosi.
Papildyta:
QUOTE(Elentari @ 2010 11 20, 00:59)
Numeriukai Wilton antgaliukų, tie plastmasiniai, (juk plastmasiniai pas jus?) jokių numeriukų neturi. Žiūrėti ČIA

kad šitoj nuorodoj jie visi metaliniai 4u.gif gi pirkom vos ne dėžėm iš čia. cool.gif
sekantį kartą iš čia pirksim priemones.. surbis man dar nieko neparašė apie išsiuntimą.. jaučiu pirmad gausiu kokią žinią.

Maxėj mačiau maišelių su plastmasiniais antgaliais.. na tik prabėgom, nesigilinau.. bet jie vistiek turi kažkokius savo pavadinimus..
Atsakyti
Mano knygos, apačia snikersas, viršus Cypciuko medaus tortas, puošta pastilažu.
user posted image
Su varškės kremu ir persikais, puošta pastilažu, kaspinas nevalgomas tongue.gif
user posted image
Apačia snikersas, viršus su varškės kremiu ir persikais, puošta pastilažu.
user posted image
Atsakyti
rekaliuke, knygos bigsmile.gif o skorpionas koks rolleyes.gif super!!!

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 19, 15:13)
Grietinele puosiu keli metai, bet laikosi dzibai kaip kareivukai net be standiklio biggrin.gif


o kol apdzibuoji netirpsta maise? man aptirpsta. nors siandien jauciu pirma karta grietinele taip gerai issiplake, kai pertepimui tai ir issiplake, kai reikia puosimui tai sss... gaunasi doh.gif zakon podlasti!

QUOTE(rekaliuke @ 2010 11 19, 22:55)

Va čia tie bumbulai.


paaiskinkit kaip tuos burbulus reikia padaryt, papuosimu temoj kaip ir ner. o jau mintys sukasi apie kaledinius tortus rolleyes.gif
Atsakyti
tas trecias tortas labai grazus wub.gif 4u.gif

kazko tustoka siandie unsure.gif kur tortai,kepejeles g.gif
Atsakyti