Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(SummerXXX @ 2011 08 24, 13:17)
Labai prasau jusu pagalbos, gal jus zinote kirpeja Kaune, kuriai gerai sekasi ivairus pynimai? eisiu i vestuves, ir noriu kazko su pynimu, ir butu saunu, jei kirpeja jau zinotu, ka ir kaip reik daryt ( jei foto atnesciau), o ne tik megintu kazka panasaus. Busiu labai dekinga uz info


Paziurek cia nuotraukas http://www.facebook....52133?sk=photos

Pati nebandziau, bet atrodo kirpejai Ritai neblogai sekasi ivairus pynimai, grazios nuotraukos smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Praeitą savaitę lankiausi pas kelių iš jūsų rekomenduotą stilistą Kęstutį Šaikų.
Kirpimas buvo kare.

Man patiko tai, kad: iškart pasakė kas tinka ir pritarė mano norui kirpti a la kare, greitai ir kruopščiai atliko savo darbą.

Tačiau buvo dalykų, kurie ir nepatiko: nenaudojo jokių priemonių po plaukų plovimo( aliejukas ar koks kremukas, apsaugantis nuo karščio džiovinant bei tiesinant), taip pat jų nebuvo ir po šukuosenos suformavimo. Darbo įrankiai nepasirodė skirti profesionaliam naudojimui.

Žinoma, aš nevarysiu Dievo į medį. Iš vienos pusės gal ir gerai, kad jis neapsikrovęs buteliukais ir kitais reikmenim, kaip esu pratusi matyti pas savo kirpėją, nes būčiau sumokėjus gerokai virš šimtuko, nors ir nebūtų gaila, nes už profesionaliai atliktą darbą pinigų niekada nebūna gaila. Bet iš kitos pusės - vis tiek..
Atsakyti
Labas visoms smile.gif

Merginos reikia patarimo... Esu ilgaplauke blondine ir noriu spalva pakeisti kardinaliai, t.y. noriu tamsios spalvos bigsmile.gif , todel, prasau rekomenduokit tikrai gera kirpeja, kuri(s) netik parinktu tinkanti man atspalvi, bet ir nebutu megeja(s) labai trumpinti plaukus...
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2011 08 25, 16:51)
Na va, aš jau iš Gabijos. Labai labai patiko  bigsmile.gif Kadangi tiksliai nežinojau, ko noriu, tai ir patarė ir super gražiai padarė  cool.gif Manau, dabar lankysiuos pas ją  bigsmile.gif

prasom truputi placiau smile.gif
Ar kardinaliai kazka pasiule keisti? Kaip pakeite ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(Kakavinė @ 2011 08 27, 19:16)
Darbo įrankiai nepasirodė skirti profesionaliam naudojimui.



Ar tikrai jūs tuo tikra? Nes žirklės ir fenas tikrai profesonaliam naudojimui skirti, šepečiai taip pat...

Kas liečia visokias modeliavimo priemones ir t.t. man asmeniškai gerai, kai formuoja šukuoseną be modeliavimo priemonių, vien dėlto, kad išsiplovus galvą aš nesiteplioju jomis ir šukuosenos neformuoju. Kaip Kęstutis pasakė, kad riesis plaukai į tą pusę, išsiplovus, jie būtent taip ir riečiasi net ir be formavimo. Bet kiekvienam savo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2011 08 29, 13:12)
Ar tikrai jūs tuo tikra? Nes žirklės ir fenas tikrai profesonaliam naudojimui skirti, šepečiai taip pat...

Kas liečia visokias modeliavimo priemones ir t.t. man asmeniškai gerai, kai formuoja šukuoseną be modeliavimo priemonių, vien dėlto, kad išsiplovus galvą aš nesiteplioju jomis ir šukuosenos neformuoju. Kaip Kęstutis pasakė, kad riesis plaukai į tą pusę, išsiplovus, jie būtent taip ir riečiasi net ir be formavimo. Bet kiekvienam savo smile.gif


As taip tik manau smile.gif gal ir velgi, tai yra pripratimas, matyti tik gigantiskus daugiafunkcinius aparatus ir panasiai smile.gif vienaip ar kitaip, as juo tikrai likau patenkinta, tik kai mano plaukui po bet kokio plovimo/ kirpimo ir panasiai reikia priemoniu, tai uztai man sitai ir nepatiko, bet siaip, as prie jo pavardes dedu riebu pliusa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokūba @ 2011 08 29, 10:11)
prasom truputi placiau smile.gif
Ar kardinaliai kazka pasiule keisti? Kaip pakeite ir pan.?


