Įkraunama...
Įkraunama...

HORMONŲ TYRIMAI

QUOTE(Siguliukas @ 2011 03 29, 22:25)
na pusę gal ir per daug  g.gif  iš karto taip, aš pradžioj po ketvertuką gėriau prie daug aukštesnio PRL, o kai ištiria tai ok,juk per 3 metus gali viskas keistis, tik va PRG nedaryčiau tada-motyvuok kad ciklo pradžioj nebuvo prasmės-nebent nėštumą įtartų  biggrin.gif


Dėkui už info 4u.gif Pradėsiu po ketvirtadalį, nes man jau teko jį gerti, tai labai bloga buvo, o šiuo metu dar kursai, reikia mokytis, tai net nežinau kaip tempsiu unsure.gif
O dėl PRG dar atsiklausiau, tai kažką tarė, kad lygins skirtumą, tai kaip supratau tarp ciklo pr. ir pab., bet turbūt dar paskambinsiu atsiklausti ax.gif
Atsakyti
O gal mergaitės žinote, ar kuris tyrimas daromas nevalgius iš ryto:
FSH LH E2 prolaktinas progesteronas TTH FT4 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 03 30, 13:50)
O gal mergaitės žinote, ar kuris tyrimas daromas nevalgius iš ryto:
FSH  LH E2  prolaktinas progesteronas TTH FT4  g.gif

nu aš su visais valgydavau g.gif tik kadangi priduodi PRL NESINERVUOK prieš priduodama, nes jis tiesiog neobjektyviai šoks nuo nervų
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2011 03 30, 14:23)
  tik kadangi priduodi PRL NESINERVUOK prieš priduodama, nes jis tiesiog neobjektyviai šoks nuo nervų


Oho, to tai nežinojau blink.gif dėkui 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, laba diena.

prašyčiau ir aš Jūsų pagalbos.

dariausi 25 c.d. PRG ir PRL

PRG 17,0 nmol/l (normas rašo taip, ir aš jų nesuprantu sad.gif vyr.: 0,7-4,3 mot. priklauso uo ciklo fazės
nmol/l x 0,314 yra ng/ml
ng/ml x 3,18 yra nmol/l

PRL 84,8 mkIU/l (norma vyr.: 53-360 mIU/l(95%) mot.: 40-530 mIU/l(95%) konversijos faktorius: mIU/l:21.2=ng/ml

ir 3 c.d.

FSH matavimo vnt. mIU/ml
folikulinė fazė 3,3-11,3
preovuliacinė fazė 5,0-16,0
ovuliacinė fazė 5,2-20,4
liutealinė fazė 2,0-10,0
menopauzė 37-125
vaikas 0,2-3,8
rezultatas 8,21

LH matavimo vnt. mIU/ml
folikulinė fazė 2,0-12,6
preovuliacinė fazė 7,7-23,1
ovuliacinė fazė 14-95,6
liutealinė fazė 1,0-11,4
menopauzė 7,7-58,5
vaikas 0,0-0,9
rezultatas 6,75

TESTO matavimo vnt. nmol/l konversijos faktorius x 0.288=ng/ml
norma 0,22-2,9
mano rezultatas 0,763

DHEA-S matavimo vnt. mk mol/l konversijos faktorius x 36.846=mkg/dl
menopauzė 0,51-5,56
vaikas 0,08-2,31
mano rezultatas 2,25

SHBG matavimo vnt. nmol/l konversijos faktorius x 0.095=mkg/ml=mg/l
norma 26.1-110
menopauzė 14,1-68,9
mano rezultatas 69,72

nelabai suprantu...ar tos visos fazės, vaikas, menopuzė..ar tai irgi mano tyrimo rezultatai..ką tai reiškia?labi prašau pakomentuoti ir rezultatus.
Ačiū labai!!!!!

Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 03 30, 13:50)
O gal mergaitės žinote, ar kuris tyrimas daromas nevalgius iš ryto:
FSH  LH E2  prolaktinas progesteronas TTH FT4  g.gif

Visus siuos tyrimus galima darytis pavalgius. Bet siaip geriau darytis viska nevalgius. Na bent jau taip rekomenduoja. Pavalgius negalima darytis gliukozes, cholesterolio, nes maistas itakoja rezultatus 4u.gif

QUOTE(handmade_natalja @ 2011 03 30, 18:28)
Mergaitės, laba diena.

