Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvėjos vestuvinei suknelei ar jos pataisymui


Sveikos. Jaučiu pareigą pasisakyti apie forume išgirtą siuvėją Ingą Miltienienę. Siuvausi pas ją savo vestuvinę suknelę. Pirmiausia, modelį pasiuvo ne tokį, kokio prašiau (t.y. buvau nusiuntusi nuotrauką), visiškai ne taip sukirpo, dėl ko suknelė prarado dalį savo grožio. Paskui šiek tiek pataisė, kad suknelė tapo pakenčiama. Antra, suknelę pasiuvo taip, kad ją apsivilkusi jaučiuosi kaip robotas, t.y. negaliu pvz. pasilenkti užsisegti basučių, pakelti rankų - rankovės sukirptos ir prisiūtos taip, kad praktiškai negaliu judinti rankų. Ir apskritai, atidžiau pasižiūrėjus į siūles, matosi, kad pvz kai kur medžiaga neprisiūta, susiųta bet kaip. Nunešiau kitai siuvėjai pabandyti pataisyti, bet nelabai ką begalima padaryti - blogai sukirpta. Vestuvės kitą savaitgalį...fun...

Niekam jos nerekomenduoju ir pati būčiau sutikusi sumokėti trigubai, kad dabar nereiktų to išgyventi...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Labai rekomenduoju Aidą Kapočiūtę.

Rezultatas kordinaliai skyrėsi nuo mano vizijų, bet buvo už jas geresnis smile.gif
Peržiūrėjusi nuotraukas suprantu, kad matyt likimas, kad vietoje trumpos suknelės gavau suknelę iki žemės, kuri atrodė puikiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2014 08 19, 10:59)
Sveikos  4u.gif

Labai rekomenduoju Aidą Kapočiūtę.

Rezultatas kordinaliai skyrėsi nuo mano vizijų, bet buvo už jas geresnis smile.gif
Peržiūrėjusi nuotraukas suprantu, kad matyt likimas, kad vietoje trumpos suknelės gavau suknelę iki žemės, kuri atrodė puikiai smile.gif


Kokios kainos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškauogė @ 2014 07 10, 07:24)
Jo smile.gif į šitą ir aš jau atkreipiau dėmesį  doh.gif  Geriausia parodyti paskao kainą o tada pasakai spalvą smile.gif

o kokia yra didele kaina? kokia yra normali?
Atsakyti
Savo suknelę siuvausi pas Ingą Miltienienę ir esu patenkinta. Audiniai kokybiški, suknelę pasiuvo tokią, kokia buvo mano atsineštoje nuotraukoje. Vestuvės buvo praėjusį savaitgalį, o suknelę man pasiuvo, berods, lapkritį, siuvimą užsisakiau, kai pas Ingą buvo 20% nuolaida. Iki šventės sulieknėjau, negana to, prieš pat vestuves pasimatavus suknelę persiskyrė užtrauktukas (ties liemeniu užtrauktukas buvo įsiūtas kiek per stipriai ir toje vietoje segant užstrigdavo), tad paskutinę savaitę nuvežus suknelę Ingai ją man pataisė visiškai nemokamai. smile.gif
Atsakyti
O gal pačios pirkot medžiagas? Ir parekomenduotumėt kur Kaune geriausios kainos? 4u.gif
Atsakyti
gal kas buvot patikėję savo suknelę siūti Evos salonui Kaune? labai gerą kainą siūlo.
Atsakyti
Sveikos, aš savo vestuvinę suknelę siuvausi pas Ingą Miltienienę ir tikrai buvau patenkinta savo suknele, jaučiausi puikiai, aplinkiniai taip pat suknelę įvertino puikiai. Suknelė buvo pasiųta pagal pasirinktą modelį, netgi gražiau negu pavyzdyje. Manau kainos ir kokybės santykis tikrai geras. Rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
Labas. O, jei ne paslaptis, kokios kainos pas Ingą Miltienienę??
Peržiūrėjus jos darbus, susidariau nuomonę, kad ji yra labai įvairiapusiška. Manau, rastume bendrą kalbą dėl mano idėjos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 09 13, 22:30)
gal kas buvot patikėję savo suknelę siūti Evos salonui Kaune? labai gerą kainą siūlo.

aš pas Evą siuvuos dabar.. Žiūrėsim kaip gausis smile.gif Kaina tai jo, gundanti pas juos, atsiliepimus neblogus skaičiau, o realybėj žiūrėsim
Atsakyti
QUOTE(JayJay @ 2014 09 16, 14:04)
aš pas Evą siuvuos  dabar.. Žiūrėsim kaip gausis smile.gif Kaina tai jo, gundanti pas juos, atsiliepimus neblogus skaičiau, o realybėj žiūrėsim

Duokit žinot koks galutinis rezultatas 4u.gif per kiek laiko žada pasiūti?
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 09 16, 22:37)
Duokit žinot koks galutinis rezultatas  4u.gif  per kiek laiko žada pasiūti?

Na dabar kai sezonas tai reiks laukt iki spalio galo iki pirmo primatavimo. + 2-3 sav užbaigimui. Tai manau lapkričio vidury tik turėsiu smile.gif
Atsakyti