Kad nežinau, ką daugiau papasakot biggrin.gif

Visiškai kardinaliai keistis nenorėjau, todėl kirpėja pasiūlė kelias sruogeles pašviesint, kad sutekti plaukams gyvumo šiek tiek. Pirmą kartą gyvenime dažiau plaukus, todėl rezultatu tikrai likau patenkinta. Gabija ilgai dėliojo visaip plaukus, kad atspalvį išrinktų, galiausiai dar į akis pažiūrėjo ir nusprendė, kokia spalva labiausiai tiks. Taip ir buvo - plaukus paryškina, bet per daug į akis nekrenta bigsmile.gif Ir dažė visas sruogeles skirtanguose lygiuose, kad nesimatytų labai, kai pradės atauginėti.

Po to paklausiau patarimo dėl grikos. Dabar nešioju ant šono, bet paklausiau, gal tiktų man tiesi. Sakė, kad vis tiek mano plaukai kris ant šono, nebent tiesinsiuosi kasdien super tiesiai...

Dar galiukur pakirbo ne tiesiai, kaip aš visada kerpuosi, o pakarbė truputį. Dabar dar gražiau krenta plaukai.

Ir šiaip visokių patarimų davė. Pavyzdžiui, kad plauti galvą reikia ne su pirkštų pagalvėlėm, o ta dalim nuo nago iki vidurinio sanario, išorine puse. Ir kad tiesinant ar džiovinat plaukus tą pačią dieną, kai išsiplauni galvą, plaukams labai nekenki, nes jie viduje turi drėgmės ir ji išgaruoja tiesinant, todėl pats plaukas nesausėja. O jei ant rytojaus sugalvoji kokią sruogą pataisyt su tiesintuvo, jau degini sausą plauką ir jis pasižeidžia.

Tai va. Lyg ir tiek įspūdžių bigsmile.gif Trečiadienį užsirašė pas ją mano mama, tai vėl ateisiu papasakot, kaip jai patiko smile.gif
Atsakyti
o kaip kainos? as irgi ieskau kirpejos nes maniske nestuke.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rani @ 2011 08 18, 22:56)
Zinau, ale man reikalinga diena jinai nedirba  verysad.gif
Jaciu eisu pas Egle

Na Egle man jau atrodo daug geriau nei Banga. Vienintelis dalykas, kad ji tokia, kaip cia pasakyt, klasikine, bet man tinka smile.gif

QUOTE(GITALE @ 2011 08 20, 06:06)
ir as pas jurate eisiu, vien tik bendravimu telefonu susidariau gera nuomone, tikiuosi nebus kaip kitur su penkiom klientem iskart dirba ir susikalbet neina nes visos visko klausineja

Va kas man labai patinka pas Jurate, tai butent tai. Kai eidavau i Madam pas meistre, tai kol mane sutvarkydavo, tai pas ja dar kelios klientes spedavo apsilankyt ir puse darbo turedavo atlikt padejejos.. doh.gif

QUOTE(Leveret @ 2011 08 25, 16:51)
Na va, aš jau iš Gabijos. Labai labai patiko  bigsmile.gif Kadangi tiksliai nežinojau, ko noriu, tai ir patarė ir super gražiai padarė  cool.gif Manau, dabar lankysiuos pas ją  bigsmile.gif

thumbup.gif thumbup.gif Smagu girdet, ji tikrai faina!

QUOTE(pupute @ 2011 08 29, 14:38)
o kaip kainos? as irgi ieskau kirpejos nes maniske  nestuke.gif  nestuke.gif  wub.gif

Jei jus apie Gabija, tai kirpimas 70lt. Dazytis nesidaziau . .
Atsakyti
QUOTE(geltonkase_ @ 2011 08 27, 16:22)
Paziurek cia nuotraukas http://www.facebook....52133?sk=photos

Pati nebandziau, bet atrodo kirpejai Ritai neblogai sekasi ivairus pynimai, grazios nuotraukos  smile.gif



aciu, tikrai neblogi darbai, reiks issiaiskint dar kaip su kainom
Atsakyti
QUOTE(Leveret @ 2011 08 29, 14:15)
Kad nežinau, ką daugiau papasakot  biggrin.gif

na va smagu girdet, kad viskas tiko ir patiko smile.gif
pati planuoju artimu metu ja isbandyti.
Man svarbiausia, kaip kazkuri cia pasake, kad ji turi menininko aki, ir pasako tiesa, kas tau tinka, o kas ne biggrin.gif

Beje, kiek uz viska sumokejote?
Atsakyti
QUOTE(Jokūba @ 2011 08 29, 19:42)
na va smagu girdet, kad viskas tiko ir patiko smile.gif
pati planuoju artimu metu ja isbandyti.
Man svarbiausia, kaip kazkuri cia pasake, kad ji turi menininko aki, ir pasako tiesa, kas tau tinka, o kas ne biggrin.gif

Beje, kiek uz viska sumokejote?


150Lt ax.gif

Aha, ji pati sakė, kad kai kuriems žmonėms nepatinka, nes ji nevynioja žodžių į vatą, sako viską kaip yra bigsmile.gif
Atsakyti