Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

mergaites baikit varyt depresija man blink.gif olesta, kirbe, akvilyte, wingaile tobula wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 11 20, 15:56)
aha su dulkem...bet šy syky dulkes mano tokios labiau geltonos,negu auksines....bet realiai spalva normalesne ,negu foto.....

net susinervinau,kad nespejau ryte perfotkint......man jis toks gražus gavosi,o nuotraukos normalios neturesiu..... doh.gif


tos auksinės dulkės yra keleto atspalvių. Mano supratimu, tai sparkling gold yra kaip geltona, tik žėri truputį. Angtique gold yra tas auksas prabos 700. Gal geriausia būtų royal gold..

QUOTE(akvilyte @ 2010 11 20, 16:17)
o aš ateinu irgi su bateliu  tongue.gif  mano beveik  g.gif  geriausiai draugei dovana  biggrin.gif

turtingas kavos tortas ir mmg... pastiliažas... svoris lygiai 4kg... dydis mažesnis už A4 fotmatą... niekada negalvojau kad taip sunku padaryti paprastą dėžę....  lotuliukas.gif  knisausi ilgiau nei su bateliu vakar naktį  lotuliukas.gif

renkuos šmutkes ir išsikraustau iš Kauno 000054.gif nuostabus tortas.. ne veltui tortų temoj Tamstai liežuvis pynėsi dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 20, 16:25)
tos auksinės dulkės yra keleto atspalvių. Mano supratimu, tai sparkling gold yra kaip geltona, tik žėri truputį. Angtique gold yra tas auksas prabos 700. Gal geriausia būtų royal gold..
renkuos šmutkes ir išsikraustau iš Kauno 000054.gif  nuostabus tortas.. ne veltui tortų temoj Tamstai liežuvis pynėsi dirol.gif


ui nebegaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ARTISTĖ thumb_yello.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif Akvilyte nu respects Tau blink.gif kur garsioji Cipciuko infarktinė žiurkė thumbup.gif labai tiktų thumbup.gif nu fantastika, šaunuolė be žodžių - va kur talentas thumbup.gif gal ir man pisą puodą kavos susipilt, kad taip sugebėt laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2010 11 20, 14:44)
akvilyte - o koks batelio dydis ?  g.gif

koks 35 dydis lotuliukas.gif nors ne... gal mažesnis g.gif

QUOTE(naitas @ 2010 11 20, 15:25)
renkuos šmutkes ir išsikraustau iš Kauno 000054.gif  nuostabus tortas.. ne veltui tortų temoj Tamstai liežuvis pynėsi dirol.gif

nesikraustyk tongue.gif pati tuoj sparnus kelsiu iš čia biggrin.gif ačiū wink.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 11 20, 15:39)
gal ir man pisą puodą kavos susipilt,

tease.gif tease.gif tease.gif

ačiū mergikės biggrin.gif tai buvo pirmas tortas, kuris gavos lygiai toks koks turėjo gautis... nes visada gaunas ne taip kaip įsivaizduoju... (beje šitas darytas copy paste, aišku iki orginalo tooooolis, bet aš bais patenkinata blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 11 20, 16:25)
tos auksinės dulkės yra keleto atspalvių. Mano supratimu, tai sparkling gold yra kaip geltona, tik žėri truputį. Angtique gold yra tas auksas prabos 700. Gal geriausia būtų royal gold..



Žinau....ale šy karta pirkau tas kur ddesniuose buteliukuose ir man ta spalva kažkokia per šviesi......na tiek to...bus gerai....sunaudosiu vistiek.....

Akvilyte, batelis puikus,tik vat dežute juoda man tokia nelabai valgoma atrodo.... blush2.gif kažin nenusidažys visu dantys juodai ,kol suvalgys torta.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 11 20, 16:39)
,tik vat dežute juoda man tokia nelabai valgoma atrodo.... blush2.gif kažin nenusidažys visu dantys juodai ,kol suvalgys torta...

taigi čia tortas FYFAI tongue.gif nu negi nešiu baltą kartoninę dėžę lotuliukas.gif tongue.gif dažyta ant viršaus.. tai kiek ten klius... o kadangi valgys tik suaugusieji, o jie dažniausiai tos masės nevalgo tai aš visai nesinerviju biggrin.gif
Atsakyti
Jo, as irgi isivaizduoju, kaip visi pajuodusiom lupom paskui bus pavalge torto biggrin.gif bet siaip tortas superinis thumbup.gif
Atsakyti
Visų tortai fantastiški 4u.gif thumbup.gif
kadangi tema į pabaigą, galiu grūsti savo nelaimėlius, yra visokių - dėl kurių stengiausi ir tokių, kuriuos dariau "per negaliu", neišsigąskit mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos FANTASTINIU tortu kepejeles, noreciau pasiteirauti, gal kartais kam yre teke kepti sitokius tortukus? Gal kartais turite kokiu patarimu? koks biskvitas tinkamiausias? ar puosiant gretinele ji nenubegs?
Atsakyti
VAUUUUUU... siela atsigavo nuo tokios gausybes groziu wub.gif

Griaustine, su kuo tokia nuostabia raudona spalva isgavai? bigsmile.gif thumbup.gif

as su klausimais po savo dvieju dienu darbo doh.gif

1.kokio storio kociot ta "paklode" kad lengviau apdengt? dejau ant sarlotes kremo, buvo gerai sustinges, issikociojau kokiu 2 mm paklode nu ir niekaip neislyginau doh.gif suprantu kad praktikos reikia, bet sakau gal storesne paklode lengviau islygint g.gif

2.pastilazas figurelem tikrai labiau trupa nei is geliu mase? ar kazka ne taip padariau? tik paemus i rankas sutrupejo krepselio rankena doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2010 11 20, 19:18)

Griaustine, su kuo tokia nuostabia raudona spalva isgavai?  bigsmile.gif  thumbup.gif


Griaustine atsako, budama sveciuose pas Karapuzike - raudona spalva tortai padazyti su americolor red red spalva, ismaisyta degtineje
Atsakyti