Įkraunama...
Įkraunama...

"Forum"

Gana svajoti 4u.gif Pradėk sportuoti jau dabar. Antraip nuolaidos teks ilgai ir nuobodžiai laukti console.gif
Atsakyti
QUOTE(PA-ry-žius @ 2011 01 27, 11:10)
O kaip Forume su pilates reikalai? Gal kas bandet? Kokie ispudziai???


As pradejau nuo vakar lankytis Forume ir Pilates buvau siandiena, tai liux man labai patiko, raumenukai skauda ir tikiuosi ryt busiu geros nuotaikos vel nueiti smile.gif

Zinoma as neturiu su kuom lyginti, nes pirma kart buvau smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agne T.: 10 vasario 2011 - 13:18
QUOTE(Agne T. @ 2011 02 10, 14:18)
As pradejau nuo vakar lankytis Forume ir Pilates buvau siandiena, tai liux man labai patiko, raumenukai skauda ir tikiuosi ryt busiu geros nuotaikos vel nueiti  smile.gif

Zinoma as neturiu su kuom lyginti, nes pirma kart buvau smile.gif ax.gif

sveika
gal žinai kaip ten reikalai su treneriai salytei ar prieina ,pažiuri,kai įeini į klubą ar duoda rakšluoti,šlepetes,kas ten renkasi?kiek ten laiko galima but ar ribotas laikas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iden: 10 vasario 2011 - 13:43
QUOTE(PA-ry-žius @ 2011 01 27, 11:10)
O kaip Forume su pilates reikalai? Gal kas bandet? Kokie ispudziai???

Nano nuomone kad cia vienas is geriausiu pilates Vilniuje
Įpač man patinka pilates BOSU ir pilates BALL thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iden @ 2011 02 10, 14:41)
sveika
gal žinai kaip ten reikalai su treneriai salytei ar prieina ,pažiuri,kai įeini į klubą ar duoda rakšluoti,šlepetes,kas ten renkasi?kiek ten laiko galima but ar ribotas laikas?


Duoda du rankšluosčius: didelį ir mažą. Chalatą ir atskirą persirengimo patalpą gausi VIP abonementą įsigyjusi.
Lankosi: nuo A. Mamontovo iki K. Rimdžiaus. Dar Pinkevičius be Valentaitės, Jaunius ir olialia mergaitės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2011 02 13, 01:59)
Duoda du rankšluosčius: didelį ir mažą. Chalatą ir atskirą persirengimo patalpą gausi VIP abonementą įsigyjusi.
Lankosi: nuo A. Mamontovo iki K. Rimdžiaus. Dar Pinkevičius be Valentaitės, Jaunius ir olialia mergaitės biggrin.gif

na publika įduomi renkasi,o kaip tereneriai ar paaiškina kaip su treniruokliais dirbti,nes nelabai esu sportavusi ar treneriai prieina
Atsakyti
Patys neprieina. Reikia prašyti, klausti:)
Atsakyti
Verutea, o Jus diena ar vakarais ten lankotes?

Atsakyti
Labukas, gal kas zinos toki dalyka, atidave man abonementa "seimos naryste", ant jo nurodyta atidavusiojo vardas pavarde. jeigu dabar as su tuo abonentu nueisiu ar neisvarys manes? smile.gif ar perkant abonenta ten nurodo vardus ir pavardes kas lankysis ar gali belekas ateit?
buciau labai dekinga uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikul @ 2011 02 16, 19:57)
Labukas, gal kas zinos toki dalyka, atidave man abonementa "seimos naryste", ant jo nurodyta atidavusiojo vardas pavarde. jeigu dabar as su tuo abonentu nueisiu ar neisvarys manes? smile.gif ar perkant abonenta ten nurodo vardus ir pavardes kas lankysis ar gali belekas ateit?
buciau labai dekinga uz atsakyma smile.gif

Abonemento savininkas visada yra nufotografuojamas, vargu pavyks prasmukti 4u.gif
Atsakyti
O ar negalima to abonemento perrašyti kitam, su savininko sutikimu? Pabandykit.
Atsakyti
Aš lankausi forumo sporto klube, man čia viskas liuks, treneriai teisybė, patys neprieina, bet jei prieini pati ir paklausi ar kažko paprašai tai padės su kaupu smile.gif
Atsakyti