Įkraunama...
Įkraunama...

Muitinės tarpininko pažymėjimas

QUOTE(The_perfect_woman @ 2014 04 11, 08:05)
ir dabar niekas nemokina programoj dirbti per kursus unsure.gif  bet kai pirmą kart atsisėdau prie programos, tai gan greit gaudytis pradėjau, manau be kursų man ta programa būtų žalias miškas rolleyes.gif

nežinau,kaip jus, bet mus vieną kartą pasodino kelioms val tik, ir visai ne prie tokios, kaip tenka dirbti dabar. Todėl kai nuėjau realiai, buvo neaiškus kiekvienas langelis, pildžiau atsivertus bd pildymo instrukciją ir šimtą kartų skambinau draugei tarpininkei smile.gif ir dar pirmom dienom kliuvo deklaracija iš 40 prekių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 04 11, 08:49)
nežinau,kaip jus, bet mus vieną kartą pasodino kelioms val tik, ir visai ne prie tokios, kaip tenka dirbti dabar. Todėl kai nuėjau realiai, buvo neaiškus kiekvienas langelis, pildžiau atsivertus bd pildymo instrukciją ir šimtą kartų skambinau draugei tarpininkei smile.gif  ir dar pirmom dienom kliuvo deklaracija iš 40 prekių doh.gif

nes per kursus mokino tik su MDAS'u dirbti smile.gif su pačia Avilda ar kita programa panašia nemokino iš vis smile.gif maždaug jei ranka išmoksit tai su programa nebus ką veikt biggrin.gif aišku išmoksti, nes žinai ką kuris langelis reiškia, tačiau toli gražu programoj reikia išmokt susirast vien dokumentą biggrin.gif ranka gali sutalpint belenkiek raidžių ir skaičių į langelius o programoj jau nebe smile.gif
Atsakyti
na, vienintelis geras dalykas tai, kad mokina mokesčius importams paskaičiuoti, nors šiaip viską daro programa, bet yra nemažai rankinio skaičiavimo variantų, kuomet tai visai praverčia smile.gif o šiaip tai neišlaikyčiau egzamino dabar, nes nieko praktiškai nenaudoju iš to, ką mokė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(džu @ 2014 04 11, 21:56)
na, vienintelis geras dalykas tai, kad mokina mokesčius importams paskaičiuoti, nors šiaip viską daro programa, bet yra nemažai rankinio skaičiavimo variantų, kuomet tai visai praverčia smile.gif o šiaip tai neišlaikyčiau egzamino dabar, nes nieko praktiškai nenaudoju iš to, ką mokė smile.gif

man patiko, kad bendram išprusimui tikrai daug davė kursai ax.gif ir tikrai eičiau jei reiktų vėl iš naujo spręst ar noriu ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(The_perfect_woman @ 2014 04 12, 09:15)
man patiko, kad bendram išprusimui tikrai daug davė kursai  ax.gif  ir tikrai eičiau jei reiktų vėl iš naujo spręst ar noriu ar ne smile.gif

pritariu, patys kursai tikrai įdomūs, daug įdomios teorijos, įdomiai dėstantys dėstytojai, dėmesys visada išlieka prikaustytas paskaitų metu. smile.gif
Atsakyti
Sveikos forumietės tarpininkės, labai labai labai reikia pagalbos. Kadangi esu galima sakyti žalia savo situacijoj tai labai reikalinga pagalba..

KAIP PADARYTI IMPORTĄ Į NORVEGIJĄ? Ar tai iš viso įmanoma dirbant su Avildos programa? g.gif

Kursuose nieko apie importą iš bendrijos į kitą šalį nesakė... Nei mokesčių Norvegiškų juk nežinau. Tai ir nesuprantu ar tai bent įmanoma? Ne. Aš nesimaišau, kaip padaryti eksportą aš moku ir su tuo viskas tvarkoje. Bet kaip po to tą savo eksportuojamą prekę uždeklaruoti kaip importuojamą Norvegijoje - niekaip nedaeina... schmoll.gif

Padėkit kas galit, kas patirties turit - apšvieskit... verysad.gif
Atsakyti
o jus tikra, kad galit/turit daryti IMPORTA i Norvegija? Importa pati Norvegija SAU turi pasidaryt, ne koks tarpininkas is Lietuvos. Bent as negirdejus, kad imanoma butu kitaip.
Atsakyti
QUOTE(lina.malaiskaite@gmail.com @ 2014 05 22, 16:55)
Sveikos forumietės tarpininkės, labai labai labai reikia pagalbos. Kadangi esu galima sakyti žalia savo situacijoj tai labai reikalinga pagalba..

KAIP PADARYTI IMPORTĄ Į NORVEGIJĄ? Ar tai iš viso įmanoma dirbant su Avildos programa?  g.gif

Kursuose nieko apie importą iš bendrijos į kitą šalį nesakė... Nei mokesčių Norvegiškų juk nežinau. Tai ir nesuprantu ar tai bent įmanoma? Ne. Aš nesimaišau, kaip padaryti eksportą aš moku ir su tuo viskas tvarkoje. Bet kaip po to tą savo eksportuojamą prekę uždeklaruoti kaip importuojamą Norvegijoje - niekaip nedaeina... schmoll.gif

Padėkit kas galit, kas patirties turit - apšvieskit... verysad.gif

o jie negali keliaut ta laisva zona su tranzitu ar kaip juo ten iš vieno sandėlio į kitą ir ten jau tvarkosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inuticka @ 2014 02 21, 14:28)
Aciu smile.gif
Siaip supratau, kad labiau gasdina per tas paskaitas, kad neislaikysit it t.t, beveik visi klausimai buvo is to kur pabreze per paskaitas, ir jai dar kam reikes, turiu atskirai klausimu(siunte zmogus is paskaitu) is kuriu mokiausi diena pries, ir 90% buvo teste  smile.gif



Laba,

Ar gali atsiuti klausimus muitnes tarpininku?
Planuoju lankyti kursus.
Atsakyti
kažkas čia su tuo importu ryškiai sumaišyta buvo smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif
Perskaičiau beveik visą forumą, tačiau niekur nemačiau matsakymo į man labai rūpimą klausimą smile.gif
Irgi esu iš tų ''žalių'', dar tik susidomėjusių tarpininko atstovo darbu. Dirbu eksporto kompanijoje, bet man tenka tik pateikti dokumentus tarpininkams, kurie jau toliau juos sutvarko, bet klausimas ne apie tai smile.gif
Faktas - nemoku rusų kalbos - turiu pagrindus, laužytai skaitau, mokykloje diktantus rašiau puikiai, bet suprantu labai mažai na ir beveik nesusikalbėčiau, tačiau anglų kalba bendrauju, klausau, rašau ir suprantu labai gerai - puikiai (nes jau treti metai Airijoje dirbu), tai klausimas toks - ar įmanoma gauti muitinės tarpininko atstovo darbą tik su rusų kalbos primityviais pagrindais, bet labai gera anglų kalba? Ar darant importo dokumentaciją reikalinga rusų kalba? Prašau parašykite iš savo patirties ir patarkite, ar verta rizikuoti. Noro turiu daug smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo igalminaite: 29 liepos 2014 - 22:53
rusų kalbos reikia, daug kur prašo rašyti mokėti rusiškai. Dokumentų nemažai rusų kalba. Bent jau suprasti ir šnekėti tikrai reikia mokėti, bet tai išmokstama, jeigu yra noro. Priedo ir vairuotojai pagrinde rusakalbiai važiuojantys, tikrai nei vienas anglų nesupranta, kažkaip susikalbėti irgi reikia.
Atsakyti