Įkraunama...
Įkraunama...

Rygos reprodukcijos centras 3 tema

QUOTE(egk @ 2010 12 14, 08:02)
Labukas,
visada skaitau jūsų pokalbius, nors nesu buvusi pas Bykovą, bet vis pagalvoju.
O 2 ar 3 nepavykę - turit omeny kad su idealios kokybės embrionukais? Ar gali tie kileriai kenkti pav embrionų kokybei arba tam kad iš pradžių dalinasi puikiai, paskutinę dieną atsiranda problemų, o paskui hCG būna nedidelis, kuris vėliau pradeda kristi? Ką jūs manot?

Kileriai embrionų kokybės neįtakoja schmoll.gif Jie puola į gimdą įsodintus embrioniukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2010 12 14, 10:02)
Labukas,
visada skaitau jūsų pokalbius, nors nesu buvusi pas Bykovą, bet vis pagalvoju.
O 2 ar 3 nepavykę - turit omeny kad su idealios kokybės embrionukais? Ar gali tie kileriai kenkti pav embrionų kokybei arba tam kad iš pradžių dalinasi puikiai, paskutinę dieną atsiranda problemų, o paskui hCG būna nedidelis, kuris vėliau pradeda kristi? Ką jūs manot?


as apie kilerius neskaiciau, kadangi man jie nebuvo aktualu. Cia T.P.Keberiokst apie juos puikiai ismano ax.gif
va, sita knyga verta paskaityt mirksiukas.gif
Atsakyti
Viktoriuk, nu gerai g.gif tai jei turi tuos kilerius, tai kaip juos gydyti? g.gif flaksiparinu ir LIT, ar nusisnekejau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2010 12 14, 10:08)
Viktoriuk, nu gerai  g.gif tai jei turi tuos kilerius, tai kaip juos gydyti?  g.gif flaksiparinu ir LIT, ar nusisnekejau?  blush2.gif



Priklauso nuo aktyvumo-dazniausiai buna aspirinas,clexane (ar kiti leidziami),ivig arba lit.Dar berods steroidus duoda prednizone ar kaip jie ten.
Cia tiek is knygu,tiek is uk merginu su aukstais rodikliais parasu.
Atsakyti
RositaK, sutinku su Keberiokst 4u.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 12 14, 09:14)
Priklauso nuo aktyvumo-dazniausiai buna aspirinas,clexane (ar kiti leidziami),ivig arba lit.Dar berods steroidus duoda prednizone ar kaip jie ten.
Cia tiek is knygu,tiek is uk merginu su aukstais rodikliais parasu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2010 12 14, 13:04)
RositaK, sutinku su Keberiokst 4u.gif
drinks_cheers.gif

o sita kileriu testa daro tik RRC, ar ir kur nors kitur dar galima ji pasidaryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 12 14, 12:10)
o sita kileriu testa daro tik RRC, ar ir kur nors kitur dar galima ji pasidaryt?  g.gif



Jo RRC is vis nedaro,ji apie kilerius sprendzia is kitur.Lengviausia pasidaryti Santariskese arba Gulbio labej (ji netoli rrc).
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 12 14, 14:37)
Jo RRC is vis nedaro,ji apie kilerius sprendzia is kitur.Lengviausia pasidaryti Santariskese arba Gulbio labej (ji netoli rrc).

Ok, dekui. O jis taip ir vadinasi "antikileris"? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 12 14, 11:49)
Ok, dekui. O jis taip ir vadinasi "antikileris"?  blush2.gif

Gulbio klinikoj tyrimas 3776, ten visi kileriai bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2010 12 14, 12:49)
Ok, dekui. O jis taip ir vadinasi "antikileris"?  blush2.gif


Jau Viktoriukas atsake kurie ten tiksliai yra,ties tuo numeriuku ieskok.

O vadinasi butent tie natural kiler cells,arba CD16+ CD56+,o siaip tai jie visi yra limfocitai.Kiti bus helperiai,suspenderiai,agresoriai ir t.t.
Atsakyti
Pasidalinsiu savo patirtim. As nesidariau killeriu, man Bykova tik patare darytis LIT, minejo, kad pas mane atmetimas vyksta, o LIT sutvarkys.
Mano gydytoja (ginekologe) jau per stimuliacija skyre prednizolona, po to fraxiparina. Nors Bykova buvo pries tuos vaistus, sake kaip tik reikia stiprinti organizma, o ne silpninti, bet as siuo atveju klausiau abieju gydytoju, todel dariau viska, ka jos liepe man abi. Ir aisku dariausi LIT injekcijas.
Pagal jusu surinkta info, tai pas mane visas komplektas susidaro g.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2010 12 14, 14:56)
Jau Viktoriukas atsake kurie ten tiksliai yra,ties tuo numeriuku ieskok.

O vadinasi butent tie natural kiler cells,arba CD16+ CD56+,o siaip tai jie visi yra limfocitai.Kiti bus helperiai,suspenderiai,agresoriai ir t.t.

as noreciau santariskese pasidaryt blush2.gif o kur ten santariskese konkreciau gal galit pasakyt? blush2.gif sorry, kad ne i tema blush2.gif
tai ieskau kaip jie cia LT vadinasi smile.gif
Atsakyti