Įkraunama...
Įkraunama...

Kunigai

o gal kas tuoketes Raudondvario baznycioje, pas kuniga Augustina Paulauska (atsiprasau, gaejau netiksliai parasyti pavarde). aciu
Atsakyti
Pries kelias dienas buvom pas savo Baznycios klebona, kurioje tuoksimes. Nuneseme uzpildytas anketas ir t.t.

Tai zinokit isejau beveik apsiverkusi... Taip nemaloniai su mumis kalbejo, bande net sakyciau mus pazeminti... verysad.gif
Labai noriu tuoktis baznycioje ir pries Dieva, taip ir darysime, bet nuomone jis man sudare tai ne kokia...

Idomu, kaip jums sekesi? Pasidalinkit mintimis, kaip su tais zmonem elgtis...

Mano nuomone, tai su jais diskutuoti negalima, tik atsakai i tai ko klausia, jokio bandymo bendrauti kaip su zmogumi... Tikiuosi kunigas, kuris mus tuoks, bus fainesnis, nes ji jau teko vienose draugu vestuvese sutikti...
Atsakyti
QUOTE(opalė @ 2007 05 25, 15:21)
Idomu, kaip jums sekesi? Pasidalinkit mintimis, kaip su tais zmonem elgtis...

Mano parapijoje dirba du kunigeliai ir abu begalo faini wub.gif Vienas jau senas,kitas dar jaunas,bet abu labai malonus...Buvome 3 kartus jau baznycioje del vienu ar kitu iskilusiu klausimu ir visa laika su mumis bendravo sauniai,atsakinejo i klausimus,paaiskino,kas buvo neaisku wub.gif begalo abu su MB patenkiti esame.
MB parapijoje kunigas fool.gif Reikejo MB tik laisvo stovio pazymos,o gavo pasikartoti visa katekizma,paskui turejo kunigui atsakineti,jis klausinejo doh.gif Gavosi tikra nesamone.Gaila man buvo MB unsure.gif Mokesi kelias dienas ta knygele...
Tiesiog yra daug sauniu kunigeliu,tik nevisada eina pataikyti pas toki doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aggate: 25 gegužės 2007 - 15:51
Mums tai pasitaike geri kunigai kol kas (aciu Dievui, kaip sakant), nors ne tiek daug bendravom su jais, labai kazkaip greitai ir gerai susitvarkem viska. Tikiuosi per vestuves irgi bus geras.
O kad jie atkalbineja nuo vestuviu baznycioje, tai faktas. Mums irgi daug snekejo, klausinejo kodel mes baznycioje norime tuoktis.Bet ju toks darbas, nori kad jauni zmones tikrai suprastu ka daro, nes vestuves baznycioje labai rimtas zingsnis, viena karta ir visam gyvenimui. Labai daug zmoniu tuokiasi ir paskui skiriasi, tai yra jau didele problema, deja...

Bet tikrai pasitaiko piktu kunigu...tada jau bendravimas ne koks...
Atsakyti
QUOTE(opalė @ 2007 05 25, 14:21)
Pries kelias dienas buvom pas savo Baznycios klebona, kurioje tuoksimes. Nuneseme uzpildytas anketas ir t.t.

Tai zinokit isejau beveik apsiverkusi... Taip nemaloniai su mumis kalbejo, bande net sakyciau mus pazeminti... verysad.gif
Labai noriu tuoktis baznycioje ir pries Dieva, taip ir darysime, bet nuomone jis man sudare tai ne kokia...

Idomu, kaip jums sekesi? Pasidalinkit mintimis, kaip su tais zmonem elgtis...

Mano nuomone, tai su jais diskutuoti negalima, tik atsakai i tai ko klausia, jokio bandymo bendrauti kaip su zmogumi... Tikiuosi kunigas, kuris mus tuoks, bus fainesnis, nes ji jau teko vienose draugu vestuvese sutikti...


