Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradedat pirkti kalėdines dovanas?

Labas, man parūpo toks dalykas: kada pradedat rūpintis kalėdinėm dovanėlėm? Nes aš kiekvienais metais sau pasižadu, kad viską supirksiu iš anksto, bet kazkaip neišeina… Galiausiai taip gaunasi, kad paskutinę minutę griebiuosi už galvos, kad dar nieko neturiu doh.gif Ir pasižadu kitais metais jau tikrai tikrai... smile.gif
O kada jūs pradedat pirkti dovanas?
Atsakyti
as nupirkau jau beveik viska,truksta keliu dovanu ir smulkmenu blush2.gif man yra labai didelis malonumas rupintis dovanomis,todel net nereikia prisiverst is anksto ieskot ju,labiau reikia save stabdyt,kad per anksti ju nenupirkt blush2.gif patarimas tau butu toks,kad nereiktu sau zadeti,o tiesiog imti ir daryti.va rytoj yra sestadienis!issimiegok,pasiimk bapkiu ir dumk i akropoli ar i kitas parduotuves ir pasidairyk rolleyes.gif neabejoju,kad rasi nemazai dovanu variantu mirksiukas.gif
Atsakyti
Stengiuosi pradet nuo gruodzio pradzios...dabar turiu jau dauguma dovanu... smile.gif Nes kai buna pries pat Kaledas- tai visur dideles eiles...ir didelis nuovargis..O dabar pats malonumas- ramiai vaikstai ir dairaisi...svarbiausiai tureti supratima ko nori 4u.gif
Atsakyti
iš anksto, visada iš anksto. Ramiai susiperku, nereik niekur skubėt ir pirkt ant karštųjų
Atsakyti
Paskutinę minutę. doh.gif Nors šiais metais pasistengsiu anksčiau,kad nereiktų stumdytis eilėse...Nes tada dovanos būna,kad tik nupirkt, ir perki tai ką matai, o ne tai ko reikia...
Atsakyti
Mintys pradeda regztis kaip kada. O kai surezgu gerą mintį, tada ir dovana po kurio laiko atsiranda. Paskutinę dieną dar niekada neteko bėgt dovanos ieškoti. Šiais metais kažkaip anksti idėjos susigeneravo. Tai mamai jau nupirkau viską. O sesei pati gaminsiu dovanas, tik dabar su mokslais labai užimta. Pagal savo planą, turėčiau atsilaisvinti gruodžio vidury, tada užsiimsiu ir dovanų darymu. Iki Kalėdų turėčiau spėt thumbup.gif

Ech, tikiuos bus per Kalėdas sniego wub.gif
Atsakyti
na as visuomet kazkaip pradedu pirkti dovanas likus mazdaug menesiui iki Kaledu... arba tuomet, kai turiu laisvesnio laiko... smile.gif
Atsakyti
kadangi i lietuva mes gristam tik kelios dienos iki kaledeu tai ir tenka pirktis viska skubom, nors siemet jau susigalvojau ka pirksim ir issiklausinejau ar tokiu dalyku yra lietuvoje ir kokios kainos, tai manau bus geriau, o jeigu ko nera ar daug brangiau nei pas mus, tai nuperku cia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *gidryte*: 01 gruodžio 2007 - 10:44
kadangi pas mus gruodzio menesi yra ne tik kaledines,naujametines sventes,bet ir tevleiu gimtadieniai(mano tecio,anytos,vestuviu sukaktuves mano teveliu) tai visas dovanas perku is anksto.
Jau esu ne tik supirkusi,bet ir supakavusi viska.Liko tik pora dovanu nupirkti rolleyes.gif
Atsakyti
Na aš kol kas tik vaikui nupirkau dovaną rolleyes.gif Nėra vis kažkaip laiko nueiti iki tų parduotuvių vis kažkas sutrukdo doh.gif Bet idėjas jau turiu ką kam pirkti, tai bus tikrai lengva viską surasti. biggrin.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif ,paskutine savaite,tada nieko daug negalvodama nuperku visiems, kai kam gal ne tai ka reikia, bet ....
Atsakyti
Aš jau turiu didžiąją dalį dovanų, o kitos sugalvotos, tik reikia nupirkti biggrin.gif džiaugiuosi, kad šiais metais pavyko anksti susirūpinti, nes vien prisiminus kamščius į akropolį paskutinėm dienom prieš Kalėdas, jau negera pasidaro doh.gif
turiu ir keletą rūšių dovanų popieriaus, bet pakavimo džiaugsmą dar pasilieku vėlesniam laikui blush2.gif
Atsakyti