Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

QUOTE(MissR @ 2010 12 27, 13:12)
siandien isbandziau senai lauktus ir noretus dazus- perfect mousse
user posted image
galiu pasakyti,dazai isties labai faini:
1. putu labai daug, pirmakart gyvenime mano ilgio plaukams uzteko 1 pakuotes (o jie siekia iki liemenuko uzsegimo)
2. anskaciau dazant su kitais dazais man apsitaskydavo puse vonios ir dar gi isigerdavo i oda , o su siais nenulasejo ne laselis  smile.gif
3. spalva gavosi labai tiksli  bigsmile.gif
4. plaukai paliko labai svelnus ir minksti  thumbup.gif
galiu pasakyti, kad kitakart vel pirksiu siuos  drinks_cheers.gif

Laba diena, radau jusu atsiliepima apie situs dazus, dabar jau praejo kiek laiko po plauku dazymo, noriu paklausti, ar spalva neisbluko? Ar uzdaze zilus?
Labai noriu pradeti dazyti plaukus pati, bet esu garbanota ir jau turiu nemazai zilu plauku.
Atsakyti
QUOTE(natali77 @ 2011 02 27, 17:37)
Laba diena, radau jusu atsiliepima apie situs dazus, dabar jau praejo kiek laiko po plauku dazymo, noriu paklausti, ar spalva neisbluko? Ar uzdaze zilus?
Labai noriu pradeti dazyti plaukus pati, bet esu garbanota ir jau turiu nemazai zilu plauku.

Dažyti su šiais dažais labai paprasta, žilus uždažo, blunka palaipsniui, manau, kaip ir visi. Dažiausi šokoladine spalva.
Atsakyti
Labai reikia patarimo dėl plaukų dažų, gelbėkit help.gif

Nusipirkau plaukų dažus profesionalams skirtoje parduotuvėje. Tokių niekada nebandžiau, visad iš parduotuvių "gatavus" pirkdavau, o čia- atskirai pats dažas, ir atskirai peroksido buteliukas blink.gif nežinau kaip elgtis unsure.gif
Dažai firmos "alter ego", linija "color ego"; spalva- Light golden copper blonde ( 8/34 ). Mano natūrali plaukų spalva- nešviesi pilka. Pardavėja davė prie dažų buteliuką peroksido 10 vol. (3 procentų). Ant dažų pakelio parašyta, kad 3 proc. peroksidas skirtas kai dažoma tonas į toną.. mano atvėju tai gaunasi tikrai ne tonas į toną, nes dažų spalva paletėje buvo maždaug apelsino ryžumo ir šviesumo. Tai gal man tas peroksidas, sumaišytas su dažais, nieko nenudažys? g.gif gal reikia stipresnio, tarkim 6 proc. peroksido buteliuko? Nenoriu nusišviesinti savo plaukų iki visiškai tokio blondiniško šviesumo, koks dažas atrodė pavyzdžių paletėje, bet norėčiau kažkokio tarpinio varijanto tarp mano tamsiai pilkos ir tos dažų spalvos "copper blonde".

Nežinau ką daryt- ar bandyt su šitu 3 procentų ar pirkt stipresnį, 6 proc? verysad.gif
Atsakyti
Jeigu plaukai nebuvo dazyti pries tai tamsiau, tai man atrodo ir tie 3proc. turetu jum nudazyt. Visur raso kad 3proc dazo tonas i tona, bet man asmeniskai paviesina tonu tai tikrai (mano plaukai lietuvisko pilkumo).
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2011 03 10, 08:16)
Jeigu plaukai nebuvo dazyti pries tai tamsiau, tai man atrodo ir tie 3proc. turetu jum nudazyt. Visur raso kad 3proc dazo tonas i tona, bet man asmeniskai paviesina tonu tai tikrai (mano plaukai lietuvisko pilkumo).


Labai ačiū kad atsiliepėt 4u.gif 4u.gif 4u.gif bandysiu su 3 procentų smile.gif

tada iškilo klausimas, o kur galėčiau pasitikrinti, kiek yra "1 tonas", o kiek jau "2 tonai" šviesiau.. na pagal ką juos atskirti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebenkstiejka: 10 kovo 2011 - 11:13
Is akies galima pasitikrint biggrin.gif
As lietuviska pilka blondine esu mazdaug 8 tono, o dauguma dazytu blondiniu (kur ne visai snieguoliskai baltos dar biggrin.gif ) dazniausiai yra 9 tono. 10 tonas jau dazniausiai super stipraus peroksido reikalauja.

