Įkraunama...
Įkraunama...

MRU moksliukių klubas

user posted image
Tęsiame pokalbius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Izidė_: 10 lapkričio 2010 - 18:51
Sveikos moksliukes! Gal kas galetu pagelbeti su verslo teise? blush2.gif Reikia parasyti kursini apie draudima, kaip v.t. subjekta, gal turite kokios medziagos ax.gif
Atsakyti
Sveikinu visas ishlaikiusias soc. sauga thumbup.gif manes laukia sis dziaugsmas, kaip skolele doh.gif
Atsakyti
Valio!!!!Na,pagaliau ramu - islaikiau soc.sauga - 7 gavau biggrin.gif O i visus 4 klausimus atsakiau viename lape smile.gif
Kaip mergaitems kitoms sekesi???
Atsakyti
QUOTE(Soneee @ 2010 11 10, 20:19)
Valio!!!!Na,pagaliau ramu - islaikiau soc.sauga - 7 gavau biggrin.gif O i visus 4 klausimus atsakiau viename lape smile.gif 
Kaip mergaitems kitoms sekesi???


O aš gavau 6, nusiminiau, nes į visus klausimus atsakiau ir ne vienam lape verysad.gif
Atsakyti
aš tai patenkinta soc. sauga.... 8 gavau ax.gif
Atsakyti
dėl to, kad turejome tiek laukti manau visiem turejo iskaityt biggrin.gif 8 gavau ir viska is istatymu tik rasiau, geras dalykas man patiko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.
Na ryt bus laikanciu administracine?
Sveikinu visas islaikiusias soc.sauga, o toms kas neislaike nenusimint 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arija2003 @ 2010 11 10, 20:02)
Sveikos merginos.
Na ryt bus laikanciu administracine?

jo, mes keturi važiuojam cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saliutas @ 2010 11 10, 21:13)
Sveikinu visas ishlaikiusias soc. sauga  thumbup.gif  manes laukia sis dziaugsmas, kaip skolele  doh.gif

Neislaikei? unsure.gif

QUOTE(mamute @ 2010 11 10, 21:42)
O aš gavau 6, nusiminiau, nes į visus klausimus atsakiau ir ne vienam lape  verysad.gif

As atsakiau ne i visus klausimus ir taip, nu neypatingai, tai gautas sesetas mane nudziugino... idomu kaip jis ten viska vertino g.gif
Atsakyti
QUOTE(Besishypsanti @ 2010 11 10, 21:38)
Neislaikei?  unsure.gif
As atsakiau ne i visus klausimus ir taip, nu neypatingai, tai gautas sesetas mane nudziugino... idomu kaip jis ten viska vertino  g.gif


Nežinau kaip vertino, bet tiek jau to irnesakyk.gif
Atsakyti
Ačiū Izidei už naujus namučius 4u.gif

Nors ir ne itin gerą įvertinimą gavau, bet svarbu išlaikyta.
Galėjo dėstytojas pakelti balus kaip kompensaciją už ilgai lauktus rezultatus blush2.gif
Atsakyti