Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvėjos vestuvinei suknelei ar jos pataisymui

O man korseta liux pasiuvo thumbup.gif , jau kuo kuo, bet juo tai tikrai patenkinta, ir neiverzia per daug, bet tvirtai laikos, ir pagal krutine labai tinka, nes cia irgi matai problema, nes pvz mazai ir didelei krutinei visai kitas centravimas buna, ir pakietinimus i vidu thumbup.gif isiuvo ir pacia gracijite thumbup.gif
O medziaga tai kaip ir nuotraukoj pas mane 2 rusiu, aisku atlasas geras matinis ir gifiuras, bet aisku ne to senovisko tipo laugh.gif gal siek tiek maziau tu gelyciu ant gifiuro, bet esme ta pati. Ir gele ant peties mano mazesne, nes as kai esu zema, tai didele butu be rysio wink.gif
Atsakyti
Sveikutes mergičkos,

Va turiu aš tokią problemėlę. Įsigijau vestuvinę suknelę, labai gražia, tik ji man didoka, mat siųsta iš užsienio, tad tiksliai nenutaikiau dydžio... O dabar suku galvelę kas man ją galėtų kruopščiai pataisyti kad atrodyčiau ta dieną na tiesiog idealiai:) nesinori patikėti tokio daikto kaip vestuvinė suknelė - gana svarbaus šios šventės atributo - visai nežinomam pirmam pasitaikiusiam asmeniui, tad gal kas gali patarti ar nurodyti kokią puikią atsakingą ir profesionalią siuvėją? būčiau laaaabai jau dėkinga:)
Atsakyti
jei Kaune, tai patarciau kreiptis pas Modesta +37062030936.
su kubybingesne ir geresne man dar neteko susidurti. smile.gif
Atsakyti
Na reikes pabandyti, vertinu kiekviena patarima:) Tik dar bijau dekoti, kad paskui suveiktu...smile.gif
Atsakyti
sita gali pasitiketi. kiek zinau, dar nei vienas zmogus, kuriam ja rekomendavau nenusivyle. thumbup.gif
Atsakyti
O gal vilniuje kas kokią gerą siuvėją žino?
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2005 02 25, 10:51)
sita gali pasitiketi. kiek zinau, dar nei vienas zmogus, kuriam ja rekomendavau nenusivyle.  thumbup.gif

gelbėkit, padėkit.. ohmy.gif . gal kas galit parekomenduot gerą siuvėją Kaune... help.gif help.gif
Atsakyti
labu, cia tiek daug zmogeliuku ax.gif todel gal galetumete kas nors patarti kur galima pasisiuti vestuvine suknele? nebutinai Vilniuj.
Atsakyti
sveikutes brangiosios,as cia naujoke,bet reiketu siokios tokios pagalbos.na man dar iki vestuviu tolokai,bent jau penki metukai:)o arteja po truputi mokyklines isleistuves,tai kazkaip susimasciau apie sukneles siuvimasi,modelijau susiradau,labai grazu,tik yra toks dalykiukas,kad suknele siuvineta karoliukais,kaip manote ar kokai siuveja imtusi siuti tokia suknele,t.y.siuvineti ir pan,kiek tai gali kainuoti??ir gal zinote kokia gera siauliuose??
Atsakyti
šiaip galiu mergaitems parekomenduoti savo siuveja vilniuje, Pilaiteje. Vydūno g. 14, ten yra siuvimo salonas su raudona ishkaba, kelios siuvejos yra, pagal sudetinguma kazkaip jos pasiskirsto, visos kartu apziuri, jei nori ko nors labai sudetingo biggrin.gif Vestuvinės man pas jas dar neteko taisytis, bet siuvuosi ten nemazai rubeliu, tai tikrai kokybe thumbup.gif ir padaro labai gerai viska smile.gif kazkada machiau pas jas kai buvau, kad siuvo vakarine suknia pusta su visu korsetu - tai nerealiai padare, tas korsetas kaip kokiam "haute coutoure" . ir kainos ikandamos visai, tik kartais palaukti savaitele, pusantros reikia kol padaro, nes pas jas darbo daug buna. musu jau nemazai draugu ten irgi siuvasi, va drauge neshtuke neseniai kelnes siuvosi tai ir labai grzhias pasiuvo. gal kam pravers, jei shalia gyvena...
Atsakyti
Gal kas zinot gera siuveja siauliuose kuri galetu pasiuri suknele vestuvems.
Atsakyti
QUOTE(Rutuka @ 2005 02 24, 14:07)
Sveikutes mergičkos,

Va turiu aš tokią problemėlę. Įsigijau vestuvinę suknelę, labai gražia, tik ji man didoka, mat siųsta iš užsienio, tad tiksliai nenutaikiau dydžio... O dabar suku galvelę kas man ją galėtų kruopščiai pataisyti kad atrodyčiau ta dieną na tiesiog idealiai:) nesinori patikėti tokio daikto kaip vestuvinė suknelė - gana svarbaus šios šventės atributo - visai nežinomam pirmam pasitaikiusiam asmeniui, tad gal kas gali patarti ar nurodyti kokią puikią atsakingą ir profesionalią siuvėją? būčiau laaaabai jau dėkinga:)


Pas mane ta pati problemele verysad.gif Tik as ieskau siuvejos Panevezyje. Jei kas zinote, tai parekomenduokite mirksiukas.gif
As tai dar mastau, kad reiktu gal i koki vestuviniu sukneliu salona kreiptis g.gif Galbut pas juos butu galima pasitaisyti suknele, nes juk jie vis tiek uzsiima sukneliu taisymu ir zino kaip elgtis su vestuvinemis suknelemis.
Atsakyti