Įkraunama...
Įkraunama...

Apsauga nuo uodų, mašalų, kandžių ir kt.gyvių

prieš kelias dienas dukrai įkando uodas į akies voką,pradžioje patino nedaug,o kitą rytą mergaitė visai nebegalėjo atmerkti vienos akutės.Tuoj pat kreipiausi į medikus poliklinikje.Akių gyd,prirašė akių lašų ,,Opatanol,, po 1 lašą į abi akis x 3. ir akių tepaliuką ,,Oftan Dexa-chlora,,.Tepti 3-4 kartus per dieną voko vidinę dalį. Taip gydomės jau dvi dienos ir šiandien jau matau puikius rezultatus,tinimas baigia praeiti 4u.gif
Atsakyti
Mano mažajam, kuris yra alergiškas uodų įkandimams, geriausiai padeda toks pieštukas-vazelinas My Webpage jis nuo uodų nesaugo, bet labai gerai nuramina įkandimo vieta. Kai mano suneliui įkanda uodas ta vieta visada labai ištinsta, po patepimo pieštuku nebuna tinimo.
Apsaugos priemonių išbandėm visokių, bėda, kad jos vistiek 100proc. neapsaugo nuo įkandimų. Tiesa patalpose 100proc saugo toks dalykėlis vape. Lauke saugo budri mamos akis, o įkandus uodui iškart tepu forever pieštuku.
Atsakyti
QUOTE(eva.b @ 2010 06 29, 13:50)
Mano mažajam, kuris yra alergiškas uodų įkandimams, geriausiai padeda toks pieštukas-vazelinas My Webpage jis nuo uodų nesaugo, bet labai gerai nuramina įkandimo vieta. Kai mano suneliui įkanda uodas ta vieta visada labai ištinsta, po patepimo pieštuku nebuna tinimo.
Apsaugos priemonių išbandėm visokių, bėda, kad jos vistiek 100proc. neapsaugo nuo įkandimų. Tiesa patalpose 100proc saugo toks dalykėlis vape. Lauke saugo budri mamos akis, o įkandus uodui iškart tepu forever pieštuku.

Turiu tą lūpų pieštuką, bet tikrai negalvojau, kad padeda nuo įkandimų. O vape arba rusiškas ir pigesnis fumiteks tikrai gerai apsaugo nuo uodų kambarius, išbandyta, patikrinta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2010 06 29, 14:07)
Turiu tą lūpų pieštuką, bet tikrai negalvojau, kad padeda nuo įkandimų. O vape arba rusiškas ir pigesnis fumiteks tikrai gerai apsaugo nuo uodų kambarius, išbandyta, patikrinta.  4u.gif

mums padeda net labai, bet stengiuos dažnai apžiūrėt ar nėra šviežių kandimo žymių, nes kuo ankščiau patepu tuo geriau suveikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eva.b @ 2010 06 29, 14:23)
mums padeda net labai, bet stengiuos dažnai apžiūrėt ar nėra šviežių kandimo žymių, nes kuo ankščiau patepu tuo geriau suveikia mirksiukas.gif

Reiks išbandyti 4u.gif
Atsakyti
kadangi mano dukrytė dar maža, tai aš nusipirkau gvazdikėlių eterinį aliejų. Ir regis padeda thumbup.gif o namie tai į rozetę įkišame vap 4u.gif
Atsakyti

Man tie kremai, purskalai pasitikejimo nekelia.Ten juk pesticidai, maza kad raso, jog kudikiam galima, kad parduotu bet ka parasytu.tuom ka pasipurski pats kvepuoji, o tuom ka pasitepi i kuna isigeria. Gal kas zino kokiu zoleliu be gvazdikeliu ,kuriu uodai nemegsta, kokiu eteriniu alieju ar kazka panasaus naturalesnio, ne tokio kenksmingo.
po ikandimo pradejom naudot ta tarybine zvaigzdute (cao sao vang "golden star"aromatic balm) mazylei labai padeda, nes jai po bet kokio uodo ikandimo labai didelis spuogas lieka.
Atsakyti
O kodel netinka gvazdikeliai? g.gif
mums neseniai cia rekomendavo..tai uzpilam juos aliejum..ishsitepliojam ir visai neblogai atbaido..


QUOTE(ugnetule @ 2010 07 01, 13:15)
Man tie kremai, purskalai pasitikejimo nekelia.Ten juk pesticidai, maza kad raso, jog kudikiam galima, kad parduotu bet ka parasytu.tuom ka pasipurski pats kvepuoji, o tuom ka pasitepi i kuna isigeria. Gal kas zino kokiu zoleliu be gvazdikeliu ,kuriu uodai nemegsta, kokiu eteriniu alieju ar kazka panasaus naturalesnio, ne tokio kenksmingo.
po ikandimo pradejom naudot ta tarybine zvaigzdute (cao sao vang "golden star"aromatic balm) mazylei labai padeda, nes jai po bet kokio uodo ikandimo labai didelis spuogas lieka.

Atsakyti
Buvo ir mums taip nutike. Net issigandau, nezinojau ka daryti. Bet oi 2 dienu viskas praejo smile.gif
Atsakyti
mane labai mėgsta uodai, tai aš savo mažylę labai saugau. Uodų sukąstas vietas galima patepti Psilo balzamu. neseniai įsigijau gvazdikėlių eterinio aliejaus - taip pat malšina niežulį, o dar ir kvapas pobjauris, kaip tarybinių laikų dantisto kabinete, tai ir uodus atbaido smile.gif Save patepu ant odos, o mažei apšlakstau drabužėlius, ir vežimuką 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mes tai atradom labai gera naturalu produkta uodu ikandimu patinimams mazinti. Mano dukra lygiai taip pat kai ikanda uodas istinsta baisiausiai ta vieta, ir viena vaistininke pasiule pabandyti arbatmedzio eterini alieju. Nusipirkom ji vaistineje ir tikrai padeda, bet reikia patepti kuo anksciau kai ikanda uodas. Tai tuomet lieka tik mazas paraudimas vietoj didelio istinusio guzo, o ir maziau niesti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gile:): 08 liepos 2010 - 20:08
Mes turim alergija uodo ikandimui, tai duodu ketvertuka Tavegilio, nes tepalai nelabai padeda. O siaip sake gydytoja reikia kiek imanoma vengt ikandimu.
Atsakyti