Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvuko pūtimas kūdikiams

espumizanas
Atsakyti
mano mazajai jau 4men., bet nei espumizanas, sab simplex, infacol, colinox nepadeda g.gif maista dabojuos, manksteles darom. jau kai visai prastai buna tai fenas pagelbeja apraminti. ech greiciau isaugtu ta pilveli, nes gaila vaiko. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(indmik @ 2013 02 13, 14:50)
mano mazajai jau 4men., bet nei espumizanas, sab simplex, infacol, colinox nepadeda g.gif maista dabojuos, manksteles darom. jau kai visai prastai buna tai fenas pagelbeja apraminti. ech greiciau isaugtu ta pilveli, nes gaila vaiko. unsure.gif


viskas, ką vartojot yra simetikono pagrindu, reiškia reikia rinktis kitokius vaistukus, pvz. homeopatinius Enterokind, ir nepamiršti apie probiotikus, pvz. BioGaia.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2013 02 13, 18:09)
viskas, ką vartojot yra simetikono pagrindu, reiškia reikia rinktis kitokius vaistukus, pvz. homeopatinius Enterokind, ir nepamiršti apie probiotikus, pvz. BioGaia.

pamirsau dar ir enterokind paminet,sie ir nepagelbejo. O del probiotiku tai aciu kad pasiulet,butinai ismegint reiks. 4u.gif Mazum pades truputi. Nes uz men nusimato operacija dukruzei,tai bus ne kas jai dar ir pilvelis ja kankins. verysad.gif
Atsakyti
Man tai gaila vaikui nuo pat gimimo kisti chemija... Senoliai mus augino be chemijos - isaugom tuos dieglius, padedavo arbateles - ramuneles, kmynai, pankoliai... atsikankinom savo ir gyvi...
o dabar mada - vos kas - vaistine, chemija... o paskum stebimes - ko vaiku imunitetas toks silpnas... Uztenka ir taip nuodijames sintetiniu maistu su visokiais priedais ir miesto "grynu" oru...
Atsakyti
QUOTE(mishkinuke @ 2013 02 13, 17:49)
Man tai gaila vaikui nuo pat gimimo kisti chemija... Senoliai mus augino be chemijos - isaugom tuos dieglius, padedavo arbateles - ramuneles, kmynai, pankoliai... atsikankinom savo ir gyvi...
o dabar mada - vos kas - vaistine, chemija... o paskum stebimes - ko vaiku imunitetas toks silpnas... Uztenka ir taip nuodijames sintetiniu maistu su visokiais priedais ir miesto "grynu" oru...


mmm, gerai, kad padėjo arbatėlės.. žinokit, ne visiems taip lengva.
o simetikonas neina į kraują, o tiesiai į žarnyną ir paskui pasišalina.
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif mums jau praejo degliukai, tesiesi iki 3.5 men, buvo labai stiprus, isbandziau viska: masazus, visus imanomus lasiukus, probiotikus. Nepadejo nieko. Kai sunui buvo 3.5 men man pradejo dingineti pienas ir pradejau duoti misinuka ir reikalai iskart pagerejo, gal tiesiog sutapimas ir sunus isaugo, o gal jam buvo bloga nuo mano pieno sad.gif gal daug kas pasakys kad motynos pienas geriausias maistas, man svarbiausia kad vaikas buvu sveikas ir ramus, tiegul ir dirbtinai maitindamas... Dar patiko babybos tepalas pilvuko masazui, gal truputi lengviau po jo buvo, bet mazai kur rasdavau. Visoms mamytems linku kantrybes, tai tikrai praeina wink.gif
Atsakyti
O mums padeda baby calm lašiukai thumbup.gif
Atsakyti
O kaip tos arbalėlės reikia pasidaryt? na kiek pavyzdžiui ramunėlių ar kmynų užplikyt kokiu kiekiu vandens ir kiek duoti gerti, kelis gurkšnelius ar normalei i buteliuka pripilt ir kaip dažnai duot? Aš kol kas tik MP maitinu, jokiu soskiu ir buteliukų dar nebandėm. Pirma mėnesiuka be jokiu diegliuku augo, o va dabar pora savaičiu kankinasi biški mano mergytė. verysad.gif Mažutė dar visai, jei dar taip pusantro mėnesio tesis tai gaila gi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2013 02 22, 21:14)
O kaip tos arbalėlės reikia pasidaryt? na kiek pavyzdžiui ramunėlių ar kmynų užplikyt kokiu kiekiu vandens ir kiek duoti gerti, kelis gurkšnelius ar normalei i buteliuka pripilt ir kaip dažnai duot? Aš kol kas tik MP maitinu, jokiu soskiu ir buteliukų dar nebandėm. Pirma mėnesiuka be jokiu diegliuku augo, o va dabar pora savaičiu kankinasi biški mano mergytė. verysad.gif Mažutė dar visai, jei dar taip pusantro mėnesio tesis tai gaila gi verysad.gif



na jeigu pati maitinate, tai jus ir gerkite tas arbateles,o mergyte gaus per pieneli smile.gif pabandykit krapu vaisiu ir pankoliu arbatos, man asmeniskai geriau nei kmynu smile.gif
Atsakyti
MERGINOS, kokioj vaistinej pirko sab simplex vaistuku?nerandam niekur g.gif
Atsakyti
QUOTE(diukute @ 2013 02 24, 17:36)
MERGINOS, kokioj vaistinej pirko sab simplex vaistuku?nerandam niekur g.gif

O vaistai.lt tinklalapyje žiūrėjote? g.gif Ten rašo, kad yra vaistinių Kaune, kuriose yra šis vaistas.
Atsakyti