O kurioj baznycioj tuokiates?
Atsakyti
na mes ir buvom sutike ne kokiu kunigu verysad.gif
labai daug galvojau ar pasirinkti prabangia baznycia ir kuniga nei sioki nei toki ar pasirinkti paprasta kaimo baznytele su nuostabiu kunigu...tai va pasilikau prie antro varianto nes Dievas juk tas pats ax.gif smile.gif
Atsakyti
Mes tuoksimes Zeimiu baznycioje.Kunigas jaunas ir labai malonus smile.gif Paaiskina viska:kokiu dokumentu reikia, kokias paskaitas atlankyti reikes, del paciu vestuviu ceremonijos.Labai liux zmogeliukas!!! thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
dar noreciau jusu paklausti, kas tiksliai zino, kiek istikruju reikia tu paskatu atlankyti, nes mums kunigas pasake jog 10.kai skambinau i seimos centra- sake kad uztenka 4.vilniuje reikia 6 atlankyti. Kaip jums????
Atsakyti
labukas,

na mano kunigas,tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jaunas ir labai liberalus,nes mano draugas nekrikstytas ir reikia pazymos,kad galiu tuoktis su nekrikstu,tai viska isaiskino ir susikambinam su juo jeigu ko riekia, kada galim atvaziuoti ir pan...
kai praejom pamokeles, tai paklausinejo kas idomaus ten, kas patiko...
Atsakyti
Ai, dar noriu patarti - kazkaip keista man su tom parapijom, kuriom priklausai g.gif Jei tuokiesi ne savo parapijoje, tai reikia leidimo is savosios... O tavoji, tai ta kurioje gyveni, o ne kurioje registruotas ar krikstytas... Tai vos ne geriau pasakyti, kad nuomoji buta treciame name uz baznycios ir nereikes tu visu bereikalingu ceremoniju... Gaila, kad sito nezinojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciukyta @ 2007 05 27, 23:06)
labukas,

na mano kunigas,tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif jaunas ir labai liberalus,nes mano draugas nekrikstytas ir reikia pazymos,kad galiu tuoktis su nekrikstu,tai viska isaiskino ir susikambinam su juo jeigu ko riekia, kada galim atvaziuoti ir pan...
kai praejom pamokeles, tai paklausinejo kas idomaus ten, kas patiko...


Tai vat to as ypatingai pasigedau!!! Nieko neklause nei apie paskaitas, nei apie ka kita... Nors paskaitos mums labai patiko... Taip norejau pakalbeti apie tai, - kad smagu, jog yra tokia iniciatyva, kiek naudos ir to gavome... schmoll.gif
Beje, as taip pat tik viena sudarau baznytine santuoka, nes draugas - protestantas. Tai gal tai jam ir nepatiko... Juk nuo viduramziu sios tikejimo sroves nesutaria g.gif Arba siaip ne ta koja is lovos islipo... blink.gif

Atsakyti
papasakosiu savo patirti baznytine..nuejom i viena mums labia patikusia baznytele vilniuje prie prezidenturos, tia paaiskejo kad ten netuokia...tada nuejom i kita - su kunigu nesusisnekejom...galu gale suradom baznycia kur mus sutuoks :
aisku irgi buvo toks pokalbis, kodel tuokiates baznycioj, kiek kartu per menesi nueinat i sekmadienio misias ir t.t. ir tos pamokeles... g.gif agitacija pries tuokimasi baznycioj...nors viena man patiko - su psichologe, apie seimos santykius.

o del pamokeliu skaiciaus , tai kiek zinau Vilniuj labai ivairiai. pvz. mums 4 reik atlankyt, o Matulaicio baznycioj kiek zinau per du kartus viska atskaito...
Atsakyti
QUOTE(opalė @ 2007 05 25, 14:21)
Tai zinokit isejau beveik apsiverkusi... Taip nemaloniai su mumis kalbejo, bande net sakyciau mus pazeminti... verysad.gif
Labai noriu tuoktis baznycioje ir pries Dieva, taip ir darysime, bet nuomone jis man sudare tai ne kokia...


tai jeigu tu taip blogai pasijutai isejusi po pokalbio su kunigu, tai gal tada apskritai neiti pas ji ir i ta Baznycia tuoktis g.gif

Beto, kunigai ne tik kunigai, bet ir zmones, ir jei pokalbio metu pasijuntant taip, lyg jus butumet izeidinejami, tai taip ir sakykit. Kunigai nera visagaliai, jie taip pat zmones, tik labai daznai, ten kur butent reik ju silto zmoniskumo, pamirsta esantys zmones su dvasininko pasaukimu. Taip kad, visiems linkiu drasos nebijoti 4u.gif
Atsakyti