Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

QUOTE(Malena @ 2011 04 30, 13:39)
Papasakokit kas nors kaip siom putom reikia dazyt plaukus? Ten kokie du buteliukai, supilt i viena ir gaunasi dazai, ar tiesiog vienos putos?
Dar klausimas, ar po sruoga reikia imt kaip su dazais, ar tiesiog purkst ir ismakaluot pirstais po visa galva?
Ir kiek laiko laikyt?

Yra juk instrukcija mirksiukas.gif .
Viename buteliuke yra putos, kitam dažai. Dažus supili į indelį su putomis, užsuki purškeklį, ir apverti buteliuką - susimaišys skysčiai (jokiais būdais nepurtyti). Ir viskas, purški ant rankos ir teplioji, nebūtina po sruogą, paskui kai viskas putas sunaudoji, dar išmakaluoji visą galvą lotuliukas.gif .
O su laikymu, tai dažymas trunka 30 min, maždaug 10 min tepi, tai palaikai dar 20 min ir užtenka. Man užteko smile.gif.
Bet čia laikymas priklauso ir nuo to, ar dažai ataugusias šaknis, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 04 20, 22:11)
user posted image

Šiandien nusidažiau plaukus šiais dažais. Norėjau paryškinti natūralią spalvą.
Labai patiko  smile.gif , dažyti lengva, putų daug, lengvai nusivalo oda, plaukai švelnūs, spalva gavosi praktiškai tokia, kaip pavaizduota. Man patinka smile.gif. Žiūrėsiu, kas dėsis vėliau, kai pradės nusiplauti  biggrin.gif .
Bet svarbiausia, kad nusiplauna  biggrin.gif .


Vat turiu klausima toms kurios dazetes PERFECT MOUSSE. Ar dazant ruda spalva neislindo toks varinis/ryzas atspalvis? g.gif nes su LOREAL Casting man taip atsitiko verysad.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trendy_: 01 gegužės 2011 - 20:56
Biškelį raudonumo yra, būtent su tais 600.
Atsakyti
ech gaila:( as taip noriu atsikratyti to raudonumo ir vel susigrazinti pradine spalva... nezinau kokios alternatyvos cia ir besiimti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2011 05 01, 21:54)
Vat turiu klausima toms kurios dazetes PERFECT MOUSSE. Ar dazant ruda spalva neislindo toks varinis/ryzas atspalvis? g.gif nes su LOREAL Casting man taip atsitiko verysad.gif aciu 4u.gif

kokia butent ruda?
daziau atspalviu 500 tai spalva labai grazi gaunasi, ir siaip atspalvis toks saltas, grazi saltoko atspalvio ruda laikosi apie menesi, poto kaip ir dauguma dazu prasiplauna ir lieka ryzokas atspalvis
daziau ir atspalviu 465, va jis jau raudonesnis, bet tokios spalvos ir norejau-sokoladines, ir ryskesnes
tad pabandykite 500 atspalvi
Atsakyti
na va mazdaug isivaizduoju tokia ruda smile.gif
http://img219.images...okparty008.jpg/
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 05 01, 15:22)
Yra juk instrukcija  mirksiukas.gif .
Viename buteliuke yra putos, kitam dažai. Dažus supili į indelį su putomis, užsuki purškeklį, ir apverti buteliuką - susimaišys skysčiai (jokiais būdais nepurtyti). Ir viskas, purški ant rankos ir teplioji, nebūtina po sruogą, paskui kai viskas putas sunaudoji, dar išmakaluoji visą galvą lotuliukas.gif .
O su laikymu, tai dažymas trunka 30 min, maždaug 10 min tepi, tai palaikai dar 20 min ir užtenka. Man užteko smile.gif.
Bet čia laikymas priklauso ir nuo to, ar dažai ataugusias šaknis, ar ne.

Aciu. Instrukcija yra, bet kad ja persiskaityti reikia but jau nusipirkus, parduotuvej gi nelukstensi mirksiukas.gif
As tik saknis ir noriu dazyt smile.gif

QUOTE(Trendy_ @ 2011 05 01, 21:51)
na va mazdaug isivaizduoju tokia ruda smile.gif
http://img219.images...okparty008.jpg/

Grazi. Cia kaip suprantu su auksinem sruogelem zemiau.
Atsakyti
aha,ziauriai grazus atspalvis ir apskritai bigsmile.gif
neisivaizduoju kaip tokia spalva isgauti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trendy_: 02 gegužės 2011 - 11:05
QUOTE(Trendy_ @ 2011 05 01, 22:51)
na va mazdaug isivaizduoju tokia ruda smile.gif
http://img219.images...okparty008.jpg/

man atrodo cia maisyti keli atspalviai
panasia spalva nera sunku isgauti-aisku ne tokia tobula kaip toj foto nes ten speju geri holivudo stilistai padirbejo-bet bandant ivairiu firmu rudus -sokoladinius atspalvius tikrai galima atrasti labiausiai tinkancius
Atsakyti
QUOTE(Trendy_ @ 2011 05 02, 11:04)
aha,ziauriai grazus atspalvis ir apskritai  bigsmile.gif
neisivaizduoju kaip tokia spalva isgauti  unsure.gif


Siuo metu cia vos vienas is madingiausiu plauku dazymo budu. Pagoolinkint "ombre hair" ir rasit daug info kaip ir kas mirksiukas.gif
Atsakyti
laba, gal kas dazet su schwarzkopf perfect mousse 3. raso juodai ruda, kazin ar turi ryza atspalvi g.gif
Papildyta:
ir dar noriu isirsti atsiliepimu apie loreal casting 300 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau šiandien šiuos dažus, ketinu vakare bandyti, instrukcijoj nėra parašyta ar reikia perplauti šampūnu, nurodyta tik kad perplauti šiltu vandeniu kol nubėgs dažai ir bus švarus vanduo.
Kas naudojo, gal žino ar reik šampūno?

Spalvytė tokia 60 nr pure light brown, mano per du tonus tamsesni dabar
Atsakyti