Įkraunama...
Įkraunama...

Valandinis,savaitgalinis,naktinis mokestis auklei

QUOTE(MEET @ 2011 04 02, 22:55)
valanda skaiciuojam 5 lt, o buna i savaite visiap, buna viena diena isbuna 5-8 val, kita vaanda, dar kitsa 2...buna, kad 2 savaites nereikia, ar savaite..sumuojasi valandos, ir kai perlipa per 500( cia jos nelieciama suma)-sumokam, bet ziema reikejo viena menesi auklytes tik savaite, tad isdirbo per visa ziema mazzai-nedaugiau kaip 500 lt, o kas menesi vistiek mokedavom sutarta suma..mums taip tinka, abi puses patenkintos smile.gif

aisku, aciu uz paaiskinimus 4u.gif
Atsakyti
na 5 lt uz val truputuka mazoka,mano kaina 7 lt jei 2 val ir daugiau.viena norejo kad paziureciau 1 val<kol nueis pas gydytoja>tai sumokejo 15 lt.na zinoma ji neturejo kito pasirinkimo,o man uz 5lt butu neapsimokeja beslatis i kita miesto gala blush2.gif
Atsakyti
cia kaip kam, pas mus miesteli mokama 5 lt uz du vaikus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2011 01 27, 17:15)
as pamaniau, kad tai garantas abiems pusems...as zinau, kad ji yra, ir kai reikes ateis, o ji zino kad jei ir nereikes priziureti vaiku, vistiek menesinis atlygis bus gaunamas...kaip sako , ir avis sveika, ir vilkas sotus..mess propoguojam jau senai toki varianta...ana menesi buvo tik 380, tai likutis likes auklei 120, nera jau labai parstai, o si menesi jau net uzdirbus virs 800 , nes daug visokiu svenciu, lieka su vaikiukais nakvoti...nesiskundziam nei viena tokia sprendimu.500 nera labai jau didelis atlyginimas, bet ir jos darbas nepasovus, o valandinis, tad amnau, geriausia iseitis taip

Labai jau jūs sąžiningi, tikrai. Tik ar savęs taip nenuskriaudžiat? Jei viena mėnesi auklė tik savaitę dirbo, sutartą atlyginimą sumokėjote, tai kodėl ji kitą mėnesį kai jūsų sutartas valandas perdirbo, negalėjo atidirbti už praeitą nedribtą mėnesį. Atlyginimą 500 Lt išsaugotų, tačiau šiek tiek sąžiningiau jūsų atžvilgiu manau būtų, nes, kai nedirba tai 500 lt., o kai dirba daugiau tai daugiau ir turite mokėti. Aš tai neatidirbtas valandas už kurias sumokėčiau perkelčiau į kitą mėnesį, jei viršyčiau sutartas valandas. Nes jūsų atveju, kaip jūsų reketas gaunasi. blush2.gif
Atsakyti
o, tikrai ne, nes taip sutarta, kadangi ziema mokejome 300, tad auklyte gavo geresni pasiulyma, mes apstarem ir nutarem ja islaikyti, tad mokame 500 ir neisdirbatas valandas pamirstam, tarkim, si menesi, 240 dar liko, bet ka darytri, as isvaziavau i sanatorija su vaikais, negi ji kalta, kad man taip reikejo isvaziuot, o sedeti be pajamu-nera lengva, patikekit, ji gera aukle, tad norinciu perimti ja, yra-o mes nenorime paleisti jos ax.gif vat ir sakau, tai garantas man ir jai, man , kad j bus su mumis, o jai-nereikia ieskoti kito darbelio..reketo nematau cia jokio, dirba pas mus jau 3 metai, tad kap ir susigyvenom, aisku, ji stengiasi, kad isdirbtu, bet ne nuo jos noro darbas priklauso-o nuo musu ax.gif
Atsakyti
Tikriausiai ne i tema paklausiu smile.gif
ar imanoma butu surasti zmogu, kuris galetu nuvezti ir parvezti 3 metu vaika i darzeli ir is darzelio? nes tame paciame mikrorajone darzelio negauname, vyras dirba pamainini darba, o as pati nevairuoju doh.gif
ir kiek toks malonumas galetu kainuoti?
Atsakyti
QUOTE(Daimara @ 2011 06 01, 11:06)
Tikriausiai ne i tema paklausiu smile.gif
ar imanoma butu surasti zmogu, kuris galetu nuvezti ir parvezti 3 metu vaika i darzeli ir is darzelio? nes tame paciame mikrorajone darzelio negauname, vyras dirba pamainini darba, o as pati nevairuoju  doh.gif
ir kiek toks malonumas galetu kainuoti?

Kiek benzino sunaudoja,plius parejimas i namus manau, kad be 20 litu nieks nevezios,o is kokio i koki rajona reiketu vezti ir kiek laiko reiketu vaika priziureti namuose?
Atsakyti
QUOTE(misija @ 2011 06 01, 21:11)
Kiek benzino sunaudoja,plius parejimas i namus manau, kad be 20 litu nieks nevezios,o is kokio i koki rajona reiketu vezti ir kiek laiko reiketu vaika priziureti namuose?


Is Pilaites i Lazdynus greiciausiai, o namuose is viso nereiketu priziureti, nes as namuose buciau su dukryte.......
Atsakyti
O kiek Vilniuje kainuotu aukle,kad pabutu su dviem vaikais visa savaite,nes teveliai nori isvaziuoti pailseti?Reiketu buti 24val per para,gaminti valgyti it t.t. g.gif
Atsakyti
Kiek mokate valandinėms auklytėms Vilniuje su
vienu vaiku
ir su dviem
ačiū
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2011 06 27, 15:03)
Kiek mokate valandinėms auklytėms Vilniuje su
vienu vaiku
ir su dviem
ačiū


Valandinis su vienu vaiku 7-7,50
Du vaikai +puse sumos
Atsakyti
QUOTE(joanal @ 2011 06 27, 16:37)
Valandinis su vienu vaiku 7-7,50
Du vaikai +puse sumos

cia jus tiek mokate, ar norite, kad moketu jums?
Atsakyti