Įkraunama...
Įkraunama...

Kunigai

Kalbate ti apie baznyciu grozi, o gal zinote geru kungu Vilniuje (pavardes). Domintu Mykalojau ir Jaruzales baznycios.
Atsakyti
Jeruzalės Bažnyčioje man patinka kunigas Kęstutis Latoža (tikiuosi gerai parašiau blush2.gif )
Atsakyti
na siaip is visu dvasiskiu man pats svenciausias ir atrode toks tikriausias TEVAS STANISLOVAS. taciau... tuoksiuos Kaune Prisikelimo baznycioj.klebonas Grigaravicius tikrai labai malinus ir siuolaikiskas sakyciau.o beto jis anksciau mano parapijoj klebonavo tai toks savas atrodo 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Bet labiausiai tai man patinka Arkikatedros kunigas Doveika thumbup.gif
Atsakyti
O Klaipedoje? rolleyes.gif
Atsakyti
Mes tuoksimės šią vasarą pas kuniga Ričardą Doveika, esame labai juo patenkinti, nes nuostabus žmogus, puikus kunigas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(issdykelle @ 2006 02 15, 20:14)
na siaip is visu dvasiskiu man pats svenciausias ir atrode toks tikriausias TEVAS STANISLOVAS. taciau... tuoksiuos Kaune Prisikelimo baznycioj.klebonas Grigaravicius tikrai labai malinus ir siuolaikiskas sakyciau.o beto jis anksciau mano parapijoj klebonavo tai toks savas atrodo 4u.gif  smile.gif

Girdėjau, kaip susako paslaugų sąrašą su įkainiais. Man jis ir aplamai žiaurus schmoll.gif
Atsakyti
mus tuoke gerosios vilties gatveje baznycioje kunigas Gintaras Petronis. nuostabus kunigas, labai snekus ir linksmas smile.gif prie musu akiu mums dare pazymejima ir gal 20 egzemplioriu lapuku juokaudamas sugadino, kol isgavo tobula antspauda.. biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas zino koks kunigelis yra Kernaves baznycioj?
Kokie atsiliepimai apie ji...? Ir isviso ar vyksta vestuves kernaves baznytelej, nezinot? g.gif
Atsakyti
manau, kad visa tai galima aptarti temoje apie bažnyčias...
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 08 16, 11:45)
manau, kad visa tai galima aptarti temoje apie bažnyčias...


Atsiprasau.... bet cia tema apie kunigus,o as ir klausiu apie Kernaves kunigeli... blush2.gif g.gif
Kartais nesuprantu...vieniems galima blevyzgoti bet kurioj temoj apie bet ka...o kitiems - ne... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 08 17, 08:31)
Atsiprasau.... bet cia tema apie kunigus,o as ir klausiu apie Kernaves kunigeli... blush2.gif  g.gif 
Kartais nesuprantu...vieniems galima blevyzgoti bet kurioj temoj apie bet ka...o kitiems - ne... verysad.gif


Blue_rose, nenusimink, ne tau aš taikiau tongue.gif tik šiaip sakau, kad labiau tiktų anoje temoje ir kunigus aptart, nes kunigas ir bažnyčia - du neatsiejami dalykai mirksiukas.gif tai kas tekėjo vienoj ar kitoj bažnyčioj, išreiškė nuomonę apie VISKĄ rolleyes.gif
Atsakyti