Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

Norejau paklausti gal kas rekomenduotute plauku dazus kad butu kuo naturalesne pelenu spalva,tokia pilksva!ACIU
Atsakyti
Sveikos, gal žinote plaukų dažus kurie visiškai nusiplauna, po kokio mėnesiuko? smile.gif smile.gif
Gal esat bandžiusios MARTIS RESPECT plaukų dažus?
Atsakyti
gal kas gali užsakyt šviesius paul mitchell dažus? arba gal matėt kur parduoda?
Papildyta:
[quote=~Satin~,2011 11 17, 15:11]
Patariu visom, jei ne ta spalva,salerm firmos dazu nuemeja pasiimkit, puikiai is pirmo karto nuima daza, nepakenkdamas plaukui. BET, po jo patrciau dazyti tik po 2 sav nemaziau, kitaip bedazant plaukus iskart plauti po 1min. labai sujautreja dazam plaukai.

kur pirkt tą Salerm? kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2011 09 30, 07:50)
Labai mazai asiliepimu apie prof. dazus GREEN LIGHT, niekas jais nedazote? ax.gif



Dažausi jau metus maždaug, gal daugiau, Green light luxury, šiaip faini, nesmirda baisiai, plaukas nuo jų atsigauna, tik man truputį per trumpai atspalvis laikosi pilkas, lenda riža spalva po kokių 3sav., tai ieškau pakaitalo jiems.

Dažau 7.11 - 6.11, kokią firmą rekomenduotumėt, kad laikytųsi ilgai spalva? Nes visus plaukus turiu dažyt, neužtenka vien šaknis nudažyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2011 12 03, 19:11)
Dažausi jau metus maždaug, gal daugiau, Green light luxury, šiaip faini, nesmirda baisiai, plaukas nuo jų atsigauna, tik man truputį per trumpai atspalvis laikosi pilkas, lenda riža spalva po kokių 3sav., tai ieškau pakaitalo jiems.

Dažau 7.11 - 6.11, kokią firmą rekomenduotumėt, kad laikytųsi ilgai spalva? Nes visus plaukus turiu dažyt, neužtenka vien šaknis nudažyt  verysad.gif


Tai kad nelabai ka ir rasit, nes visi mazdaug per tiek laiko nusiplauna ir jeigu norit, kad saknys nebutu ryzos, tai ir dazoma kas 3-4 sav. bet tik saknis, o visam plaukui naudojamas pilkintojas. Netgi pati pilkiausia keune 1517 nusiplauna per tiek laiko.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 12 04, 07:32)
Tai kad nelabai ka ir rasit, nes visi mazdaug per tiek laiko nusiplauna ir jeigu norit, kad saknys nebutu ryzos, tai ir dazoma kas 3-4 sav. bet tik saknis, o visam plaukui naudojamas pilkintojas. Netgi pati pilkiausia keune 1517 nusiplauna per tiek laiko.



Šaknys mano net labai pilkos biggrin.gif Tai vat todėl ir atsiranda kontrastas tarp dažytų nusiplovusių ir natūralių smile.gif Na aišku, tai gal green light ir neblogi, nes plaukui tai tikrai patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erborista @ 2011 12 04, 10:51)
Šaknys mano net labai pilkos  biggrin.gif Tai vat todėl ir atsiranda kontrastas tarp dažytų nusiplovusių ir natūralių  smile.gif Na aišku, tai gal green light ir neblogi, nes plaukui tai tikrai patinka  ax.gif


Tai kad .11 yra dvigubas ash`as, gal pabandykite .1 tiktai g.gif Siaip tai visada buna tas skirtumas, kai plaukas "musa" y ryzuma, todel dazant saknis dazymo pabaigoje dar dazais suvilgomas ir visas plaukas porai min. atspalviui sulyginti, bet su tokia spalva atsargiai, galit likti tikrai pilka per visa plauka g.gif Ka naudojate plaukui priziureti? Ta prasme kokios firmos sampunas, kondicionierius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 12 04, 11:52)
Tai kad .11 yra dvigubas ash`as, gal pabandykite .1 tiktai g.gif  Siaip tai visada buna tas skirtumas, kai plaukas "musa" y ryzuma, todel dazant saknis dazymo pabaigoje dar dazais suvilgomas ir visas plaukas porai min. atspalviui sulyginti, bet su tokia spalva atsargiai, galit likti tikrai pilka per visa plauka g.gif  Ka naudojate plaukui priziureti? Ta prasme kokios firmos sampunas, kondicionierius? g.gif



Bandžiau 1, ne tokia spalva gaunasi smile.gif Tonavimą kartais darau, bet nepasiteisino, nes išvis labai greitai muša rižą spalvą verysad.gif Dabar dėsiu 6.11, bet man net ir toks atspalvis iki šviesios rižokos (na kokia 8.3 pagal paletę) atsiplauna labai greit smile.gif Šiuo metu naudoju TBS šampūną ir kondicionierių dažytiem plaukam natūralios linijos, bet nepatinka schmoll.gif O paprastai naudoju ekologiškas priemones dažytiems plaukams smile.gif
Atsakyti
Na zinot, jeigu jusu plaukas taip musa y ryzuma, tai vargu ar kas pades, nes butent del to persidaziau is sviesiu y tamsius - per daug raudono pigmento. Net visiskai isbalinus, isemus plauko pigmenta ( jis tampa tooooks baltas blink.gif ) ir uztonavus, vistiek issiplaudavo y ryzuma. Bet kokie cia ydomus dazai, nes 6.11 tai tamsi spalva jau turetu but, nelabai pazystama su siais dazais g.gif

http://public.fotki....iukasz/plaukai/

Va ymeciau yvairiu pavyzdziu, ir geriausiai matysit, kad turint per daug raudono pigmento net balinimas milteliais, tonavimas plius pilkintojas nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2011 12 04, 13:16)
Na zinot, jeigu jusu plaukas taip musa y ryzuma, tai vargu ar kas pades, nes butent del to persidaziau is sviesiu y tamsius - per daug raudono pigmento. Net visiskai isbalinus, isemus plauko pigmenta ( jis tampa tooooks baltas blink.gif ) ir uztonavus, vistiek issiplaudavo y ryzuma. Bet kokie cia ydomus dazai, nes 6.11 tai tamsi spalva jau turetu but, nelabai pazystama su siais dazais g.gif

http://public.fotki....iukasz/plaukai/

Va ymeciau yvairiu pavyzdziu, ir geriausiai matysit, kad turint per daug raudono pigmento net balinimas milteliais, tonavimas plius pilkintojas nepadeda schmoll.gif



Mano plaukas išvis labai įdomus biggrin.gif Šiaip esu lietuviška pilka, bet jei jie dažyti (nesvarbu kokia spalva ir kokiais dažais, tas pats), tai visada nusiplauna į rižumą biggrin.gif 6.11 iš pradžių bus tamsi gan, bet paskui nusiplaus iki man tinkamos smile.gif (na per porą sav nusiplaus, tada bus tokia graži pilkoka su švelniu atspalviu, o po pusantro mėnesio vėl bus riža biggrin.gif )
Atsakyti
Sveikutes.Noreciau jusu patarimo.as esu nusidazius tamsiai rudai plaukus, bet juos daziau geguzes menesi, dabar plaukai prarade spalva, zvilgesi.normaliais dazais dazyti nenoriu, kaip manote ar balzaminiai nuplaunami dazai galetu man juos pagyvinti, suteiks zvilgesi?
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2011 12 05, 12:18)
Sveikutes.Noreciau jusu patarimo.as esu nusidazius tamsiai rudai plaukus, bet juos daziau geguzes menesi, dabar plaukai prarade spalva, zvilgesi.normaliais dazais dazyti nenoriu, kaip manote ar balzaminiai nuplaunami dazai galetu man juos pagyvinti, suteiks zvilgesi?

As siulau Casting"a 4u.gif
Atsakyti