Įkraunama...
Įkraunama...

Muitinės tarpininko pažymėjimas

QUOTE(cappella @ 2009 04 21, 13:19)
As lankiau kursus 2007 metu pabaigoje, tai jeigu dabar nieks nepasikeite, tai muitines tarpininko atstovo pazymejimas galioja neribota laika ir nebutinai reikia per 6 men susirasti darba. Ir nera dabar jokiu kategoriju, kaip ankciau, kaina jei nepasikeite, tai uz kursus 1300lt, o egzaminas 300lt, egzaminas sunkus, pati islaikiau is antro karto, gal dar del to, kad nebuvau dirbusi tokio pabudzio darbo, todel buvau zalia. Dabar dirbu deklarantes darba ir to pazymejimo man nereikia, nes deklracijas pildau imones vardu. Pats darbas patinka tik, kad jo butu daugiau:)

Kursai kainuoja 1030 lt. Egzaminas 300 lt. kursų baigmo pažymėjimas galioja 6 mėn. per kuriuos reikia išlaikyti egzaminą. Kai išlaikai egzaminą gautas muitinės tarpininko pažymėjimas galioja neribotą laiką.
Atsakyti
kad jie be patirties vistiek nepriima verysad.gif
Atsakyti
na ir kaip gi sekasi su mokslais ir darbais? smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif kiek matau numirus tema ax.gif sakykit, ar yra tokių mergaičių kurios mokytis planuoja eiti ar dirba šioje srityje? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 08 07, 14:47-->
QUOTE(Linutee smile.gif @ 2012 08 07, 14:47)
Laba diena 4u.gif kiek matau numirus tema ax.gif sakykit, ar yra tokių mergaičių kurios mokytis planuoja eiti ar dirba šioje srityje? 4u.gif  ax.gif


as susimasciau apie situos kursus, nes uztikau skelbimu kur reikia dabruotuju.. bet galvoju ar verta..
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2012 08 08, 19:24)
as susimasciau apie situos kursus, nes uztikau skelbimu kur reikia dabruotuju.. bet galvoju ar verta..


jo, mane irgi kankina tokios pačios abejonės, nes kursai nemažai kainuoja, bet nusprendžiau rizikuoti, o gal ateityje pravers, ką ten gali žinot ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 08 09, 07:46-->
QUOTE(Linutee smile.gif @ 2012 08 09, 07:46)
jo, mane irgi kankina tokios pačios abejonės, nes kursai nemažai kainuoja, bet nusprendžiau rizikuoti, o gal ateityje pravers, ką ten gali žinot ax.gif


as dar nusprendziau palaukti smile.gif
papasakok kaip seksis 4u.gif
Atsakyti
Linutee, i kuriuos eisi kursus? ziuriu greiciausiai organizuoja asociacija, tik pas juos brangiau.

va gaila neaisku kada bus kursai Muitines mokymo centre.
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2012 08 25, 14:12)
Linutee, i kuriuos eisi kursus? ziuriu greiciausiai organizuoja asociacija, tik pas juos brangiau.

va gaila neaisku kada bus kursai Muitines mokymo centre.


Gal kas planuojat eiti mokytis tu kursu? Kazin kada jie prasides, dviese butu idomiau.
Atsakyti
QUOTE(Saule26 @ 2012 09 15, 09:55)
Gal kas planuojat eiti mokytis tu kursu? Kazin kada jie prasides, dviese butu idomiau.


Planuoju smile.gif bet mačiau, kad dabar renkama grupė nuo gruodžio 3 d., o as planuoju vasarį - kovą
Atsakyti
Neapsimoka mokytis dabar muitines tarpininku,nes mano pussesere su vyru dirba si darba,ir sake praras darbus ,nes atleidziami tarpininkai,viskas bus kompiuterizuota. doh.gif
Atsakyti
planuoju ir as eiti mokytis:)
Atsakyti