Įkraunama...
Įkraunama...

Twilight saga, 36 tema

Apklausa: Kurios poros meilei atiduotumėte savo balsą? (43 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
vos balutes nepadariau blush2.gif Nikos ir Uzsispyreles postus beskaitydama lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 12, 17:13)
vos balutes nepadariau blush2.gif  Nikos ir Uzsispyreles postus beskaitydama lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Rimtai??o man jau baugu pasidare doh.gif , kad pati viena save ir tesuprantu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 11 12, 18:18)
Rimtai??o man jau baugu pasidare doh.gif , kad pati viena save ir tesuprantu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Atsipalaiduok mirksiukas.gif Viskas gerai friends.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 11 12, 17:19)
Atsipalaiduok  mirksiukas.gif  Viskas gerai  friends.gif

oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Bet tu rimtai nesupratai, ka rasiau ane? biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 11 12, 18:20)
oro_buckis.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif
Bet tu rimtai nesupratai, ka rasiau ane?  biggrin.gif  g.gif

Butent toje situacijoje, kur pateikei pavyzdi, man aisku, ka tas Petras reiskia smile.gif . Bet ka Petras, nors tai ir isisvaizduojamas draugas, veikia lovoje, kurioje yra Robke, man vis dar neaisku biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 12, 18:37)


Tu nesijuok... cia toks rimtas pokalbis vyksta... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 11 12, 17:34)
Butent toje situacijoje, kur pateikei pavyzdi, man aisku, ka tas Petras reiskia  smile.gif . Bet ka Petras, nors tai ir isisvaizduojamas draugas, veikia lovoje, kurioje yra Robke, man vis dar neaisku  biggrin.gif

doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Blem as irgi tuoj prisi... lotuliukas.gif tuoj ir po manes ir po kosmo teks balas valyt doh.gif Ej Kosmo, kaip ten pas tau pusle? biggrin.gif viskas ok? laikykis! biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(uzsispyrele27 @ 2010 11 12, 17:40)
Tu nesijuok... cia toks rimtas pokalbis vyksta...  ax.gif  biggrin.gif

Aha, beprotiskai rimtas ph34r.gif apie isivaizduojama drauga Petra huh.gif o pirma karta sita smailika pastebejau biggrin.gif jis vadinasi huh huh.gif labai cia tinka jau huh tai huh huh.gif
Atsakyti
va cia zmogus serga, o pa mus cia tik pumpureliai biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Nika89 @ 2010 11 12, 18:45)
doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Blem as irgi tuoj prisi... lotuliukas.gif tuoj ir po manes ir po kosmo teks balas valyt doh.gif Ej Kosmo, kaip ten pas tau pusle? biggrin.gif  viskas ok? laikykis! biggrin.gif
Papildyta:

Aha, beprotiskai rimtas  ph34r.gif apie isivaizduojama drauga Petra  huh.gif o pirma karta sita smailika pastebejau  biggrin.gif  jis vadinasi huh  huh.gif  labai cia tinka jau huh tai huh  huh.gif



da laikausi, bet mazai truksta doh.gif jei nesiliausit, tai tikrai balute bus biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 12, 18:48)
da laikausi, bet mazai truksta  doh.gif jei nesiliausit, tai tikrai balute bus biggrin.gif  rolleyes.gif


jau baigiu, nebesikabinesiu ax.gif viskas gerai baigsis, nebus baluciu biggrin.gif . dokumentu sulaukiu ir namo...
Atsakyti
nium man ir tik valandziuke liko ir namo
Atsakyti
QUOTE(kosmanaftikiene @ 2010 11 12, 17:48)
va cia zmogus serga, o pa mus cia tik pumpureliai biggrin.gif

nu bet tai jis cia misria liga kazkokia turi, ne vien twilight laugh.gif
Atsakyti