O kodel tu dareis PRG 25 c.d.? Kokio ilgio tavo ciklas? Ji reikia darytos 7 diena po ovuliacijos, t.y. prie normalaus 28 dienu ciklo 20-22 c.d.
Tavp PRG toks ribinis. Ovuliacija laikoma ivykusia nuo 20 nmol. Bet gal dareis veliau, nei 7 DPO, tai PRG pradejo mazet g.gif

LH/FSH santykis - 6,75/8,21 = 0,8. Geru santykiu laikomas santykis iki 1 ir 1. Tavo santykis rodo, kad tu neturi PKS, o tai yra gera zinia mirksiukas.gif

LAI (laisvu androgenu indeksas) - apskaiciuojamas taip: T (testo) x 100 /SHBG. Tavo LAI: 0,763 x 100 / 69,72 = 1,1. LAI norma yra iki 4,5. LAI parodo, ar moters organizme ne per daug vyrisku hormonu (androgenu). Pas tave viskas gerai 4u.gif

PRL ir DHEA-S geri 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valerie: 30 kovo 2011 - 19:15
Sveikutes.

gal ir ne itema as cia dabar su savo klausimu, bet pabandysiu. Vis paskaitinedavau Jusu bedeles ir galvodavau, kad tik man nieko panasaus nenutiktu. Ir nutiko. Atliko hormoninius tyrimus, kuriu rezultatai svelniai tariant "snipstiniai". Mano klausimelis toks truputi ne i tema. Kai Jums pradejo ieskoti nepastojimo priezasciu (daryti vienus ar kitus tyrimus), ar tyre ir vyro sperma? Mano gydytoja pamaciusi mano hormoniniu tyrimu rezultatus, pasake, kad viskas laba iblogai, bet pries pradedant gydyma butina zinoti spermos kokybiskuma, nes kitu atveju, suprantama - gydymas neturi prasmes. Viskas labai aisku ir suprantama, bet ar butina jau dabartiniame etape ta kokybe nustatineti? Vyrams gi tokie tyrimai nelabai prie sirdies buna...
Auginame dvi mergaites, lyg ir neturetume skustis, bet pagranduko taip noretusi...

Dekoju visoms pasidalinusioms savo patirtimi
Atsakyti
QUOTE(oxanele @ 2011 03 31, 09:00)
bet pries pradedant gydyma butina zinoti spermos kokybiskuma, nes kitu atveju, suprantama - gydymas neturi prasmes.

kadangi pirmieji vaikučiai gimę jau prieš gerokai kiek tai laiko-tai su sperma visk gali būt, deja. Pasidarykit tą tyrimą. taip, vyras tas ne visada patinka, bet ir mes nekaifuojame iš malonumo nuo visų tyrimų mirksiukas.gif
O kas esant spermos bėdukės gydymas "neturi prasmės" -nesąmonė
Atsakyti
dekoju uz nuomone. na, vat as irgi galvoju, negi tikrai nera tikslo gydyti, net nezinant vyro rezultatu. kazkaip idomiai. sake, kad tvarkytu tada tik nereguliaru cikla
Atsakyti
QUOTE(oxanele @ 2011 03 31, 09:55)
dekoju uz nuomone. na, vat as irgi galvoju, negi tikrai nera tikslo gydyti, net nezinant vyro rezultatu. kazkaip idomiai. sake, kad tvarkytu tada tik nereguliaru cikla

viskas yra kintama wink.gif koks tikslas gyditi jus jei pas vyra gali but problemos;) Jei viskas tvarkoj tai liuks thumbup.gif bet jei ne tai matyt gydytu abu. Hormonai kinta kiekviena cikla, sperma kas 72 val. Tai ,kad jau turitatzaleles dar ne rodiklis, zinau atveju kai porosjau turi po atzalele ar dvi irpaskui jau nebegali pastot. Manau tikrai reiketu irvyra istirti mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=neirida,2011 03 31, 10:01]
viskas yra kintama wink.gif


sutinku. reikes pabandyti ji kaip nors svelniai pakalbinti. juk tikslas tai bendras... bet jie jautruoliai gi pas mus. stiprioji lytis, o bijo bet kokiu sunkumu. o jei dar pasakytu, kad pakitimu yra - butu smugis zemiau juostos.
Atsakyti
Laba,

gal galėtumėt kažkuri pakomentuoti tyrimų atsakymus (daryta 22 c.d.):

Progesteronas 5,93 nmol/l (atsakymas parašytas ties liutein.f.)
TTH 0,662 mIU/I
FT4 15,15 pmol/l
FT3 5,00 pmol/l

Visai nesigaudau šiuose reikaluose, bet man tie skaičiukai mažoki lyg tai g.gif
Atsakyti