Įkraunama...
Įkraunama...

Apie žindomų kūdikių svorio augimą

O mes gražiai priaugdinėjam po 800g-900g ir vis einam pačiu augimo kreivės viduriuku smile.gif
Atsakyti
Manoji pirma menesi priaugo 1,1 kg. Veliau priaugamas svoris pradejo mazeti kiekviena menesi pora simtu gramu maziau, kol 7 menesi nepriaugom nei gramo, nei centimetro......... Galvojau pulsiu i nevilti. bet drauge pasake, kad nesinervuociau - Danijoj ugiu isvis nematuoja, o del svorio, tai mano maze tokia judri, kad kur ten tam svoriui uzsilaikyt smile.gif
O akusere, kuri dalyvavo gimdyme (buvau sutikusi ja veliau), sake, kad priaugo vaikas 500 ir gerai. O kad manoji tokia kudute... gal genai kalti - nugi visa i mama wub.gif
Atsakyti
Idomu butu jei augimo kreives pakoreguotu bigsmile.gif Mes iki 7-o menesio priauginedavom daugiau nei norma, o paskui emem zymiai maziau priaugti. Nors dabar gyvenu GB ir cia gydytojai sako, kad antra pusmeti po 200 g kas menesi yra labai gerai ax.gif
Atsakyti
maniskis 1men svėrė 4,5kg o gimė 3,160 tai va g.gif , o 1,5mėn svėrė 5,5 kg valgo tik mano pienuką. Bet nepanikuoju kad per daug, manau viskas o.k. o gimė tai 36savaičių
Atsakyti
mano mazoji gime 3900 . kiekviena menesi po 1100, bet as manau, kad jei vaikas yra linksmas judrus ir gerai valgo, o ne apatiskai guli ir i nieka nereguoja tai kad ir maziau priauga tai cia nieko tokio , kiekvienas organizmas yra individualus , didesnis vaikas kuo daugiau juda tuo daugiau maisto sunaudoja energijai ir svoris del to maziau auga, pavyzdzdziui mano didysis metu laiko svere 13,5 kg, o penkiu metu jo ugis yra 1,32 m., svoris 37 kg, taciau jis nera nutukes o yra kaip prikimstas svino as jau jo nepakeliu juda sulaikyti neina, valgo pagrinde angliavandenius-energijos saltini, ir mesa su darzovem. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu mamos, duodat doh.gif Man atrodo, tikrai neverta pergyvent, kad vaikas per antrąjį savo gyvenimo pusmetį mažiau priauga nei pirmąjį. Taip ir turi būti. Tai koks to žmogučio svoris būtų apie 6 metus, jeigu jis kas mėnesį bent po 500 gr priauginėtų?? 30 - 40 kg? Vos ne paauglio svoris ax.gif

Manasis gimė 3800gr, 1 mėn - 5400, 2 mėn - 6500, 3 mėn - 7600, 4 mėn - 8400gr. Tik MP, kada nori ... Runculis gražuolis, taip sakant ax.gif Betgi neilgai taip bus... tuoj sėdėt pradės, savo reikalus "tvarkytis", ropinėti. Sportas degins kilokalorijas ir džiaugsiuos kad bent 200 gr priaugs.

O nuo pusmečio primaitint daktarai rekomenduoja todėl, kad nepaisant viso mamos pieno gėrio, vaikutis "išbaigia" savo turimas geležies atsargas.
Atsakyti
Mano pustazantis per pirmuosius du su puse menesius 1,5 kg priaugo. Per trecia - siek tiek maziau 500 g. Susirupinau, gal sakau pieno truksta... tai gydytoja sako, tu ka paziurek i jo zandus lotuliukas.gif . O kai ka sutinku, tai nelabai tiki, kad mamos pienu maitinamas vaikas gali tokius zandus uzsiaugint. Bet vat auga thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(monce* @ 2006 02 11, 21:42)
Standartas yra toks: vidurkis 800gr priaugimas pirmus 6 men. 400gr yra zemutine riba.
Bet nereikia ziureti tu standartu, juk vaikai musu nestandartiski, visi unikalus, nepakartojami, nuostabus.  4u.gif


aciu paguodei smile.gif
sunus pirma menesi maitinamas tik krutimi priaugo 120 gr. Gydytoja bande irodineti, kad jam pieno netruksta ir kad pasakyti, jog pieno truksta galima tik tada, kai kudikis per pirma menesi priauga maziau nei 90 gr - o mes ta riba virsijome net 30 gr.
Atsakyti
o as kaip pergyvenau, kad mano 9men lelius jau 2-as men tik po 200g priauga as net misinuka pradejau damaitineti.Bet va kai einame nakties miegelio vaikelis geria geria mano piena, bet po to dar misinio 80ml isgeria, tai vadinasi rimtai jau pieno mano mazokai.Nors ir valgo tikrai normaliai ir viska.
Atsakyti
PADEKIT verysad.gif , esu didelej nevilty. Per trecia menesi priaugom tik 300 gramu
scare.gif . Gimem 3310 gr, menesio sverem 4100 gr ( taigi priaugom 800 gr), dvieju menesiu sverem 5200 gr. ( taigi priaugom 1100 gr).Pradzia kaip ir gera butu, bet gi triju menesiu pasvere tik 5500gr, tai tik 300 gramai per visa menesi cray.gif cray.gif cray.gif . Maitinu savo pienuku, svarbiausia daktare nieko nepasake ka daryti, iskyrus tai, kad po 2 savaiciu ateiti pasisverti, bet gi man jau stogas vaziuoja cray.gif verysad.gif
Atsakyti
Žinok, kažkas čia yra su tuo trečiu mėnesiu. Manoji irgi per pirmus du priaugo 1 kg ir 800 g, o per trečią tik 300 g. Blaškiausi ir aš čia forume nusiminus. Daktarė labai smarkiai to nesureikšmino, tik liepė pačiai daugiau skysčių gerti. Ketvirto mėn rezultatas buvo 600 g. O ir mano bendradarbei lygiai tokia pati situacija buvo. Ką čia besiblaškydama išsiaiškinau, tai kad per pirmą pusmetį vaikiuko svoris turi padvigubėti, o per metus patrigubėti nuo gimimo. O dar rašo, kad jei per pirmus du mėnesius priauga daug (maždaug po 1 kg), tai kitą mėnesį gali ir sulėtėti augimas.
Dabar svarbiausia ramybė ir viskas bus gerai.
Atsakyti
Mano dukrytė irgi per pirmus tris mėnesius mažai priaugo: gimė 3500g, 1mėn - 3800g, 2mėn - 4500g, 3mėn - 5300g... Tik sulaukusios keturių lengviau atsipūtėme - pasisvėrus pamatėme, kad priaugome 1kg ir sveriame 6300g biggrin.gif . Aš irgi maitinu tik MP. Tikiuosi, kad ir jums greitai viskas susitvarkys ir jau ketvirto mėnesio rezultatai bus žymiai geresni mirksiukas.gif
Atsakyti