O jau tonu atspalviai tai gali but labai ivairus, tiek i pilkuma, tiek i geltonuma, tiek i ryzuma.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2011 03 10, 19:10)
Is akies galima pasitikrint biggrin.gif
As lietuviska pilka blondine esu mazdaug 8 tono, o dauguma dazytu blondiniu (kur ne visai snieguoliskai baltos dar biggrin.gif ) dazniausiai yra 9 tono. 10 tonas jau dazniausiai super stipraus peroksido reikalauja.

O jau tonu atspalviai tai gali but labai ivairus, tiek i pilkuma, tiek i geltonuma, tiek i ryzuma.


Viskas gavosi biggrin.gif Nors kai perskaičiau kad jūs pilka blondinė 8 tono, pagalvojau kad tikrai nepajims man tas peroksidas, bo aš tikrai daug tamsesniais plaukais, vidutinė šatenė tarkim, bet nudažė vistik puikiai, pagaliau tapau ryža wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos O Kur Vilniuje galima isigyti Wella profesional Color Touch dazus?
Atsakyti



Dažantis balzamas Venita Henna Color- paskutiniu metu niekur nerandu štai šito gero dalyko. kiba išėmė iš prekybos????????!!!
anksčiau būdavo visur - drogas, vaistinėse, etc.

gal kas nors žino, kur visgi galima jų įsigyti Vilniuje ???

štai šitas: http://www.vnmpi.lt/index.php?id=2367

ačiū
Atsakyti
QUOTE(Limpopo @ 2011 03 14, 22:21)
Dažantis balzamas Venita Henna Color- paskutiniu metu niekur nerandu štai šito gero dalyko. kiba išėmė iš prekybos????????!!!
anksčiau būdavo visur - drogas, vaistinėse, etc.

gal kas nors žino, kur visgi galima jų įsigyti Vilniuje ???

štai šitas: http://www.vnmpi.lt/index.php?id=2367

ačiū


o kokia jo sudetis? kiek ilgai jis nenusiplauna?
Pirmakart matau toki.
Gal kokiam kalvariju turguj turetu buti, ten parduoda rusiskus\lenkiskus gaminius.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 02 27, 14:54)
Papildyta:
atsiuskit jus gal man savo foto, tada as jums ir pasakysiu, kaip dazyti 4u.gif



Gal galėtumėte ir man padėti? Blaškausi kaip nusidažyti, nenoriu susigadinti plaukų ir bijot į žmones išeit biggrin.gif atsiųsčiau jums foto. Lauksiu atsakymo ar pagelbėsit 4u.gif
Atsakyti
Atėjau pagirti plaukų dažų:
user posted image
Dažiau šokoladine ruda spalva. Mano šiaip rudi, tamsoki, bet nusidažė labai gražia spalva. Nežinau, gal ir rausvumą neša, bet žodžiu labai graži ruda spalva gavosi.
Dažai paliko puikų įspūdį. Dažės ir mano mama. Tai pagrindiniai pliusai būtų tokie:
-skaniai kvepia, jokio nosį riečiančio kvapo;
-skalsios putos. Tiesa, man visiem plaukam dailiai nudažyt neužteko, reikėtų dar pusės buteliuko papildomai. Bet mano plaukai iki pusės liemens ir storoki, tai su vienu buteliuku pasidarbavau neblogai, kai kur mažiau, kitur daugiau, bet nusidažė dailiai didžioji dalis mano plaukų biggrin.gif ;
-lengvai nusivalo, jei išsitepi, nusiplauna irgi lengvai, nereikia gremžti odos;
-nuostabi, ryški spalva išeina;
-plaukai minkšti, labai blizga, man tiesiog slysta iš rankų. Puikus pridėtas balzamas. Bet išplovus plaukus, netepus balzamo jaučiasi, kad plaukai minkšti. O ištepus ir išdžiūvę man išvis nuostabūs;
-labai lengvai naudoti, paprastas ir greitas būdas nusidažyti plaukus pačiai be niekieno pagalbos;
-nebrangūs palyginus (be akcijos ~26Lt, su akcija ~20Lt). Ypač atsižvelgiant į tai, kad vienos pakuotės pakanka visiem vidutinio ilgio plaukam nuteplioti. Pvz. man reiktų dviejų kokių , gal daugiau pakuočių plaukų dažų, o čia su viena pakuote pasidarbavau neblogai. Trumpesniem plaukam, neitin storiem išvis puiku, nes gaunas ekonomiška. Kitų pirktum du, o čia su viena puikiai viską nudažai. wink.gif
-putos labai skalsios, labai dailiai dengiasi ant plaukų.
Tai va tokie mano pastebėjimai, rekomenduoju išbandyti. man patiko, manau pirksiu ateityje wink.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti