Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 4 tema

[quote=B.r.i.u.n.e.t.e,2012 03 15, 14:50]
Galima paklaust kam jus dazete kita diena vel plaukus? Juk negalima smile.gif
Kazkiek spalva nusiplaus, bet jau tokie kokia buvo po kirpyklos tikrai nebus smile.gif

kirpeja minejo kad reikia plaukus dazyt 2-3 kartus kad spalva uzsifiksuotu. Norejau kuo greiciau pasiekt norima atspalvi. Plaukai ryskiai juodi(labai labai tamsiai rudi). Spalvyte netinka. Nzn ka daryt blush2.gif Kolkas atstatinesiu plaukucius ir rupinsiuos ju kokybe o ne spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(negrazioji_deive_ @ 2012 03 15, 17:15)
kirpeja minejo kad reikia plaukus dazyt 2-3 kartus kad spalva uzsifiksuotu. Norejau kuo greiciau pasiekt norima atspalvi. Plaukai ryskiai juodi(labai labai tamsiai rudi). Spalvyte netinka. Nzn ka daryt blush2.gif Kolkas atstatinesiu plaukucius ir rupinsiuos ju kokybe o ne spalva 4u.gif



Jokiu būdu nedažykit dabar! Spalva atsiplaus tikrai kažkiek, tik neaišku kokia liks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erborista: 15 kovo 2012 - 18:35
QUOTE(Rutta77 @ 2012 03 15, 16:06)


Tik pasitikslinu,cia verkiu gatvej tas PC ,ania?

Stai cia pirkau
http://www.parkasoutlet.lt/martina
Galite paskambinti jiems paklaust ar turi siuo metu wink.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif

labai norėčiau jūsų patarimų.
plaukus dažydavau namie ir niekad neišgaudavau tai ko noriu, dažniausiai nusidažydavau per tamsiai, nes esu tikra baltaodė. Nusprendžiau eit pas kirpėja, nuėjus ji man nuėmė spalvą, paskui nusprendėm,kad reikia dažyti, aš jai paaiškinau ko noriu. Dažė Keune dažais, sumaišė dviejų rūšių dažus 7.38 (30) ir 7.00 (10g) 7 proc. stiprumas. Na rezultate kaip ir nieko visai spalvytė, tik va prie šaknų ji šviesesnė, o galai tamsesni, nes ir nuėmus spalva buvo tas pats, galai liko tamsesni.
Tai va dabar reikalas tame,kad aš noriu visiškai kitokios spalvos, dar šviesenės tarkim kaip Loreal preference 7.1 (dark blond). tai va klausimas, kaip man ją išgauti?kita kirpėja pataria dažyti tik šaknis, o galus sako nedažyt, nes jie tik gavę kito dažo,kad ir šviesesnio vis vieną tamsės. ka patartumėt jus?kaip dažyti? ar dėti daža ant dabartinės spalvos ar vis tik reikia išimti seną spalvą?
lauksiu nuomonių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dagli: 16 kovo 2012 - 12:42
Jei norite sviesesnes spalvos uz esama, tai be dazu isemimo nieko nebus.
Bet as palaukciau kelis menesius, nes si procedura pazeidzia plaukus. Ir nerizikuociau tai daryti namie.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 03 15, 19:52)
Stai cia pirkau
http://www.parkasoutlet.lt/martina
Galite paskambinti jiems paklaust ar turi siuo metu wink.gif

Labai aciu,siandien vaziuosiu pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,noriu pasiteirauti.salone galima pasirinkti dazu spalva,tarkim zydras sruogeles,salonai gali pasiulyti tokiu spalvu ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 kovo 2012 - 13:46
QUOTE(Uodegyte @ 2012 03 16, 13:46)
sveikos,noriu pasiteirauti.salone galima pasirinkti dazu spalva,tarkim zydras sruogeles,salonai gali pasiulyti tokiu spalvu ?



Manau, Jums reiktų konkrečiai klausti g.gif Druskininkuose, tai mačiau kirpėjos turi susistačiusios Igora spalvotų dažų, tai ten rožiniai, žydri man atrodo irgi buvo g.gif

Bet ta žydra nesilaikys ant plauko man atrodo g.gif Geriau jau įsegamas sruogeles nusipirkti, jei labai norisi tos spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu tokį klausimą. Nusipirkau šiandien Loreal tas Sublime Mousse dažomasias putas, šiaip kirpykloj esu dažius ne kartą, namie pirmąkart bandysiu. Ten parašyta kad reikia prieš dažymą atlikti odos alerginį testą, ar jūs tai darote?
Atsakyti
QUOTE(promenada @ 2012 03 17, 22:36)
Turiu tokį klausimą. Nusipirkau šiandien Loreal tas Sublime Mousse dažomasias putas, šiaip kirpykloj esu dažius ne kartą, namie pirmąkart bandysiu. Ten parašyta kad reikia prieš dažymą atlikti odos alerginį testą, ar jūs tai darote?

bet kurioje dazu instrukcijoje tai rasoma,
as asmeniskai niekad nedarau.
Atsakyti
aišku biggrin.gif aš taip ir galvojau biggrin.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif norejau pasiteirauti, gal zinote, ar yra kazkokia parduotuve Vilniuje, kur galima butu isigyti Wella color touch dazu ? blush2.gif

radau jau netycia internetinej parduotuvej blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justuliuks: 19 kovo 2012 - 21:10